:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Zjeżdżał z ronda i uderzył w rowerzystę na pętli miejskiej. Stracił prawo jazdy

30/11/2018 17:30
Wypadki drogowe, Zjeżdżał ronda uderzył rowerzystę pętli miejskiej Stracił prawo jazdy - zdjęcie, fotografia

Policjanci fakultatywnie zatrzymali prawo jazdy kierowcy Audi, który spowodował kolizję na pętli miejskiej. Poszkodowany został rowerzysta.

Do zdarzenia doszło w środę (28 listopada) około godz. 14:00 na rondzie Straży Granicznej II RP w Ciechanowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-latek kierujący Audi zjeżdżając z ronda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na przejeździe dla rowerzystów 68-latkowi i uderzył w rowerzystę.

W wyniku uderzenia cyklista upadł na ziemię. Okazało się, że nie doznał jednak poważniejszych obrażeń. Kierującemu Audi mieszkańcowi Ciechanowa zatrzymano fakultatywnie prawo jazdy. Teraz zostanie sporządzony wniosek do sądu o ukaranie go.

Zjeżdżał z ronda i uderzył w rowerzystę na pętli miejskiej. Stracił prawo jazdy komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 18:20:58

    Jakiś logiczny powód dla którego panowie policjanci obligatoryjnie zabierają prawo jazdy? Skoro rowerzysta nie doznał poważnych obrażeń? Wracajcie Wy na tą waszą psią grype. Aaaa i przy okazji-w beemece światła ustawcie bo mega oślepia. To tak w ramach tej całej wydumanej akcji dotyczącej sprawdzania świateł. Od sprawdzenia świateł jest diagnosta a nie brunetka w białej czapce.

  • Leon - niezalogowany 2018-11-30 18:23:11

    A gdzie jest ta Straży Granicznej w Ciechanowie. Pisowcy ponazywali idiotycznie ulice imionami jakiś morderców wyklętych, czy świętych. Na szczęście nie ma pomnika Kaczora ani ulicy jego imienia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 18:33:10

    Leon odpierwiastkuj sie od pisiorow A te pretensje to do Kosinskiego

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:36:38

    Przeproś i Spi......

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:44:32

    Mogli sie dogadac i byloby po sprawie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 19:50:57

    Masz cos do Kosinskiego?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 20:00:52

    Masz coś do Kosińskiego..........Komentarz imbecyla. Nie zwracajcie na niego uwagi

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 20:16:32

    Debile już komentują ha ha

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 21:22:01

    Pasy są za blisko zjazdów z ronda jak się zatrzymujemy by kogoś przepuścić na pasach to możemy zablokować rondo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 21:22:40

    Kosiński = drogi prąd, drogie śmieci, drogie parkingi i rodzina + kolesie na swoim.

  • cat - niezalogowany 2018-11-30 21:23:13

    Będzie pomnik wielkiego jabola na krubinie. Brzechwa i Hary już robią zbiórkę. Leon ma zostać ich kierowcą. Kupili duże taczki bo nie miał kto ich wozić. Hary człowiek szczur na otwarciu ogoli sobie nogi. Ma być stream na youtube. Brzechwa piękny inaczej za zebrane pieniądze kupi mydło w płynie. Narzekał, że ma dość schylania się. W planie jest pokłon przed hardcorowym. Chłopaki lubią kąpać się na krubinie szczególnie gdy woda jest chujowa. Wtedy skaczą na dupcie...

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-11-30 21:24:59

    Leon ma jak zawsze rację. Popieram go

  • gość 2018-11-30 23:44:11

    Po pierwsze w Ciechanowie przejścia dla pieszych i rowerzystów są kompletnie niewidoczne . Załóżcie jakieś oświetlenie przejść i nie będzie problemu tylko nie te zjebane kocie oczka co nic nie dają a kosztują kupę pieniędzy...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 00:23:29

    A kto wydał tak debilny przepis żeby rowerem można było wjeżdżać na skrzyżowanie z pierwszeństwem. Często rower jest mało widoczny a prędkość może rozwinąć duża. Co do zdążenia znów nadinterpretacja. Po to opłacamy muuuusowe oc że jak się coś stanie mamy pomoc w szkodzie. Po to jest mandat żeby jakaś kara była. I punkty żeby jak ktoś za często szkody robi. Ale od razu rygor max. Debilny przykład debilizmu do kwadratu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 00:23:45

    A kto wydał tak debilny przepis żeby rowerem można było wjeżdżać na skrzyżowanie z pierwszeństwem. Często rower jest mało widoczny a prędkość może rozwinąć duża. Co do zdążenia znów nadinterpretacja. Po to opłacamy muuuusowe oc że jak się coś stanie mamy pomoc w szkodzie. Po to jest mandat żeby jakaś kara była. I punkty żeby jak ktoś za często szkody robi. Ale od razu rygor max. Debilny przykład debilizmu do kwadratu.

  • Znamczlowieka - niezalogowany 2018-12-01 01:25:50

    Znam rowerzyste to nie był dziadek kolebiacy sie na rowerku lecz wysportowany facet jeżdżący dla zdrowia znajac go dam reke uciąć że jezdzi przepisowo. To ze nie ma poważnych obrażeń to zasługa sprawnosci fizycznej. Natomiast smiesza mnie wpisy nie wiedzących ktore to rondo. Ciechanow taka metropolia że nie sposób spamietac ulic i placów. Audianka jechala za szybko tam jest stosunkowo maly ruch więc zapierdzielal. Niestety trzeba miec oczy dookola bo zagapiajac sie mozna kogos zabić.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 07:59:48

    Rowarzysci swiete krowy. Kreca sie wszedzie i na nic nie uwazaja.

  • gość 2018-12-01 08:03:56

    Tak samo jak i piesi święte krowy

  • gość 2018-12-01 10:23:30

    Zamknąć japy i rowerzyści i kierowcy od siedmiu boleści. Macie jedni i drudzy zachować ostrożność na skrzyżowaniach. Macie się wreszcie ucywilizować w zachowaniu na drogach,a nie jeździć jak dzicz ruska i kłócić się o pierdoły.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 12:51:48

    Ja tam na trzeźwo nawet nie wsiadam

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 21:04:13

    To wszystko wina Tuska

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 21:40:47

    To wina Tuska i kodziarzy.

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-01 22:25:02

    To że jesteś tak pojebany to też wina Tuska?

  • GOŚĆ 1 - niezalogowany 2018-12-01 22:56:54

    Do znamczlowiek Skąd ta pewność, że audianka jechała szybko i mały ruch był. Brał Pan/ Pani udział albo był świadkiem, że takie osady idą????

  • Gość - niezalogowany 2018-12-01 23:18:41

    Człowieku to jest komentarza popaprańca

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 01:52:43

    I bardzo dobrze że zabierają prawo jazdy .Jeżdżą jak wariaci z pieskiem kół. Nie zwracają uwagi nie tylko na pieszych,czy rowerzystów, ale i na światła. Wreszcie może będzie kultura na ulicach

  • gość 2018-12-02 11:27:32

    Obwodnice miejskie to drogi dla samochodòw omijających centra miast dla poprawywy płynności i czasu przejazdu Aby zwiększyć szansę dofinansowania projektu z funduszy unijnych projektuje się je razem ze ścieżekkami dla roweròw zuch uprzywilejowaniem - i to jest bzdura polska wszechobecna

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 16:42:26

    Jak można zabierać prawko że spowodowanie kolizji z rowerzysta, skoro nic wielkiego się rowerzyści nie stało. NIE MOŻNA TRAKTOWAĆ TAK SAMO KIEROWCY KTORY SPOWODOWAŁ KOLIZJE DO NP. KIEROWCY KTORY JECHAŁ PIJANY. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ. Ci którzy są za tym że dobrze ze zabrali prawko 34 latkowi to dla mnie dziwacy. Za chwilę dojdzie do tego że za kolizje otarcie auta o auto też będą zabierać prawko. A pamiętajmy że każdemu kierowcy może się to zdarzyć!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 16:43:06

    Jak można zabierać prawko że spowodowanie kolizji z rowerzysta, skoro nic wielkiego się rowerzyści nie stało. NIE MOŻNA TRAKTOWAĆ TAK SAMO KIEROWCY KTORY SPOWODOWAŁ KOLIZJE DO NP. KIEROWCY KTORY JECHAŁ PIJANY. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ. Ci którzy są za tym że dobrze ze zabrali prawko 34 latkowi to dla mnie dziwacy. Za chwilę dojdzie do tego że za kolizje otarcie auta o auto też będą zabierać prawko. A pamiętajmy że każdemu kierowcy może się to zdarzyć!!!!!

  • gość 2018-12-02 20:16:41

    zatrzymanie jest fakultatywne ale dla kierowcy to dodatkowa kara.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 21:01:00

    A rowerzysta co myśli że jak jedzie ścieżką to nic nie musi tylko heja do przodu!zachowują gorzej się na tych ścieżkach niż kierowcy na ulicy.

  • ;) - niezalogowany 2018-12-03 11:48:41

    Po pierwsze nie zabrali mu prawa jazdy tylko zatrzymali, a to nie to samo...A zatrzymali bo rowerzysta wylądował w szpitalu i nie wiadomo czy będzie miał uszkodzenia powodujące "rozstrój do 7 dni" czy więcej; jeśli więcej, to jest to kwalifikowane jako wypadek, a nie kolizja; decyzję w sprawie prawa jazdy podejmie sąd...

  • gość 2018-12-03 21:35:50

    Człowieku- jest napisane w artykule że "nie odniósł poważnych obrażeń", tak że gdzie tu podstawy to takiego rygoru? Znam ludzi którzy więcej narozrabiali i dostali niewielki mandat- aż byłem zdziwiony jak usłyszałem od nich ile... A tu co?- może gościu nie podpasował państwu którzy przyjechali radiowozem i mu pokazali kto tu rządzi?

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji