:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Zadymienie w budynku w centrum Ciechanowa. Dwie interwencje jednego dnia

Pozostałe Interwencje, Zadymienie budynku centrum Ciechanowa interwencje jednego - zdjęcie, fotografia

Dwukrotnie w ciągu zaledwie kilku godzin ciechanowska straż pożarna musiała interweniować w budynku wielorodzinnym TBS-u w centrum miasta. Za każdym razem powodem było panujące zadymienie.

W sobotę (10 marca) około godz. 19:50 do PSP wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu znajdującego się na drugim piętrze mieszkania w budynku przy ul. 17 Stycznia. Po dojeździe na miejsce lokator znajdował się na zewnątrz. Strażacy wygasili palenisko w piecu, oddymili mieszkanie oraz sprawdzili kamerą termowizyjną komin. Wszystkie mieszkania w pionie skontrolowano również detektorem wielogazowym, by wykluczyć obecność tlenku węgla. Zadymienie powstało z powodu niedrożności przewodu kominowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. O wszystkim został powiadomiony zarządca obiektu, czyli w tym przypadku TBS.

Niespełna trzy godziny później do straży wpłynęło kolejne zgłoszenie o zadymieniu w tym samym budynku. Tym razem dym pojawił się jednak w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Schemat działania straży pożarnej był dokładnie taki sam, jak w przypadku poprzedniej interwencji. Lokatorce mieszkania również nic się nie stało.

Zadymienie w budynku w centrum Ciechanowa. Dwie interwencje jednego dnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pozostałe Interwencje, Ciechanów - więcej informacji