:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Zderzenie Audi z BMW pod Gołyminem. Wśród poszkodowanych nastolatka w ciąży (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu osobówek w okolicach Gołymina. Kierowca jednego z aut stracił prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj (poniedziałek, 11 września) około godz. 7:30 w miejscowości Osiek Górny w gminie Gołymin Ośrodek, na drodze wojewódzkiej nr 618. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Audi 37-latek wykonywał manewr wyprzedzania jadącej przed nim ciężarówki. Wówczas zderzył się z jadącym z naprzeciwka BMW.

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby podróżujące BMW, które przewieziono do szpitala. Badania wykazały, że 21-letni kierowca pojazdu nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast podróżująca z nim ciężarna 19-latka pozostała w szpitalu na obserwacji. Kierowca Audi był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Miejsce zdarzenia mapa Ciechanów


Zderzenie Audi z BMW pod Gołyminem. Wśród poszkodowanych nastolatka w ciąży (zdjęcia) komentarze opinie

 • gość 2017-09-12 14:41:56

  audi vs. bmw - > jednak audi bezpieczniejsze...

 • gość 2017-09-12 20:46:24

  jeden i 2 mądry w ich głowach przed zderzeniem były myśli ja mu napewno nie zjadę szli do końca po równo no nie rozumiem tak idealnie ustawionych aut przed zderzeniem zaden nie miał zamiaru nawet zjechac na pobocze... dramat a szkoda strzępić ryja

 • Gość - niezalogowany 2017-09-12 22:09:10

  Gościu weź pod uwagę że na jezdnii było ślisko i nawet jak obaj zaczeli chamować to i tak opony obydwu pojazdów się ślizgały .Ciekawe jaki ty byś był mądry gdybyś znalazł się na miejscu jednego z tych kierowców...

 • świadek - niezalogowany 2017-09-12 22:45:30

  Gdyby któryś z nich odbił kierownicą i chciał uciec miałby mniejsze szanse żeby z tego wyjść cały, czołówka jest bezpieczniejsza. A czy ktoś wie ile samochodów jechało za tym audi i sobie tak normalnie przejechało i nawet się nie zatrzymało? Bezpośrednio po zderzeniu 11 aut.

Dodajesz jako: Zaloguj się