:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Złote i diamentowe gody w gminie Sońsk (zdjęcia)

Siedemnaście par z gminy Sońsk obchodziło jubileusz 50 i 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Uroczyste wręczenie medali odbyło się w Urzędzie Gminy.

Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wyróżnienia wręczyli im kierownik delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski, wójt gminy Sońsk Marzena Ślubowska oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Wyżykowska. Był też czas na życzenia i gratulacje od najbliższych.

Spośród odznaczonych par w uroczystości wzięli udział: Wojciech i Stanisława Cywińscy, Józef i Halina Głogowscy, Benedykt i Zyta Kuskowscy, Tadeusz i Celina Lenard, Wacław i Bogumiła Mieszkowscy, Adam i Wanda Rulkowscy, Zbigniew i Helena Rzeczkowscy, Stanisław i Jadwiga Szczycińscy, Daniel i Bogumiła Szulińscy, Wiesław i Barbara Muchowscy, Tadeusz i Alina Muchowscy, Czesław i Jadwiga Dąbrowscy, Jan i Barbara Dzierzęccy oraz Eugeniusz i Wiesława Tybuchowscy.

rb

Złote i diamentowe gody w gminie Sońsk (zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2018-01-09 21:10:39

    Wojciech i Stanisław ? już w tamtych czasach było to legalne ?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 22:16:16

    He he dobre ☺

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 16:30:43

    Czytaj ze zrozumieniem... Wojciech I Stanisława

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Społeczeństwo, Sońsk - więcej informacji