:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Zbigniew Andres otrzymał medal Za Zasługi Dla Ciechanowa [zdjęcia]

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, mł. insp. Zbigniew Andres otrzymał medal "Za Zasługi Dla Ciechanowa". Wyróżnienie odebrał podczas obchodów Święta Policji.

Kapituła Medalu, w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju miasta Ciechanów, zdecydowała o przyznaniu medalu podczas posiedzenia, które odbyło się 28 czerwca. Podczas uroczystej akademii z okazji 99. rocznicy utworzenia Policji Państwowej, wyróżnienie wręczyli laureatowi prezydent Krzysztof Kosiński, jego zastępczyni Anna Żebrowska oraz przewodnicząca Rady Miasta Ciechanów Barbara Kornatowska.

Medal "Za Zasługi Dla Ciechanowa" przyznaje kapituła, w skład której wchodzi prezydent miasta, przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz najmłodszy i najstarszy radny. Tylko w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wyróżnienie to trafiło m.in. do Janiny Janakakos-Szymańskiej, Kuby Grabowskiego, Waldemara Nicmana. Dariusza Węcławskiego czy Mariana Klubińskiego.

rb

Zbigniew Andres otrzymał medal Za Zasługi Dla Ciechanowa [zdjęcia] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-07-23 19:32:45

  Nie znam tego Pana, ale takie przyznawanie za zasługi? Mogliście choć podać jakie to zasługi, to tak na przyszłość, bo jako mieszkaniec chce wiedzieć co Ci ludzie robią dla społeczności

 • Gość - niezalogowany 2018-07-23 20:46:57

  Nauczyciele, policjanci, strazacy po kiego dziesiatkami tysięcy dostaja co roku jskies durne odznaczenia , premie ? To juz nie wystarczy pensja na koniec miesiaca? W cedrobie, bauerze w setkach sklepikow i firm nikt takiej szopki nie robi

 • Doktor m.med. - niezalogowany 2018-07-23 23:59:49

  Ja nie głosuje na PiS, ba, mało tego, nie lubię pisuaru ani Ziobry. A z Macierewiczem lezalem 3 lata temu w Tworkach.

 • Ogy - niezalogowany 2018-07-24 09:01:06

  Do redakcji: jak już piszecie artykuł to proszę o rzetelne rozwinięcie tematu: za jakie konkretnie zasługi przyznano nagrodę? czy za kadencji tego Pana jakieś wskaźniki zmalały, czy stopień bezpieczeństwa wzrósł czy co innego? Bo tak to taka pisanina, coś się wydarzyło, jakieś kwiaty, nagrody ale nie wiadomo o co chodzi. Nie to żebym miał coś przeciwko temu wydarzeniu, wcale nie jestem przeciwny ale wypadałoby coś napisać więcej, żeby naród wiedział. Za karę ktoś to pisał czy na smartfonie siedząc na kiblu???

 • olo - niezalogowany 2018-07-24 09:50:33

  Prezydent miał taki kaprys przed wyborami. W końcu Policaj to duża liczba wyborców

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl