:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Znaleziono zwłoki zaginionego mieszkańca Ciechanowa

Poszukiwani/Zaginieni, Znaleziono zwłoki zaginionego mieszkańca Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Ciechanowska policja zakończyła poszukiwania zaginionego Piotra K. 23-letni mieszkaniec Ciechanowa nie żyje. Jego zwłoki znaleziono w ostatni piątek.

Przypomnijmy: mężczyzna zaginął 10 września tego roku. Po raz ostatni był widziany w pobliżu sklepu przy ul. Pułtuskiej, co zarejestrowały kamery monitoringu. Po niespełna miesiącu znaleziono zwłoki zaginionego.

Jak poinformowała nas kom. Jolanta Bym ciało 23-latka ujawniono 5 października w Warszawie, w pobliżu Wisły. Na ten moment nie są znane przyczyny zgonu mężczyzny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Rejonowa Policji w Warszawie.

Reklama

Znaleziono zwłoki zaginionego mieszkańca Ciechanowa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 16:27:26

    spoczywaj w spokoju chłopaku...[*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 16:30:46

    Teraz już tylko Bóg bedzie miał Cię pod opieką [*] lepszego życia Piotruś [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 16:59:33

    Straszne, nic nie jest napisane, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy ktoś chłopakowi "pomógł".

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 17:03:45

    Karma wraca :)))

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 17:16:59

    Oj karma wróci szybciej niż są sobie w stanie wyobrazić, jak nie tu na dole to na górze "Tylko Bóg może mnie sądzić"

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 17:19:35

    To sobie pożył.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 17:54:30

    Szkoda człowieka taki młody jeszcze ...obojetnie kim był i co robił ale jeszcze za młody na śmierć

  • Gośc - niezalogowany 2018-10-08 18:10:19

    Szkoda chłopaka

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:37:40

    spoczywaj w spokoju [*]

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:56:12

    Szkoda. Taki młodych

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:57:55

    Szkoda. Taki młodych.

  • Morda - niezalogowany 2018-10-08 21:34:42

    spoczywaj w spokoju kw [*] na zawsze w pamięci!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 21:39:18

    spoczywaj w spokoju mordko [*] kw na zawsze w sercu i na murach ! BaT

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 21:40:45

    Ale jak to? Utopił się? Nie umiał pływać?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 21:50:21

    A ch.. cie to interesuje szmaciarzu

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:05:56

    Szmaciarz to cię robił. A ile śniegu musiał się nażreć żeby takiego bałwana zrobić to tylko on wie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:07:13

    A ten bat to znaczy batman czy coś takiego?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:34:41

    Dajcie spokój pomyślcie jak czuje się jego rodzina

  • gość 2018-10-08 22:52:29

    Co z Was za ludzie ? zero współczucia dla matki dla rodziny ,jaki by on nie był to szkoda chłopaka bo za młody na śmierć.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:11:41

    Wyrazy współczucia dla rodziny Piotrka

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 06:14:24

    Dziwię się, że "ciechanowinaczej" nie zablokuje tak wulgarnych komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 07:20:30

    Chociaż jeden prawilny gosc ktory znal chyba naszego brata i wie jakim dobrym czlowiekiem byl.. dziekowka za dobre w slowka kolego.. bat to rejon to osiedle to aleksandrowka to BAT to WnR ! gdzie wszyscy sie szanuja! j**** was farmozony i za wszystko smiecie zapraszamy na rejony za zle slowa na kw .. na zawsze w sercu Piotrek! [*] PAMIĘTAMY! BaT! Od zawsze na zawsze kw !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 07:34:12

    Dziękuję za rozwinięcie skrótu bat. Też mi przykro, bo nikt nie zasługuje na śmierć w wieku 23 lat. I to jeszcze w takich tajemniczych okolicznościach.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 08:20:45

    zawsze uśmiechnięty i zawsze pozytywny - takiego Cię chyba wszyscy zapamiętamy! Niech Ci ziemia lekka będzie mordeczko!!! Kondolencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 08:47:38

    Wyrazy współczucia ;( ;( [*]

  • gość 2018-10-09 09:16:49

    Czy mi się wydaje, czy ci "bracia" właśnie gloryfikują się na bohaterów, na grobie kolegi?

  • gość 2018-10-09 09:25:14

    R.I.P Mordko wyrazy współczucia dla rodziny

  • gość 2018-10-09 10:52:48

    EHH KWAŚNY.... COŚ TY O******..

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 10:57:01

    Na zawsze w naszych sercach !!! A k**** która Ci to zrobiła niech cierpi całe życie.. Za późno jest żeby Ci pomóc... Lepszego życia bo zasługujesz...

  • gość 2018-10-09 11:21:50

    A koledzy zamiast potraktować to za przestrogę i zmądrzeć, dalej swoje...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 12:49:10

    Kwaśny k**** mordo coś Ty o*****?.. na zawsze w sercu i w pamięci! Cały bat ! pozytywny wariacie taki zostaniesz na zawsze do zobaczenia mordo na gorze! [*] i j***** was zawistne k***** ! Nie znacie nie oceniacie!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:00:15

    czy to tak trudno uszanować żałobę rodziny?Ludzie o kazdym z nas mozna duzo powiedziec takich czy innych rzeczy ale błagam dajcie juz spokoj zmarlemu .Tragedia dla bliskich a niektorzy probuja te żałobę zakłócić. A swoja drogą apeluje do moderatora niewłaściwe komentarze usuwać.No cóż a zmarlemu wieczny odpoczynek....

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:00:52

    czy to tak trudno uszanować żałobę rodziny?Ludzie o kazdym z nas mozna duzo powiedziec takich czy innych rzeczy ale błagam dajcie juz spokoj zmarlemu .Tragedia dla bliskich a niektorzy probuja te żałobę zakłócić. A swoja drogą apeluje do moderatora niewłaściwe komentarze usuwać.No cóż a zmarlemu wieczny odpoczynek....

  • gość 2018-10-09 15:14:51

    Widzę że niektórzy widzą tu okazję żeby się popisać... Dresiki- szkoda gadać...

  • gość 2018-10-09 18:01:46

    Jeśli ktoś pisze że coś źle robił to mógł zgłosić sie do jego rodziny albo szuykac pomocy gdzieś a nie teraz wypisywać tu brednie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 18:17:53

    Odszedles zostawiles pustkę po sobie , ale zawsze będziesz w mej pamięci i sercu.wybacz wszystkim tym co źle o tobie mówili ja wiem jaki byłeś naprawdę i tylko to się liczy.Spoczywaj w spokoju

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 05:23:08

    LUDZIE!!!! On nie żyje,nie przeczyta waszych komentarzy. Do zobaczenia na górze? A skąd wiesz czy tam jest? Albo czy Ty tam będziesz?czeka Cię teraz lepsze życie? Jakie? Przypominam że to nie gra komputerowa w której ludzik ma 3 życia.

  • gość 2018-10-10 12:43:28

    Byłeś mi na prawdę bliski przyjacielu, BaT nigdy o Tobie nie zapomni. Spoczywaj w pokoju....

  • gość 2018-10-10 13:22:09

    Tak płaczą a ciekawe ilu na pogrzeb pójdzie, z tych "braci". Może ze dwoje.

  • gość 2018-10-10 13:49:59

    Nawet jeśli przyjdą na pogrzeb to ze względu na to "że tak wypada" sami wiecie jak działa presja społeczeństwa na niezbyt światłych ludzi :)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 15:02:37

    Nie można tego czytać co tu piszecie trochę trzeba się zastanowić jak można iść na pogrzeb bo etyka tak nakazuje jeśli koledzy przyjdą to tylko po to żeby pożegnać swojego kolegę i proszę przestańcie pisać takie rzeczy ze względu nawet na to że go już nie ma... I takie komentarze już nie mają sensu kto co myśli bo to jest zbędne tak że nie wysilajcie się.. kto przyjdzie a kto nie przyjdzie kto czuje potrzebę to pójdzie nie ma co oceniać czy ziomki przyjdą czy nie...