:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Zmiana w składzie Zarządu Powiatu Ciechanowskiego

Personalia, Zmiana składzie Zarządu Powiatu Ciechanowskiego - zdjęcie, fotografia

Ewa Mucha została nowym członkiem Zarządu Powiatu Ciechanowskiego. Zajęła w nim miejsce Łukasza Kapczyńskiego.

Powołanie nowego członka zarządu było konieczne po tym, jak zasiadający w nim dotychczas Łukasz Kapczyński wygrał wybory na burmistrza miasta i gminy Glinojeck. Skład zarządu uzupełniono podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Ciechanowskiego.

Nowego członka zarządu powiatu wyłoniono w głosowaniu tajnym. Jedynym kandydatem była radna Ewa Mucha, którą zgłosił starosta Sławomir Morawski. W głosowaniu za tą kandydaturą opowiedziało się 18 radnych, a 2 było przeciw. Tym samym Ewa Mucha dołączyła do zarządu powiatu, w składzie którego znajdują się także Sławomir Morawski, Andrzej Pawłowski, Wojciech Rykowski oraz Włodzimierz Fetliński.

Dodajmy, że pochodząca z Młocka Ewa Mucha w wyborach samorządowych w 2014 roku startowała z list PSL. W okręgu nr 3 (gm. Glinojeck i Ojrzeń) uzyskała 109 głosów. Co ciekawe w składzie Rady Powiatu Ciechanowskiego zajęła wówczas miejsce ... Waldemara Godlewskiego, wybranego na burmistrza miasta i gminy Glinojeck.

(fot. Barbara Tokarska-Wójciak/ciechanow.powiat.pl)

rb

Zmiana w składzie Zarządu Powiatu Ciechanowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Personalia, Ciechanów - więcej informacji