:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Znaleźli przy drodze zwłoki 15-latka. Policja apeluje o pomoc

Sprawy kryminale , Znaleźli drodze zwłoki latka Policja apeluje pomoc - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 02/10/2018 15:36
Kamil Żerdziewski

Policja ustala okoliczności śmierci 15-letniego chłopca. Jego zwłoki znaleziono w pobliżu drogi.

W ostatnią sobotę (29 września) w okolicy miejscowości Kamień w powiecie mławskim (ok. 27 km od Ciechanowa) przypadkowi świadkowe ujawnili zwłoki nastolatka. Ciało znajdowało się w pobliżu skrzyżowania z drogami relacji Żaboklik, Kamień i Rzęgnowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 15-latek najprawdopodobniej został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze apelują również o pomoc do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy lub pojazdu – uszkodzenia pokolizyjne. Informacje, także anonimowo, można przekazywać pod numerami tel. 23 654 72 01, 23 654 72 39 lub 23 654 72 00.

Reklama

Znaleźli przy drodze zwłoki 15-latka. Policja apeluje o pomoc komentarze opinie

  • Zdzisław - niezalogowany 2018-10-02 17:27:56

    Żeby Cię to samo spotkało Lajzo!!!!

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-10-02 17:48:42

    Czy czasem nie przejezdzaly tanteny samochody wipow

  • gość 2018-10-02 19:37:22

    Szkoda chłopaka, miał całe życie przed sobą, tyle dziewczyn. Co czują teraz rodzice, znajomi, rodzina

  • Gość - niezalogowany 2018-10-02 22:32:49

    Jak ten cloak sie nazywa???

  • Gość4 - niezalogowany 2018-10-03 07:14:26

    Zeby debil nie spal po nocach do konca zycia karma wraca do Ciebie wroci w najmiej oczekiwanym momecie! Predzej czy pozniej zycie i zrobi takiego psikusa ze bedziesz sral z bolu i nikt ci nie pomoze....

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 08:48:23

    Pewnie jakiś pijany huj! Nie nawidzę tych skurwysynów. Łajz. Naćpanych. Nawalonych. Zostawił chłopaka na śmierć

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 09:31:09

    Nazywał się Czarzasty Krystian, wracał do domu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 12:09:54

    Żeby cie chuj strzelił morderco żebyś zdechł w najgorszych meczarniach jak ten chłopiec.

  • gość 2018-10-03 12:46:00

    Czy ktoś wie coś więcej o okolicznościach? Podobno chłopiec jechał na skuterze??

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 13:52:30

    Skuter stał cały na poboczu.

  • gość 2018-10-04 12:40:13

    Czy ktoś może pomoc skontaktować się z rodzicami Krystiana? Jestem dziennikarzem programu Uwaga w TVN Chcemy nagłośnić sprawę i pomoc w odnalezieniu kierowcy ale do tego potrzebna jest zgoda rodziców. W razie czego proszę pisać na email a.nadolny@tvn.pl

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:56:13

    Nie podawajcie idiotom z tvn adresy rodziców Chcąc zrobić sensację napiszą że chłopiec był winny to scierwo robiace z igły widły

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:56:48

    Nie podawajcie idiotom z tvn adresy rodziców Chcąc zrobić sensację napiszą że chłopiec był winny to scierwo robiace z igły widły

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 18:53:38

    Z tego co czytam te komentarze, jeżeli chłopak wracał skuterem do domu i skuter stał cały na poboczu to napewno była napaść i pobicie ze skutkiem śmiertelnym

  • gość 2018-10-07 20:47:14

    Przeciez jest to łatwe do ustalenia,Dzieciak mniał na pewno ze sobą telefon komórkowy.Wystarczy sprawdzić o której godzinie telefon przestał się poruszac i jakie inne telefony były wtedy w pobliżu, sprawdzić pojazdy właścicieli telefonów.Jeżeli skuter był sprawny to znaczy że ktoś go zatrzymał,wtedy i jego telefon też.

  • gość 2018-10-07 20:55:09

    Jeżeli był to wieczór to napewno znim ktoś tam stał i go popchnoł pod samochód a kierowca ze strachu zwiał, widząć tą drogę śmiem twierdzić że to miejsce spotkań młodzierzy.Dwa przystanki.Sprawdzić telefony!!!

  • gość 2018-10-07 21:01:27

    49 DW616 mazowieckie To jest to miejsce , sami ocencie

  • gość 2018-10-07 21:04:35

    https://www.google.pl/maps/@53.1145597,20.7039895,3a,75y,70.54h,83.9t/data=!3m7!1e1!3m5!1sdtQvrRbOR9eJ30jEl1QteA!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DdtQvrRbOR9eJ30jEl1QteA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D196.75269%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-10-07 22:25:56

    Tak się kończą pijackie rajdy po szosach! Czytajcie lajzy, scierwa, śmiecie krubinskie. Udlawcie się swoimi rzygowinami pijackimi! Gardze wami! Teraz już wiecie dlaczego???!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 16:48:49

    A ja uważam że to dobry pomysł żeby zgłosić sprawę do programu uwaga. Napewno nie zaszkodzi