:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Za nami uroczystość rozdania nagród w konkursie „Palma wielkanocna w szkole”

We wtorek 26 marca w Ciechanowie odbyła się gala rozdania nagród w konkursie „Palma wielkanocna w szkole”. Uroczystość została zorganizowana przez firmę Cedrob, właściciela marki Gobarto, w zwycięskiej Szkole Podstawowej nr 7.


W gali udział wzięli przedstawiciele czterech nagrodzonych placówek: gospodarze i zdobywcy I miejsca ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie, wyróżnieni II miejscem w konkursie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, podopieczni Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie, którzy zajęli III miejsce, oraz wyróżnione nagrodą specjalną dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo –Wychowawczej w Płońsku. Łącznie w gali wzięło udział ok. 150 osób.


Galę rozpoczęła część oficjalna podczas, której Katarzyna Skura, kierownik marketingu firmy Cedrob, wręczyła zwycięzcom nagrody.


W dalszej części dzieci ze zwycięskich placówek zaprezentowały kilkunastominutowe występy artystyczne. Uczniowie zwycięskiej szkoły zaprezentowali piękną wiosenną scenografię oraz piosenki o wiośnie i zdrowej żywności. Dzieci z SP nr 2 w Przasnyszu przygotowały mini playback show, podczas którego ucharakteryzowane na gwiazdy muzyki prezentowały ich piosenki. I tak na gali gościliśmy: małą Shakirę, Michaela Jacksona, Cher, Macieja Maleńczuka, Halinkę Mlynkovą oraz Donnę Summer. Ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie przybył „Mały Ciechanów” posiadający w swoim repertuarze polskie tańce narodowe. „Mały Ciechanów” ma na swoim koncie liczne występy w kraju i za granicą. Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Płońsku wystawiły fragment sztuki teatralnej, za którą zdobyły pierwsze miejsce w konkursie teatralnym.


Wiosenny konkurs na Palmę wielkanocną w szkole, to już druga taka inicjatywa podjęta przez firmę Cedrob, właściciela marki Gobarto. Poprzednia odbyła się w grudniu, a uczestnicy wykonywali wówczas własnoręczne ozdoby choinkowe. Celem jaki przyświeca firmie Cedrob, jest pielęgnowanie polskich tradycji wśród najmłodszego pokolenia.


Teskt i foto:


Maria Kądziela Niemczynowicz
Świeża Bazylia PR


Za nami uroczystość rozdania nagród w konkursie „Palma wielkanocna w szkole” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl