:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C zamglenie

Z ostatniej chwili: Pożar w ciechanowskim call center

Pożary, ostatniej chwili Pożar ciechanowskim center - zdjęcie, fotografia

Pożar w serwerowni call center przy ul. Mikołajczyka w Ciechanowie (dawna siedziba TP SA). Na miejscu jest straż pożarna. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dziś (środa, 28 grudnia) około godz. 11:00 ciechanowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w siedzibie call center przy ul. Mikołajczyka. Poinformował o tym automatyczny system sygnalizacji pożarowej, w który wyposażony jest budynek. Na miejsce natychmiast skierowano strażaków.

Okazało się, że do pożaru doszło w serwerowni. Najprawdopodobniej był to wynik awarii kondensatorów, która spowodowała zadymienie, co z kolei uruchomiło system alarmowy. - Nie był to rozwinięty pożar. Działania gaśnicze już zostały zakończone. Strażacy cały czas są na miejscu zdarzenia. Obecnie pracownik firmy wymienia uszkodzone elementy - poinformował nas oficer prasowy PSP Ciechanów.

Pożar nie stanowił zagrożenia dla pracowników, znajdujących się w budynku. Nie była konieczna ewakuacja.

(fot.arch.)

Miejsce zdarzenia mapa Ciechanów


Z ostatniej chwili: Pożar w ciechanowskim call center komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl