:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Zderzenie samochodów na wiadukcie. Sprawcą 16-latek z Ciechanowa

Wypadki drogowe, Zderzenie samochodów wiadukcie Sprawcą latek Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Dwa auta zderzyły się na wiadukcie w Ciechanowie. Sprawcą okazał się nastolatek, który kierował bez uprawnień. Odpowiedzialność poniesie również jego ojciec.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek (14 kwietnia) tuż przed godz. 16:00 na wiadukcie na ul. Mleczarskiej w Ciechanowie. Z ustaleń policji wynika, że 16-letni ciechanowianin, kierujący Daihatsu Cuore, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w tył Land Rovera. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni do domu.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że nastoletni sprawca kolizji nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania samochodem osobowym. Młody kierowca posiadał jedynie uprawnienia kat. B1, które uprawniają do kierowania czterokołowcami, których masa nie może przekraczać 550 kg.. Zabronione jest natomiast kierowanie przerobionymi pojazdami.

Sprawą 16-latka zajmie się teraz sąd rodzinny. Jak zapowiada policja odpowiedzialność ma również ponieść jego ojciec, który dopuścił do prowadzenia auta osobę bez wymaganych uprawnień.

(zdjęcie archiwalne)

Zderzenie samochodów na wiadukcie. Sprawcą 16-latek z Ciechanowa komentarze opinie

  • gość 2017-04-19 17:37:15

    To jest absurd z tym B1 że można poruszać się pojazdem do 550 kg, to nawet Maluch więcej waży. Nonsens

  • gość 2017-04-19 19:49:51

    Są takie co spełniają te wymagania aczkolwiek nie rodzimej produkcji.

  • Gość - niezalogowany 2017-04-19 21:17:16

    A co od razu gowniarz ma jeździć 3 tonowym pikapem? Niech się cieszy ze może jeździć i takim:)

  • Gość - niezalogowany 2017-04-19 21:55:58

    Jak to kozak

  • Gość - niezalogowany 2017-04-19 22:07:27

    A czy to przypadkiem nie ten sam, co jakis czas temu policja zatrzymała dwa razy tego samego dnia za prowadzenie bez uprawnień?

  • Gość - niezalogowany 2017-04-19 22:08:19

    Taki szesnastolatek jeździ lepiej jak dziadek siedemdziesiecioletni taki to stwarza zagrożenie

  • Gość - niezalogowany 2017-04-19 22:08:30

    Doczepmy się do masy samochodu no bo po co zająć sie prawdziwą przestępczością

  • Gość - niezalogowany 2017-04-20 00:06:30

    Nie mamy czego się czepiać, czy pomysły na artykuły się skończyły? No proszę was, takie coś to już dno... Totalne dno. Czy nie sądzicie, że są ważniejsze sprawy niż takie coś? Wiercenie dziur i rozkręcenie sensacji, po co to komu? Naprawdę zajmijmy się tym co do nas należy i tak będzie najlepiej.

  • Gośćaaaaa - niezalogowany 2017-04-20 08:41:35

    Co za debil wymyslil b1 Moze niech dzieci 10 letnoe zaczna jezdzic samochodami. Co taki gowniarz 16 letni moze woedziec o ruchu drogowym.brak slow a pozniej sie wypadki.jak by na mbie trafil to bym wszystko zrobil zeby zamknac gowniarza.takie gnoje sie popisuha i nic wiecej...panstwo powinno to wycofac a prawko powinno byc od 18l.

  • Gość - niezalogowany 2017-04-20 11:22:50

    Matko Boska, ludzie wkurzacie się że piszą o zwykłym wypadku drogowym ale to też jest informacja a prasa (czy dobra czy zła to już inna kwestia) ma informacje przekazywać.. Na każdy temat! Niedaleko mojego miejsca zamieszkania był jakiś wypadek samochodowy ale gazeta z mojej okolicy nic o tym nie napisała i dalej nie wiem co się stało i czy ktoś ucierpiał a człowiek jest ciekawskim stworzeniem więc mnie to troszkę od czasu do czasu przejśladuję. Każda informacja może być dla kogoś ważna a jak akurat was takie tematy nie interesują to w internecie jest też mnóstwo informacji politycznych

  • Gość - niezalogowany 2017-04-20 15:14:28

    Do gośćaaaaa ile ty masz człowieku lat że takie głupoty piszesz że wszystko byś zrobił żeby taki gówniaż poszedł siedzieć ciekaw jestem czy ty masz dzieci

  • gość 2017-04-20 20:11:06

    Do Gośćaaaaa.. człowieku zastanów się co piszesz. Gówniarzy byś pozamykał? ciekawe gdyby Twoje dziecko miało prawko i spowodowało wypadek. A co taki gówniarz może wiedzieć o ruchu drogowym? A no to,ze jednak zdał egzamin na prawo jazdy na takich samych przepisach na jakich jeździsz np. Ty. Wypadki były, są, i będą, każdy może mieć niefart.Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2017-04-20 20:26:10

    Widzę ze ktoś jest słabo poinformowany odnośnie 16- latka , który rzekomo noe posiadał uprawnień.

  • Pomidor - niezalogowany 2017-04-21 23:50:13

    Nie bardzo rozumiem podwazanie kategorii b1. Czterokolowiec to czterokolowiec = quad a nie 'osobowy' daihatsu. Brak uprawnien. Zdziwi sie, ze jego OC wtedy nie dziala hahs