:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Z zemsty pobili 17-latka. Zaatakowali go przed sklepem

Sprawy kryminale , zemsty pobili latka Zaatakowali przed sklepem - zdjęcie, fotografia

Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie nastolatka. Zaatakowali go, ponieważ miał zatarg z ich kolegą. Teraz mogą trafić za kratki.

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu w miejscowości Sochocin (ok. 25 km od Ciechanowa). Z ustaleń policji wynika, że grupa czterech mężczyzn zaczepiła przed sklepem dwóch nastolatków, którzy przyszli zrobić zakupy. W pewnym momencie sprawcy przewrócili na ziemię 17-latka i zaczęli go kopać po całym ciele. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość napastników i już niespełna godzinę po zdarzeniu zdołali ich zatrzymać. Sprawcami okazali się mieszkańcy gminy Sochocin w wieku 19 i 23 lat. Jak ustalono powodem pobicia miała być zemsta za to, że poszkodowany nastolatek miał kiedyś zatarg z ich znajomym. Obaj zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. 19-latek miał prawie 1,3 promila, a jego 23-letni kompan - 1,8 promila. Grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Z zemsty pobili 17-latka. Zaatakowali go przed sklepem komentarze opinie

  • gość 2018-12-14 16:50:57

    I tak dostaną zawiasy.

  • gość 2018-12-14 17:32:29

    Jakieś lamusy 4 na 1 jeszcze młodszego haha

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 18:54:09

    Patologia do pierdla. Bezwzględne więzienie dla bydła w kraju Prawa i Sprawiedliwości.

  • gość 2018-12-14 19:17:59

    masakra coraz częściej osób atakuje w grupach bo solo to pizdy ^^

  • gość 2018-12-14 21:02:20

    Cwele 5 na 1 niech idą sie napierdalac 1 na 1

  • gość 2018-12-14 22:37:50

    Kraj z milionami plemion,które tylko warczą na siebie.

  • BadBoy - niezalogowany 2018-12-15 10:03:31

    Nie no.. bohaterzy.. Prawdziwe kozaki tylko ciekawe czy w życiu tez tacy błyskotliwi?? Zapewne pieprzona patologia, która żyje z naszych podatków..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 16:32:33

    To jest przykre co się dzieje na świecie. Sześć lat temu po bujce w której brało kilka osób. W akcie zemsty został zaatakowany nożem mój brat. Wszystko działo się również po sklepem gdzie był monitoring. Niestety jak to bywa w Polsce karetka nie przyjechała. Mojego brata przewiozl przypadkowy kierowca busa który zawiozl go do najbliższego szpitala w którym NIE UDZIELONO MU SZYBKIEJ I DOSTATECZNEJ POMOCY. Z braku personelu a lekarz dyzurujacy był w domu pod telefonem. Brak słów. Mój brat został ugodzony nożem w klatkę piersiowa i zostało naruszone pulco. Niestety zanim zanim zdecydowali się przewieźć go do szpitala specjalistycznego było już za późno........ Kto jest winny śmierci??? Chłopak co zaatakował miał dostać 25 lat ostatecznie dostał tylko 8. A lekarze?! Do dziś sprawy toczą się w polskich sądach! Mimo strasznej tragedii i cierpienia były hejty w internecie od obcych osób że mój brat zaslozyl na to! Zastanówcie się trochę to jest żałosne! Nie ma końca...... Nieodpowiednie towarzystwo! Niedostateczna kontrola! Nacisk otoczenia! Chcąc pokazać że nie jesteście gorsi od kolegów robicie głupoty! Potem tylko płacz....to nie jest warte waszego życia. Może nikogo to nie ruszy ale może chociaż przez chwilę zastanowi się ktoś nad swoim życiem.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 16:37:39

    Debile.... Nie. Piszcie....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 21:46:42

    Brak kary sedziowie to w większości komunistyczne pizdy.

  • Gość Aus Deutchland - niezalogowany 2018-12-16 13:55:58

    Alle hat probleme mit kopf.2

  • gość 2018-12-17 07:16:32

    grupy grupy tak jak te frajery z hallera w grupie kozaki a osobno spirdalają i są grzeczni jak naciągnięty kondon na głowe :) po koli kurwy wybijać najlepiej :))

Dodajesz jako: |

Sprawy kryminale , - więcej informacji