:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Zdarzenie z udziałem trzech aut na krajówce. Są utrudnienia w ruchu (akt.)

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów na drodze krajowej nr 7. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Wszystko wydarzyło się dziś (czwartek, 12 października) przed godz. 9:00 w miejscowości Kroczewo w powiecie płońskim - kierunek na Warszawę. Policja wstępnie ustaliła, że kierowca osobowego Volkswagena wpadł w poślizg i uderzył w barierki ochronne. Chwilę później zatrzymał się za nim Opel, w którego uderzył Seat.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Prawy pas ruchu na "siódemce" jest zablokowany. Policja informuje, że utrudnienia mogą potrwać ponad 2 godziny.

AKTUALIZACJA:

Ustalono, że około godz. 7:40 po wyjściu z łuku drogi 43-letni kierowca Volkswagena przed sygnalizacją świetlną stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki ochronne. Poszkodowana została pasażerka VW.

Kilka minut później, w związku utridnieniami z powodu kolizji, za Volkswagenwm zatrzymała się 21-latka kierująca Oplem. Wtedy w tył jego auta uderzył Seat, którym podróżował 24-latek. W zdarzeniu ucierpiała kierująca Oplem, którą również przewieziono do szpitala.

Zdarzenie z udziałem trzech aut na krajówce. Są utrudnienia w ruchu (akt.) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się