:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Zderzenie osobówek na skrzyżowaniu w centrum Ciechanowa [zdjęcia]

05/11/2018 14:15
Wypadki drogowe, Zderzenie osobówek skrzyżowaniu centrum Ciechanowa [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

Jedna osoba została przewieziona do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych w centrum Ciechanowa. Pierwszą informacje i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych Czytelników.

Do zdarzenia doszło dziś (poniedziałek, 5 listopada) około godz. 12:40 na skrzyżowaniu ulic 11 Pułku Ułanów Legionowych i Mikołajczyka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Seatem poruszała się ulicą 11 Pułku Ułanów Legionowych. Kobieta, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka Citroenowi i doprowadziła do zderzenia pojazdów.

Do szpitala przetransportowano kobietę podróżującą Seatem. Zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie.

Zderzenie osobówek na skrzyżowaniu w centrum Ciechanowa [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:39:15

    I jeszcze nie komentują oszołomy z Ciecha

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:41:17

    Znowu to miejsce. Przejechać tam w dzien to ciężka sprawa. Może w końcu pora zmienic coś na tym skrzyżowaniu np. Światła rozdzielne?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 15:15:11

    Kobieta normalka.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 15:20:06

    Taaa wiadukt może haha

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 15:22:57

    Ciechanowianie na osły. W tym mieście to norma jeżdżą jak po pustyni

  • gość 2018-11-05 16:07:42

    widze komentarze wieśniaków hejtujących Ciechanow..a wy kurwy wiesniaki jak jeżdzicie po Ciechu chłopki pierdolone!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:19:43

    No tylko kurwa szkoda że to nie tak było

  • Franio - niezalogowany 2018-11-05 16:23:03

    Chamstwo i drobnomieszczanstwo z płońska się tu panoszy i szkaluje nasze miasto!!! Wypieprzac na www.plonsk.kurnik.pl!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:26:00

    Wiadukt -gratuluję wyobraźni. Przejedz się tam w godzinach szczytu i skręc w Mikołajczyka w lewo. Panowie wcale nie jesteście lepsi w tym miejscu.

  • analball - niezalogowany 2018-11-05 16:39:59

    most zwodzony, ja nie widzę problemu na tym skrzyżowaniu...

  • Suchy - niezalogowany 2018-11-05 17:01:08

    Stonka Ziemniaczana milczeć albo na pole!!!!

  • Gość z ciechanowa - niezalogowany 2018-11-05 17:33:19

    Moze rondo ?

  • Hahahaha - niezalogowany 2018-11-05 18:13:59

    Gdyby przez Płońsk nie szła krajowa 7 to nikt by o tej dziurze nie wiedział. Kupa chamstwa w okolicznych wsiach.

  • gość 2018-11-05 19:29:06

    Ja przejezdzam tam minimum 2 razy dziennie i zgodze sie ze w godzinach szczytu ciezko tam skrecic. No ale trzeba szybko reagowac i zastanawiac sie a przede wszystkim miec oczy do dokola glowy. To ze ta koliza miała tam miejsce to nie znaczy ze zaraz potrzebujemy tu "ronda" czy "wiaduktu". Tak sie stac musiało i tyle :) Uwazajmy!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:35:53

    A Małpa na wózku inwalidzkim obserwuje.

  • gość 2018-11-05 22:38:55

    To było koło po 13tej. Jechałem o 12.55 i nic się nie działo. Płońsk to wielkie miasto jest. Toaleta obok toalety dosłownie i parkingi żeby można było się przy nich zatrzymać :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 09:07:44

    Płońsk światowa metropolia to co wy tu chamy robicie ??

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 13:33:21

    Tylko debile nie potrafią skręcić w lewo w tym miejscu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 13:35:22

    Tylko debile nie potrafią skręcić w tym miejscu

  • gość 2018-11-06 18:50:23

    Na tym skrzyżowaniu niech się lepiej mają na baczności czy co przyjeżdżają do Ciechanowa. Oszołomy i buraki jak nie z Płońska, Przasnysza lub Warszawy nie odróżniają znaku nakaz jazdy (droga jednokierunkowa) wjeżdżając na mikołajczyka przy Rosmannie tylko pędzą pod prąd żeby wyjechać na 11 Pułku Ułanów Legionowych. Sam byłem świadkiem jak omal nie doszło do bijatyki pomiędzy kierowcami. A wszystkiemu winni Ci co na zakupki w soboty przyjeżdżają. Gdzie policja?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 22:39:48

    Po co zmiany ... w Ciechanowie nie ma trudnych skrzyzowan ... sa poprostu czasami niedoswiadczeni kierowcy ... nie rozumiem komentarza ze kobieta to normalka ... faceci ... popatrzcie na siebie na drodze .... noz sie w kieszeni otwiera ... wiekszosc prowadzi samochod jak by to byl zaprzeg konny ... zanim wyjada z podporzadkowanej to musza miec wolne wrota z prawej i lewej na kilometr ... a wszystkich niezadowolonych z ciechanowskich skrzyzowan wyslac na Rondo de Gaulle'a w Paryzu ... moze wtedy zrozumieja co to jest problematyczny ruch ... i docenia to co jest tu.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji