:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Zalana ul. Sienkiewicza, połamane drzewa - Ciechanów i okolice po burzy [wideo/zdjęcia]

Choć trwała krótko, dość mocno dała się we znaki mieszkańcom Ciechanowa i okolicznych miejscowości. Mowa o burzy z ulewnym deszczem, która w niedzielne wczesne popołudnie przeszła nad powiatem ciechanowskim.

Strażacy z KPPSP Ciechanów otrzymali w sumie pięć zgłoszeń, dotyczących usuwania skutków nawałnicy. Wszystkie pomiędzy godz. 13:30 a 14:20. Aż cztery z nich dotyczyły usuwania drzew, blokujących drogi. Tego typu zdarzenia odnotowano na ul. Kwiatowej w Ciechanowie, w miejscowości Kanigówek w gm. Ciechanów, a także na drodze krajowej nr 60 pomiędzy Gumowem a Ujazdówkiem, gdzie wiatr połamał kilka drzew, które momentami całkowicie blokowały ruch.

Ponadto strażacy wypompowywali wodę z zalanego tunelu w ul. Spółdzielczej w Ciechanowie. Tam również na jakiś czas ruch był całkowicie zablokowany. Ulewny deszcz pozostawił też swój ślad na fragmencie wyremontowanej ul. Sienkiewicza, co zarejestrowała jedna z mieszkanek (wideo powyżej). Kierowcy mieli sporo kłopotów, by pokonać odcinek od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą w kierunku skrzyżowania z ul. Narutowicza, gdzie woda wdzierała się aż na ścieżkę rowerową i chodniki.


(wideo: Aneta Jędrzejewska/ fot. Czytelniczka Magdalena, OSP Ościsłowo, OSP Rydzewo)

Zalana ul. Sienkiewicza, połamane drzewa - Ciechanów i okolice po burzy [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-07-16 16:13:37

    Ciekawe dlaczego na ulicy Sienkiewcza stała taka woda??? 70 lat nie było tam nigdy wody a teraz po remoncie jest ?? Czyżby jakaś lekka fuszerka ??????

  • gość 2018-07-16 16:25:07

    żadna kanalizacja nie jest w stanie przyjąć takiej ilości wody,

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 16:42:58

    nieprawda ze przez 70 lat nie zalewalo ,mieszkałem nieopodal prawie 30 lat i przy większych opadach czasem wystepowaly takie zjawiska. A więc jak się nie wie to nie powinno się wypowiadać

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 17:22:59

    Co za bzdury mieszkam tu 11lat i od kad pamiętam jak są takie opady to wodą stoi

  • Musi - niezalogowany 2018-07-16 17:43:34

    Ulica Sienkiewicza jest zabytkiem i w z tym nie może być tam odprowadzenie wody do kanalizacji deszczowej.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 18:14:54

    Ulica Sienkiewicza została zchrzaniona panie Prezydencie. Stara była do wymiany ale nie powinna byc położona kostka na betonie z szerokimi fugami tez zalanymi betonem. Poprzednia nawierzchnia w części wchłaniała wodę deszczowa a na skraju ulicy były spływy a teraz woda nie zakręci do spływów które zrobili poza kraweznikami

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 08:21:45

    Robimy na pokaz i już..he he

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 09:04:39

    Prezydent nic nie winien. Takich fachowców mamy w Polsce. Lepsi już nie wrocą

  • gość 2018-07-17 09:22:56

    kostka jest położona na grubej podsypce betonowej i jest zalana betonem jeśli tu nie mieszkasz i nie widziałeś procesu kładzenia nie wypowiadaj się.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 13:32:51

    A niech was tam kurw....a zaleje spoleczniaki blokowe

  • Ciechanowianin - niezalogowany 2018-07-17 13:51:04

    Ul. Sienkiewicza od skrzyżowania z ul. Baczyńskiego do ul. Mławskiej też była zalana, jak fragment pętli na Bielinie, ul. Fabryczna czy też ul. Tysiąclecia. Tu winna jest wyłącznie pogoda oraz postępująca urbanizacja terenów naturalnych. Gdzie niegdyś był las czy pole teraz są tony asfaltu, betonu itp. Powoduje to, że woda nie ma w co wsiąkać, a niestety kanalizacja deszczowa ma swoje ograniczenia. Więc według mnie to normalne przy takich anomaliach pogodowych. Róbmy w mieście więcej parkingów i powierzchni betonowych, a napewno polepszymy tą sytuację (sarkazm).

  • gość 2018-07-17 15:28:56

    Nigdy się nam nie dogodzi...była stara ulica - źle, jest nowa - źle, nie pada - to że susza, że deszcz - to że zalewa, zawsze się znajdzie jakiś "ekspert"...taka nasza cecha niestety.

  • gość 2018-07-20 16:25:12

    Ale tobie też nie odpowiada że ktoś ocenia hahahah

Dodajesz jako: |

Pozostałe Interwencje, Miasto Ciechanów - więcej informacji