:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Znęcał się nad żoną. Policję powiadomiła 12-letnia córka

Kronika kryminalna, Znęcał żoną Policję powiadomiła letnia córka - zdjęcie, fotografia

Policja zatrzymała 44-latka, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoją żoną. Po kolejnej awanturze funkcjonariuszy o wszystkim poinformowała 12-letnia córka poszkodowanej.

Pod koniec stycznia na numer alarmowy zadzwoniła 12-letnia dziewczynka. Dziecko prosiło o interwencję. Relacjonowało, że jej ojciec bije i wyzywa jej mamę. Wszystko działo się w jednej z miejscowości na terenie powiatu makowskiego. Po dojeździe na miejsce funkcjonariusze faktycznie zastali awanturującego się 44-latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jak ustalono nie była to pierwsza tego typu sytuacja. 44-latek już od pewnego czasu miał fizycznie i psychicznie znęcać się nad swoją żoną.

Mężczyzna trafił do aresztu. Prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Ponadto ma nakaz opuszczenia zamieszkiwanego wspólnie z pokrzywdzoną lokalu oraz zakaz zbliżania się i kontaktu z żoną. W rodzinie rozpoczęto również procedurę wdrażania Niebieskiej Karty. Za przestępstwo znęcania się grozi do 5 lat więzienia.

Znęcał się nad żoną. Policję powiadomiła 12-letnia córka komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-14 15:08:55

    Dobrze że już nie beda cierpieć

  • Gość - niezalogowany 2018-02-14 15:16:33

    Będą cierpieć, dopóki mieszkają razem niewiele się zmieni.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl