:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Zaprószenie ognia przyczyną pożaru w bloku na ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych?

Pożary, Zaprószenie ognia przyczyną pożaru bloku Pułku Ułanów Legionowych - zdjęcie, fotografia

Najprawdopodobniej zaprószenie ognia przyczyniło się do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych. Straty wstępnie oszacowano na ok. 20 tysięcy złotych.

Powracamy do sobotniego pożaru, który wybuchł w centrum Ciechanowa (informowaliśmy o tym TUTAJ). Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godz. 19:50. Po dojeździe na miejsce trzech zastępów PSP w mieszkaniu już nikogo nie było. Jak się okazało nietrzeźwego właściciela lokalu, jeszcze przed przyjazdem strażaków, ewakuował jeden z sąsiadów. Mężczyzna - na co dzień zawodowy żołnierz - wyważył drzwi i wyprowadził 65-letniego lokatora. Powiadomił również mieszkańców sąsiednich lokali, którzy ewakuowali się z bloku.

Łącznie z budynku ewakuowano 34 osoby. Interweniujący strażacy zastali w mieszkaniu palące się łóżko, które ugaszono. W lokalu panowało duże zadymienie, dlatego użyli kamery termowizyjnej. Po dogaszeniu ognia, całe mieszkanie oddymiono.

Akcja trwała nieco ponad godzinę. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wstępne ustalenia wskazują, że doszło do zaprószenia ognia. Dokładną przyczynę poznamy po zakończeniu policyjnego dochodzenia.

Zaprószenie ognia przyczyną pożaru w bloku na ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych? komentarze opinie

  • gość 2017-11-13 19:55:19

    Nie chciałbym mieszkać w bloku gdzie może dojść do takich żeczy

  • Gasość - niezalogowany 2017-11-14 08:02:08

    Rzeczy

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 10:53:50

    Badacz pisma, czepiający się słów.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Ciechanów - więcej informacji