:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Zderzenie osobówek w gminie Sońsk. Sprawca był kompletnie pijany

26/11/2018 17:35
Wypadki drogowe, Zderzenie osobówek gminie Sońsk Sprawca kompletnie pijany - zdjęcie, fotografia

Dwie osoby trafiły do szpitala w skutek zderzenia samochodów osobowych w Gołotczyźnie (gmina Sońsk). Okazało się, że sprawca był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę (24 listopada) po godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Bąkowskiej i Ciechanowskiej. - Według ustaleń policjantów 47-letni mężczyzna, kierując samochodem hyundai, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z ul. Bąkowskiej pojazdowi audi, który jechał ulicą Ciechanowską - relacjonuje kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.

W momencie przyjazdu służb ratunkowych Hyundai częściowo stał na chodniku. Audi, którym podróżowały dwie kobiety, znajdowało się 30 metrów dalej. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierowców z obu pojazdów. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Okazało się natomiast, że kierowca Hyundaia był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Od 47-latka została pobrana krew do badań. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie.

Zderzenie osobówek w gminie Sońsk. Sprawca był kompletnie pijany komentarze opinie

  • Kancelaria - niezalogowany 2018-11-26 17:58:12

    Pomoc prawna kancelaria adwokacka uzyskaj odszkodowania po wypadku z naszą pomocą. Rozliczenie od sukcesu tel 798201032

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 18:39:27

    Ta pijacka szmata powinna zapłacić z własnej kieszeni za pobyt wszystkich w szpitalu. I pracować rok bez prawa do wynagrodzenia.

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-11-26 21:26:57

    Kolejny wyznawca plaży krubinskiej. Jechał oddać hołd na plażę wzorem swojej patroni, bohaterki wydarzeń z lipca '17...

  • Hardcorowy - niezalogowany 2018-11-26 22:59:01

    Brzechwa, nie zapraszaj konkurencji na nasze spotkania na plaży... Tylko ty i HAry możecie okazywać swoje pokłony i hołd , dla mojego monster cock'a :*

  • Janina - niezalogowany 2018-11-26 23:02:47

    Żeby było ciekawiej to sprawcą jest znany działacz ciechanowskiego PSL kreujący się na wielki autorytet moralny.

  • gość 2018-11-26 23:17:13

    Teraz wychodzi na jaw że PSL to patologia, układowcy i ludzie skorumpowani politycznie, a Wy na nich głosowaliście.

  • Janina - niezalogowany 2018-11-26 23:46:20

    Tytułem uzupełnienia - sprawca jest wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Zakładu Komunikacji Miejskiej, więc ciekawe jak z takimi "zainteresowaniami" nadzoruje miejskie autobusy. W Szpitalu zapewne czuł się jak u siebie - ostatecznie jest członkiem Rady Społecznej ciechanowskiego Szpitala...

  • gość 2018-11-27 00:31:42

    Dariusz W. ??? A wygląda na abstynenta ;-)

  • Aga - niezalogowany 2018-11-27 06:03:00

    No proszę, jakie to życie jest niesprawiedliwe... Z funkcji dyrektora upaść aż tak nisko. Całe szczęście kompetentni ludzie przewidzieli taką sytuację i pozbawili go tej funkcji już kilka miesięcy temu. Współczuję jego żonie i dzieciom

  • Janina - niezalogowany 2018-11-27 06:04:22

    Nie podszywaj się pode mnie, wykaz się odrobina inicjatywy i wymyśl swój podpis! A poza tym za takie oczernianie innych ludzi może cię spotkać kara - życzę ci żeby ci sprawę założył o pomowienie, jak można być takim płytkim osobnikiem zywiacym się czyimś porazkami!!!

  • Teresa - niezalogowany 2018-11-27 06:11:35

    A to pan Dariusz nie jest już dyrektorem ośrodka mieszkalno - rehabilitacyjnego w Dąbku?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 09:24:41

    Co wychodzi na jaw?? A PIS to takie autorytety moralne?? Chyba tylko w tv publicznej

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 13:34:26

    I taka gruba ś*inia wsiada po pijaku za kierownicę! Działacz...autorytet w d**pe kopany. Gardzę takimi prosiakami.

  • Jan - niezalogowany 2018-11-27 15:42:21

    a to może być tylko jedna osoba o imieniu Janina?

  • Janina - niezalogowany 2018-11-27 20:08:55

    Pewnie ze jest więcej osób o tym imieniu ale kulturalny człowiek na poziomie, z odrobiną intelektu i oryginalności pokwapil by się żeby wymyślić coś swojego np. "pani Janina" albo "Janina b."..itd. A tak to zwykły podszyw do tego o paskudnym charakterze bo rozsiewa ploty na innych, może oszczerstwa, tfu!!!

  • Wojtek - niezalogowany 2018-11-27 21:24:52

    Oszczerstwa? Nie broń zwykłego pijaka. A taki był zawsze najmądrzejszy ten "polityczny celebryta" jak go nazwał redaktor Janusz Witczak. Wielki poeta. Niech napisze wiersz o pijakach siadających za kółkiem.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 13:43:49

    Smutny upadek tego Dyzmy ciechanowskiego PSL-u...

  • Nina - niezalogowany 2018-11-28 18:57:40

    Jazdę po pijaku oczywiście należy z całą mocą potępiać i surowo karać ale tez ta cała sytuacja nie upoważnia nikogo żeby tego chorego człowieka tak obrażać, poniżać itp. Odpowiednią karę i konsekwencje zapewne poniesie i tak musi być z każdym niezależnie czy to zwykły przysłowiowy Kowalski czy tez poseł... ale podle ubliżanie... mieszanie z błotem leżącego to właściwa postawa ? Pytam się ?

  • gość 2018-11-28 23:16:30

    Łatwo jest anonimowo za komputera cisnąć po kimś. Lepiej byłoby się zastanowić, co się takiego wydarzyło w życiu tego człowieka jak widać po komentarzach bardzo znanego? Oceniamy innych, a jeszcze nie wiadomo co kogo w życiu może spotkać. Nie popieram jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, czy wszyscy piszący obraźliwe komentarze są tak idealni i czyści w swoim postępowaniu? Szkoda, że my polaczki jesteśmy takim zawistnym narodem i lubimy się cieszyć z czyjejś porażki.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-28 23:30:33

    Żebyś wiedziała jak ten człowiek potrafił traktować innych to Byś go nie broniła. Np. jedną z pracownic. A że dostanie nauczkę to dobrze. Zresztą już się koledzy partyjni od niego odwracają. Prezydent natychmiast po tym wyczenie wyrzucił go z rady nadzorczej ZKM.

  • gość 2018-11-29 09:35:57

    Znam tego człowieka osobiście i wiem, że bardzo dobrze traktował pracowników. Wiadomo, wszędzie znajdzie się ktoś niezadowolony, zazdrosny, zawistny, niewdzięczny. Nie popieram jazdy po pijanemu i główny zainteresowany poniesie konsekwencje. Podobnie jak ktoś wyżej napisał, dlaczego wsiadł do samochodu po pijanemu? Może w domu miał piekło? Pomyślał ktoś z was rzucających jadem o przyczynie? Choć myślę, że Ci kopiący leżącego, to w większości jego "przyjaciele", doskonale znający jego sytuację. "Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni".

  • gość 2018-11-29 17:17:26

    Upadła buta , arogancja i pycha . Kłopoty w domu nie usprawiedliwiają pijaństwa a trzeba współczuć zonie że znosiła tyle lat jego wybryki , partyjny bufon , z góry na innych patrzył i tylko swoim dawał przywileje , tylko swoich traktował bardzo dobrze ale karma wraca , niech odpowie za swoje czyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-11-29 22:04:08

    A wszędzie go ostatnio było pełno. To chyba taka sztuczka, żeby przykryć wywalenie z funkcji w Dąbku na zbity pysk. Łaził i udawał, że nic się nie stało. Nagła wielka aktywność. Jeszcze 11 listopada wraz z posłem Soplińskim składał kwiaty w imieniu Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Kalinowskiego. Wstyd im obu przyniósł!!!

  • gość 2018-11-29 23:41:19

    Ktoś dobrze zna moją sytuację. Tak znosiłam wiele lat jego wybryki i bardzo głośno wołałam wszystkich o pomoc lecz bez skutecznie. Tak i tu też jest koniec niebawem mamy sprawę rozwodową. Jednocześnie chciałam poinformować, że nie odpowiadam za jakiekolwiek długi mojego jeszcze męża. Jest mi za niego po prostu wstyd. Przepraszam Żona Dariusza W

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 05:52:19

    Ludzie, trzeba chłopa ratować i to natychmiast!!! W przeciwnym razie "popłynie" jeszcze bardziej. Choroba alkoholowa jest bezlitosna i potrafi zrujnować każdego człowieka, kimkolwiek by nie był. Zamiast dobijać go i kopać, gdy upadł, pomóżcie mu! To już ostatni dzwonek...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 11:35:11

    A gdzie są wszyscy koledzy od kielicha.. ci z pracy i nie tylko

  • D.Z. - niezalogowany 2018-11-30 11:36:57

    Żono Dariusza. Tak, ludzie dobrze znają Waszą sytuację więc lepiej zamilknij i wreszcie pomóż mężowi stanąć na nogi! Głośno wołałaś o pomoc? Więc ja się Ciebie pytam: Co zrobiłaś sama by mu pomóc? Czy choć jeden dzień spędziłaś na terapii dla współuzależnionych? Czy to nie Ty nocami wywoziłaś go jak najdalej od domu jak bezdomne zwierzę i zostawiałaś pod bramami? Czy to nie Ty przed mężem wymieniałaś zamki w drzwiach, a bramę zamykałaś na łańcuch? Czy to nie Ty znęcasz się psychicznie i fizycznie nad nim? Czy to nie Ty nadal donosisz mu alkohol? Czy to nie Ty nakłaniasz go do samobójstwa? Czy wreszcie nie widziałaś, że po pijanemu wsiada do samochodu??? Współczuć to trzeba temu choremu i zagubionemu człowiekowi i Waszym dzieciom, a Ty nie jesteś bez winy!!! Każdy niech się wstydzi za swoje czyny.

  • Andrzej - niezalogowany 2018-12-01 08:31:23

    Do wiadomości dla tych którzy tak łatwo oceniają drugiego człowieka jestem to winien p.Darkowi by o tym powiedzieć. Przeszedłem podobną sytuację straciłem prawo jazdy bo też bezmyślnie wsiadłem za kółko po alkoholu zapłaciłem za głupotę dużą cenę lecz mogłem zapłacić większą mogłem stracić pracę,mieszkanie komornik zabrał by mi wszystko.Ale na moje szczęście p.Darek dał mi szansę dalszego normalnego życia nie zrobił mi krzywdy wręcz przeciwnie pomógł mi .Dzisiej posiadam prawo jazdy pracuję mam mieszkanie samochód- żyję i może teraz ktoś inteligentny wymyśli- no tak pijakowi pomógł pijak no to mu odpowiadam z całą stanowczością nie to człowiekowi pomógł człowiek. Ps.Do was wszystkich - macie rodziny dzieci braci , kuzynów itd. A żadne z nas nie wie co będzie jutro.

  • Andrzej - niezalogowany 2018-12-01 08:49:56

    Do wiadomości dla tych którzy tak łatwo oceniają drugiego człowieka jestem to winien p. Darkowi. Straciłem prawo jazdy bo też bezmyślnie wsiadłem za kółko po alkoholu zapłaciłem za głupotę dużą cenę lecz mogłem zapłacić większą mogłem stracić pracę komornik bankowy zabrał by mi wszystko mieszkanie. Ale na moje szczęście p. Darek dał mi szansę dalszego normalnego życia nie zrobił mi krzywdy wręcz przeciwnie pomógł mi. Zdałem egzamin na prawo jazdy pracuję mam mieszkanie samochodu-żyje a zawdzięczam to w dużej mierze p.Darkowi i może teraz ktoś inteligentny wymyśli no tak pijakowi pomógł pijak no to mu odpowiadam z całą stanowczością nie to człowiekowi pomógł człowiek. Ps.Do was wszystkich macie rodziny dzieci braci kuzynów itd. I nikt nie wie co będzie jutro?

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Sońsk - więcej informacji