:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Ciechanowie. Sprawcą 81-latek

Wypadki drogowe, Zderzenie samochodów skrzyżowaniu Ciechanowie Sprawcą latek - zdjęcie, fotografia

Policja zatrzymała prawo jazdy 81-latkowi, który najpierw uderzył w inny pojazd, a następnie w ogrodzenie posesji. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia tuż przed godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Czarnieckiego w Ciechanowie. - Według ustaleń funkcjonariuszy policji 81-letni kierowca renault, jadąc ulicą Czarnieckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadącego ulicą Leśną w kierunku ul. Widnej kierującego samochodem alfa romeo. W wyniku uderzenia pojazd renault dodatkowo uderzył w ogrodzenie posesji przy ul. Widnej - relacjonuje kom. Jolanta Bym.

Policjanci, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, fakultatywnie zatrzymali 81-letniemu kierowcy prawo jazdy. Wobec mężczyzny zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Reklama

Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Ciechanowie. Sprawcą 81-latek komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 18:06:24

    W końcu! Zatrzymywać prawo jazdy dziadkom 70+ i kierować na egzamin po raz kolejny. Oni zaczynali jeździć za Gierka. A ten gość to za Gomułki pewnie. Trochę się zmieniło jednak od tego czasu.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 18:50:30

    Nie ma takiego skrzyzowania Czarnecki/Lesna

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 18:50:55

    Odezwał się "mistrz kierownicy"... zdecydowanie więcej na tym forum informacji o młodych albo bardzo młodych kierowcach którzy przyczynili się wypadków ( jazda po pijanemu, po narkotykach, bez prawa jazdy) i nie żebym broniła dziadka.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 18:52:26

    Zobaczymy co powiesz jak sam bedziesz 70+ i nie bedzie komu zrobic ci zakupow czy podwiezc do lekarza. Jesli do tego mieszkał byś na wsi to już zupełna katastrofa. Tylko umierać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 19:03:12

    Prawko od 21 lat. Młodzi do pksow

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 21:37:25

    Sprawca wypadku to Brzechwa

  • gość 2019-01-03 22:04:43

    Zdecydowanie mniej jest nieodpowiedzialnych dziadków za kierownicą niż nieodpowiedzialnych młokosów. Zajrzyjcie do policyjnych statystyk. Jeśli trzeba coś zmienić w dawaniu prawa jazdy aby było mniej wypadków, to na pewno podwyższyć wiek i przeprowadzać test kandydatom na wyobrażnię. Takiego testu niemal połowa chętnych by nie zdała. I to widać póżniej na drogach i ulicach.

  • Hubert - niezalogowany 2019-01-03 22:52:34

    Apleuje aby wycofać i zlikwidować wszystkie pojazdy silnikowe, zakazać jazdy na rowerach itp. osobom młodym i starszym a tylko ludzie w przedziale wiekowym 27-50 niech mogą jeździć. Ludzie to co piszecie jest tak absurdalne, puknijcie wy się w głowy. Każdy jest tylko człowiekiem, nie zapominajmy o tym, nikt nic specjalnie nie robi, a to, że zdarzy się sytuacja dosyć przykra i niosąca za sobą konsekwencje prawne to już wystarczająca kara za popełniony błąd. A egzaminy teoretyczne powinien każdy powtarzać co kilka lat, bo nie tylko starsi ludzie nie znają przepisów, ale Ci w przedziale wiekowym 22-50 także. Można uważać na drodze całe życie, a zdarzy się chwila nieuwagi, zamyślenia, sekunda opuznionej reakcji i nieszczęście. Jeszcze każdemu z nas może się to przydarzyć! Więc zamiast głupio komentować skupcie się na sobie!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-03 22:59:51

    Zdecydowanie popieram opinię większości że młokosy jeżdżą bez wyobraźni, bez kierunkowskazów i agresywnie, nie wspomnę o prędkościach. Zapraszam panów policjantów na ul 17 go Stycznia w godzinach wieczornych - z prędkością 50 km/h żaden młokos nie jedzie. Parkowanie gdzie popadnie, na ukos na dwóch miejscach parkingowych to dla szpanu, ggłupoty. Zatem zostawcie opiniowanie jazdy starszego pana odpowiednim służbom a skup się młody człowieku na swoich umiejętnościach. Bez komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 05:53:53

    Kultura osobista na wysokim poziomie

  • gość 2019-01-04 07:18:20

    co za bydło pieprzone tutaj się wypowiada, element, syf, bydlęta żeby tak bluzgać, co ty człowieku reprezentujesz???!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 07:33:18

    Przede wszystkim wieku 70+ i dożywają dobrze zakonserwowani. Ludowi pracującemu taki wiek raczej nie grozi. Po drugie, wzrok i czas reakcji nie ten. A za Gierka było kilkadziesiąt tysięcy samochodów a nie jak teraz kilka czy kilkanaście milionów. Poza tym przepisy. Przecież tylko niektórzy z dziadków sprawdzają aktualne przepisy kodeksu drogowego. Reszta to królowie dróg i życia.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 08:30:54

    Asz mi wstyd że w mojm mieście są tacy debile jeżdżę po całej Polsce czytam wszystkie komentarze i nigdzie nie ma takiego debilstwa. Nie znam tego Pana co kierował tym autem ale czy ktoś z was zastanowił się nad tym że będzie też w takim wieku jako kierowca widzę co wokół mnie się dzieje i gdy widzę osobę straszą to wiem że przy nim przyjadę bezpiecznie lecz gdy widzę Debila w mojm wieku z tel przy uchu to już jest k..... Mam 48l 30l jeżdżę i widzę co się dzieje

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 08:48:15

    Ostatnio taki 70+ w Płońsku na rondzie wjechał mi ze swoją pomarszczoną panią nawet nie patrząc, że na rondzie jestem już ja. To jest pan król świata i on jeździ tyle lat tędy i przecież nic się nie stanie. Gdybym miał AC na swoje leciwe auto z przyjemnością wjechał bym tym ludziom w zad.

  • gość 2019-01-04 08:55:36

    Patrzcie ile Januszy i Grażyn ostatnio na ciechanowinaczej zawitało. Niektórzy to chyba pierwszy raz z internetu korzystają. Boli was dupka od niektórych komentarzy? To się qrwa lepiej przyzwyczajcie bo będzie tego coraz więcej ciemnioki hehe.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 18:44:30

    Zapraszam policję wieczorem na ulicę Waryńskiego jak kręcą bączki na rondzie a potem Cisna ponad 100 na godzinę w stronę basenu.... na pewno nie złapiecie tam kierowcy powyżej 40 tki

  • gość 2019-01-05 05:48:42

    Zderzenie na pętli miejskiej z Mazowieckiej. BMW z chyba TOYTĄ.
    W BMW poszły poduszki. Spadła lewa przednia opona...
    Wiecie coś więcej?