:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

XXVII Spotkanie z Książką w Galerii

Kiedy: 2018-09-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: Galeria im. B. Biegasa

Książki, XXVII Spotkanie Książką Galerii - zdjęcie, fotografia

XXVII Spotkanie z Książką w Galerii zorganizuje w czwartek (13 września) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Gościem spotkania będzie Stanisław Michalkiewicz ze swoją książką „Niemcy, Żydzi i folksdojcze”. 

Autor poddaje ostrej krytyce polskie elity polityczne i intelektualne, które świadomie, czy też nieświadomie stały się narzędziem w realizowaniu obcych interesów w Polsce. Polska stała się areną walki o przyszły kształt państwa polskiego, a nawet o byt narodu, ponieważ podważa się zarówno z zewnątrz, jak poprzez zdradzieckie grupy w Polsce, potrzebę istnienia suwerennej Polski. Zgodnie z wytycznymi ideologów komunistycznych, trwa lewacka ofensywa przeciw Polsce.


Książka jest gorzką analizą całego świata polityki oraz intelektualnej miałkości państwa polskiego. Spotkanie współorganizowane ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych „Koryfeusz”.

Początek o godz. 18:00 w Galerii im. Bolesława Biegasa, wstęp wolny!

XXVII Spotkanie z Książką w Galerii komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 10:31:15

    Mądry gość. Warto go posłuchać.

  • Człowiek - niezalogowany 2018-09-13 10:19:34

    Jak można zapraszać kogoś takiego? Jak można zapraszać osobę, która tak niszczy, podjudza, miesza. Wstyd. Wstyd mi za moje miasto

  • gość 2018-09-13 12:17:50

    Przepraszam co niszczy, kogo podjudza, w czym miesza? Wstyd że taki człowiek jak Ty się tutaj wypowiada!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Książki, Ciechanów - więcej informacji