:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Wysoka porażka MKS-u na koniec rundy jesiennej

Porażką 0:4 na swoim stadionie z Mazovią Mińsk Mazowiecki zakończyli rundę jesienną piłkarze MKS-u. Ciechanowianie spędzą zimę na dziesiątym miejscu w tabeli.

W sobotnim meczu zielono-biało-czerwoni chcieli przerwać serię czterech kolejnych przegranych. Niestety mecz niemal od samego początku nie układał się po ich myśli. Goście objęli prowadzenie już w 3 minucie za sprawą Janusiewicza. Przed przerwą prowadzenie Mazovii skutecznym strzałem z rzutu karnego podwyższył Puciłowski. W drugiej odsłonie przyjezdni jeszcze dwukrotnie trafili do siatki ciechanowian, wygrywając ostatecznie 4:0.

MKS zakończył rundę jesienną na 10. miejscu. Dorobek ciechanowian to 5 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek. Runda wiosenna zostanie zainaugurowana 17 i 18 marca przyszłego roku.

MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4 (0:2)

Bramki: 3' Janusiewicz, 34' Puciłowski, 48' Romanov, 77' Kacprowicz.

Skład MKS: R.Olszewski; Kwasiborski, K.Borowiec, Martin, Kamiński, K.Olszewski, Tosik, Nowotka, Janakakos, Turowiecki, Żółtek.

Wyniki 15 kolejki IV ligi:

Dolcan Ząbki 1:1 Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów 0:4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Bug Wyszków 0:3 Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock 2:3 Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:4 MKS Przasnysz
KS Łomianki 3:1 Drukarz Warszawa
Mławianka Mława 4:1 Huragan Wołomin

tab. mzpn.pl

Wysoka porażka MKS-u na koniec rundy jesiennej komentarze opinie

  • Kolo - niezalogowany 2017-11-13 17:36:53

    Żenada. Z lidera do zera!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 20:03:03

    Moze te pensyjki by placil od wygranego meczu to Panowie by sie wzieli do roboty

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 20:03:57

    Moze te pensyjki by placil od wygranego meczu to Panowie by sie wzieli do roboty

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 21:52:03

    Nie z lidera do zera tylko 10 miejsce koleszko przy tych problemach kadrowych to jest naprawdę dobry wynik :)

  • gość 2017-11-13 23:09:38

    Dobry wynik?To jaki byłby zły?

  • Mks - niezalogowany 2017-11-14 01:38:19

    A dobrze...

  • gość 2017-11-14 07:58:16

    No dobra, co w przerwie zimowej? Wzmocnienia ? Wątpię.....Dobrze, że nie będzie reformy 4 ligi bo spadek byłby murowany. Ale i teraz nie ma pewności utrzymania. Przasnysz już się odbił , Mławianka już wcześniej się odbiła. A na dole tabeli Wołomin też podejrzewam wiosnę będzie miał lepszą. Zespoły z samego dołu poczuły szansę utrzymania...... Oj będzie ciężko....

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 09:15:16

    Dobrze że tyle punktów jest,bo dużo szczęścia było.Dobrze że nie ma reformy.Panie Marku prośba o podanie się do dymisji.Pan odpowiada za sytuację klubu,z Panem nikt nie będzie współpracował,zrozum to Pan w końcu i mniej Pan odrobinę odwagi.Swoją drogą Ci wychowankowie się nie nadają.Tak jak ktoś pisał wcześniej,uciąć kasę i płacić za punkty.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 09:20:15

    A na fb MKS-u dalej optymizm.Co by nie było i tak jest dobrze.MINIMALIZM!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 10:08:23

    To może społeczeństwo tak chętnie tu krytykujace i wymagające da coś od siebie na działalność klubu? Np. co miesiąc składka dobrowolna w wysokości nie mniej niż 100 zł. Za mało? To może po 500 zł. Najpierw dajcie coś od siebie a później miejcie oczekiwania. A tak mam wrażenie, że wylewacie tu swoje kompleksy .

  • gość 2017-11-14 10:55:15

    Społeczeństwo i firmy by dały tylko co z tego jak pierwsze podstawowe pytanie czy Pan Marek jest prezesem.Nikt nie chce z tym człowiekiem współpracować.Nikt nie może mu zarzucić tego że wprowadził klub na inny,lepszy poziom.Tylko co z tego jak przy tym wszystkim oszukał wielu ludzi!!!!

  • gość 2017-11-14 11:11:57

    Gościu z godziny 10:08. A czego oczekujesz od społeczeństwa? Społeczeństwo, czytaj kibice to mają przyjść na stadion, kupić bilet i wspierać dopingiem swoją drużynę. Jakie składki? O czym Ty piszesz? Jest chyba jakiś sponsor, czy może nie? To on ma obowiązek dac pieniądze jeśli już się zdecydował sponsorować. Nie bredź o kompleksach bo odnoszę wrażenie, że jesteś jednym ze sponsorów lub jednym ze zfrustrowanych piłkarzy, którzy myśleli, ze po kilku zwycięstwach i po przyjściu Kruszankina wszystko będzie już tylko lepiej a może i nawet awans. W tym klubie robiony jest błąd na błędzie. Począwszy od bezsensowneo budowania ''wielkiego'' MKS-u , wydawaniem potwornych pieniędzy dwa lata temu, poprzez ściągnięcie kolejnych piłkarzy pół roku później. I wiesz gdzie był największy problem? W trenerze, któremu słowo taktyka była obca. Miał piłkarzy, głównie nie stąd ale nie stworzył drużyny potrafiącej skutecznie walczyć o awans. Co to było w rundzie wiosennej? Ja Ci napiszę co było. Ci, którzy przyszli do MKS w głównej mierze nie chcieli awansu. Wiedzieli, ze mogą zarobić to grali i nic więcej. Przyznam, nieźle grali ale nie o awans. Oczywiście nie wszyscy. Zobacz gdzie są Ci, którzy teraz mogli w trzeciej lidze w barwach Ciechanowa decydować o obliczu drużyny. Lemanek - Przasnysz, albo gol albo asysta prawie co mecz, Rogalski - Mławianka, perfekcyjne dyrygowanie drużyną w środku pola i jeszcze kilka goli, Litun - Mławianka, co drugi, trzeci tydzień jest w jedenastce kolejki i przy okazji kilka goli, Żylski - Sokół Aleksandrów, świetna gra, gole...przypominam, że to 3 liga (wicelider), Konrad Cichowski - Łomianki, dobra gra i dodatkowo 5 goli. Mam jeszcze wymieniać? Po co ? I tak nie będziesz chciał zrozumieć. Dziewicki nie potrafił do końca wykorzystać tych i innych piłkarzy, żeby stworzyć naprawdę drużynę a nie na niby. Zbyt wiele uzależnił od Lemanka nie widząc, że obok niego są inni, których po prostu nie widział. Duże pieniądze poszły na marne bo nie było awansu w poprzednim sezonie i tym bardziej nie będzie w tym. Na to wychodzi, że druzyna była budowana na jeden sezon a to jest największy debilzm jaki może być w piłce nożnej. Mądry sponsor i prezes mają plan długofalowy. Jak można mówić ''Brak awansu - rewolucja''. Wstyd, wstyd, wstyd. No, chyba, że znowu coś fajnego stanie się zimą......

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 12:21:13

    Społeczeństwo nie jest od dawania kasy na klub tak jak kolega pisze.Od tego są sponsorzy,władze miasta.Niestety Pan prezes zawiódł wszystkich swoimi bajkami i złymi decyzjami.Jak miasto ma dać pieniądze na klub w którym rządzi obłuda. Awansu chcieli wszyscy tylko nie Dziewicki.Udowodnił to kilka razy ściągając zawodników po kilku minutach.Nie potrafił zbudować atmosfery w drużynie dziwnymi decyzjami personalnymi w meczach.Zresztą co to za trener który od samego początku mówił że niewiadomo ile tu czasu będzie.Personalnie drużyna była spokojnie na pierwsze miejsca w 3 lidze.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 13:21:30

    A jeszcze zimą odejdzie paru do lokalnych rywali i będzie tyle.... Oni wiedzą jak wykorzystać umiejętności piłkarzy. Z tego co pisał tu wcześniej ,"gość" swój długi wykład to widać, że oni wszyscy świetnie sobie radzą.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 13:42:11

    W końcu jakieś rozsądne wpisy. Tym bardziej wielki szacunek dla tych zawodników co zostali i grają bo jak widać uratowali klub przed całkowitym upadkiem. 10 miejsce jest naprawdę dużym sukcesem, tym bardziej, że różnice punktowe nie sa wielkie. Zarówno w górę jak i w dół, tak dla jasności. I taka myśl, zarzad klubu to nie tylko jego prezes.

  • gość 2017-11-14 13:55:20

    Z tym sukcesem to nie przesadzaj.W takim mieście powinna być piłka na wyższym poziomie.

  • gość 2017-11-14 16:42:08

    Jest jeszcze jeden problem.Cały czas było podważane że za mało wychowanków.Niestety teraz dostaliśmy odpowiedź że są po prostu za słabi na grę na tym poziomie :(

  • gość 2017-11-14 18:07:41

    To przypomnij na którym miejscu skończyliśmy poprzedni sezon? Z tymi gwiazdami, z tymi super zawodnikami? I za jakie pieniądze? Teraz do połowy rozgrywek byliśmy liderem, później kontuzje i kartki najlepszych zawodników i spadek na 10 miejsce. Wg mnie nie ma tragedii, oby na wiosnę nie było kontuzji.

  • gość 2017-11-14 19:47:39

    Ogromny szacunek ,dla tych piłkarzy którzy wrócili...Myślę że realnie z tym składem można zająć 7,8miejsce..Co do drugiej sprawy tak to wychodzi jak ktoś porywa się z fantazjami nie znając realiów..Gdyby nie Ci zawodnicy meczu ze Lwowem by nie było, bo grajki od kasy zwinęli żagle i uciekli...Prezes ściągnął pseudo trenera a tamten swoją zgraję...Co osiągnął Dziewicki jako trener??Awans z Polonią gdzie miał grajków jakich zapragnął i do tego rodowitych??i cisza...Mazurkiewicz Brakowiecki też awansowali..za pół darmo i jakimi zawodnikami..Ps Opowieści dziwnej treści w Radiu i promowanie swojej osoby...Pozostał nie smak i od groma długu ,który skrzętnie jest tuszowany ..Oby nie powtórzył się scenariusz Juranda Płońska Glinojecka Otwocka itd..Polecam wywiad z Prezesem Juranda bylym zawodnikiem typowy pasjonat tego co robi...

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 21:38:54

    Sezon się nie skończył,dyskusja jest o tym w jakim miejscu jest klub na półmetku sezonu.Rok temu było pierwsze miejsce.O których zawodnikach piszesz?Nigdy nie było tak dobrych zawodników i nigdy nie będzie.Ja do portfela nikomu nie zaglądam,nie obchodzi mnie ile kto zarabia.Prezes podpisywał umowy to chyba było go na to stać.Narobił długów to niech je spłaci.Kontuzje są wliczone w sport,ale tylko te na boisku

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 21:39:11

    Czy to "legijność" Ciechanowa wpływa na ocenę pracy Dziewickiego. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby tak oceniać jego pracę. Ściągał ludzi, bo cel ( awans) tego wymagał, a taki był postawiony. Nik tego nie ukrywał w wywiadach,, pompujących ten balonik. Porwszej rundzie (dopiero) zaczął ściągać zawodników, bo tzw. wychowankowie mogli z trudem walczyć co najwyżej o utrzymanie ( co teraz widać). Wychowankowie nie radząc sobie z presją odchodzili do innych klubów ( z niższych lig przeważnie) i jeszcze obgadywali klub gdzie popadnie. Taktyka to zwykle po zwycięstwie jest dobra a po porażce kiepska. Przy takich piłkarzach (Lemanek, Rogalski i spółka) to każdy mógłby być trenerem, ale charyzma Dziewickiego trzymała ich w ryzach. Fakt, że do chwili, aż piłkarze chyba uwierzyli, że są mądrzejsi od trenera. Zarząd jak zarząd. Spróbujcie kiedyś pracy charytatywnej, obserwowanej przez pół miasta, a przekonacie się jakie to przyjemne. Zabrakło planu na dłuższy czas jak już to ktoś wspominał, co spowodowało takie małe "tąpnięcie".

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 21:43:33

    Byli słabi to poszli grać na różne wiochy,prezes ich wywalił a oni wrócili z podkulonymi ogonami,bez honoru.Bo dobre 500zł co miesiąc

  • Gość - niezalogowany 2017-11-14 21:58:15

    Ten wpis z Brakowieckim i Mazurkiewiczem mnie rozbawił.Nie porównuj syreny z mercedesem gościu.

  • gość 2017-11-15 07:31:49

    Potwierdza się przysłowie uderz w stół a nożyce się odezwa. I tak jest z ostatnimi wpisami. W swoim zarozumialstwie udajecie, że nie zauwazacie, że błędna polityka kadrowa zamiast doprowadzić do rozwoju klubu doprowadziła go na skraj upadku. I w końcu dajcie spokój wychowankom i dajcie im spokojnie trenować bo dzięki nim ten klub jeszcze istnieje.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 08:22:31

    Nikt tutaj nie ma pretensji do Rafała Olszewskiego,Kamila Olszewskiego,Pawła Nowotki,Damiana Matusiaka,Mateusza Matusiaka,chłopaków z 2000 rocznika i kilku innych prezentujących odpowiedni poziom. Ale wszyscy dobrze wiedzą że jest kilku cwaniaków,co za same treningi chcą pieniążki.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 08:49:05

    Nie błędna polityka kadrowa,bo klub chciał iść na poziom wyżej.Tylko kłamstwa odnośnie finansowania tego wszystkiego. Kiedy się Pan poda do dymisji?

  • gość 2017-11-15 11:13:11

    Zgadzam się z przedmówcą .MKS to klub lokalny .Rozumiem można sprowadzić 3,4 zawodników,ale nie13...Druga sprawa to płynność finansowa...a takie kominy w4 lidze to jest normalne.??Skończyło się klapą ..Teraz Pan Prezes ,którego tak poniosła fantazja nawet jak odejdzie zostawi full długu..Następna sprawa to jak można działać w klubie bez przejrzystości....Walne zebranie było prawie 3lata temu...więc gdzie sprawozdanie finansowe....Jeśli ktoś odchodzi z zarządu to też warto poinformować ,a nie działać jak konspiracyjne koło w filmie ,,Alo Alo.pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 12:34:39

    Kto jest temu winien?Podpisując umowy bierze na siebie odpowiedzialność!!!!To tak jak z abonamentem za telefon.Pidpisujesz umowę,korzystasz z usług,płacisz.Proste!!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 12:36:45

    Jak nie płacisz usługa jest zawieszona :)

  • gość 2017-11-15 13:31:24

    A dlaczego odszedł Nawotczyński póltora miesiąca przed końcem rundy??Proste bo jak ktoś się umawia na jakieś kwoty ,a nie dotrzymuje słowa to tak wychodzi..A jeśli chodzi o abonament telefoniczny o którym mowa wyżej to dobrze się składa bo miesiąc czasu rodzice nie mogli się dodzwonić do klubu ,bo z braku opłaty został odłączony...Nie ma takiego numeru...Wstyd...

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 20:41:33

    Hehe nawet k... wa sprawy sobie nie zdajecie jak jest naprawdę w klubie. Walne jest co roku po pierwsze a po drugie budżet jest również rozliczany co roku przez miasto. Wymiotowac mi się chcę jak to czytam. K... wa budżet 120.000 co wy chcecie rozliczać barany jak sam transport dla grup mlodziezowych to około 70000 rocznie a gdzie transport dla seniorów. Zaraz będzie że składki są w grupach sa oczywiście ale w kazdej grupie jest dwóch trenerów gdzie ze składek na nich nawet nie stsrcza, Byl Kolecki i Zabielski co zrobili nic. ZROZUMCIE JAK LEBKOWSKI ODEJDZIE NAWET NIE BEDZIECIE WSTANIE CZEGO KOLWIEK PISAC BO NIKT TEGO NIE JEST WSTANIE UTZRYMAC. Co wy chcecie osiągnąć, brak słów żenada a jeśli chodzi o Nowotczynskiego to niech spier... Bo w ciągu trzech miesięcy przytulic 15000 i uciec bo ktos się mu spóźnił 2 tygodnie z platnoscia to jest żenujące. Zapraszam do Lomianek, Mlawy, Sulejowka itd tam nie placo po pól roku

  • W - niezalogowany 2017-11-15 21:47:57

    Naucz się ortografii analfabeto,naucz się nazwisk piłkarzy tumanie.Jeśli chodzi o Łukasza to już Ci pisze jak było.To klub chciał żeby przyszedł.Pospisał z nim umowę na tezy lata.Od samego początku jak przyszedł był umówiony z prezesem że dostanie umowę o pracę,oczywiście tego nie było.Chcesz wiedzieć jakie pieniądze zarabiał to już Ci piszę.4,5 tys z czego 2,5 z klubu a 2 z pieniędzy które przelewał MOSIR.Był czas że nawet tych 2 tys nie widział.Już na samym początku od czerwca był problem,wypłata po trzech miesiącach,w lutym jak przyszły pieniądze z miasta było wyrównane.Niestety później prezes cały czas kręcił.Dłużej nie był w stanie tego znieść.Ciągłe kłamstwa,czeki bez pokrycia. Tu nie chodziło o kasę,tu chodziło o szczerość.Niestety ten Pan żyje w innym świecie.Nie był w stanie w takim klimacie funkcjonować.Ktoś mu coś obiecał i się z tego nie wywiązał.Wy jak macie siłę żyć w tej obłudzie to powodzenia.

  • gość 2017-11-15 21:48:01

    Żenujące to było zgodzić się na takie pieniądze, jeśli to prawda.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 21:50:41

    I jeszcze coś Ci napiszę.Klub jest mu winny od mają 7,5 tys zł zgadnij ile mu przelał?1 tys przez pół roku

  • W - niezalogowany 2017-11-15 21:51:48

    To klubowi zależało i to klub dał dupy

  • W - niezalogowany 2017-11-15 21:54:30

    A jak chcecie screeny rozmów Łukasza z Panem Markiem to zostawcie E-mail.Zapewniam że jestem to w stanie załatwić.Ciekawa lektura

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 22:20:48

    Przestań pisać głupoty jeden z drugim to nie ma sensu z Łukaszem to Wasz kolega Myślę że on ma inne zdanie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 22:25:14

    I jeszcze jedno.zamiast.głupoty.pisać to pomóżcie jeśli to Wasz Klub A nie sznury na kimś wieszać Nic nie wiecie co zarząd robi żeby było dobrze Wasz Kochany Klub Pokażcie To !!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 22:39:31

    Wiocha niczym w Raciążu, będzie walne, proszę przyjść i wylewać swoje żale, a nie anonimowe obrażanie czy to zawodników czy członków zarządu bez pozdrowien

  • gość 2017-11-15 23:06:07

    Brawo Panie W z tego co widac znasz temat..bo szczególy związane z Łukaszem są dość ciekawe..Kogoś chyba boli mocno,że tu ludzie piszą prawdę bo nawet swoją stronę blokowali i usuwali komentarze ..A co do kolegi, który się tak oburzył...Barany to na hali w Tatrach drogi Juhasie)))

  • gość 2017-11-15 23:18:29

    no a może ktoś tak z nazwiska się podpisze - zwłaszcza taki od rewelacji, łatwo anonimowo pisać tzw prawde gość z 23:06:07 może się przedstaw... dopiero będziesz wiarygodny... hehehe ... jak już napisał gośc z 22:39:31 - łatwo anonimowo obrażać...

  • W - niezalogowany 2017-11-15 23:23:18

    Jestem jego bardzo dobrym kolegą,wiem jak było,to był jego największy zawód jaki przeżył w swojej karierze,tym bardziej że w swoim rodzinnym mieście.Pan Marek pomógł mu zawiesić buty piłkarskie na kołku.Pozdrawiam wszystkich,już więcej nie piszę,mam nadzieje że znajdzie się osoba która poprowadzi klub w odpowiednim kierunku.

  • gość 2017-11-16 07:46:01

    Płacą, płacą analfabeto z 20:41. Naucz się pisać w ojczystym języku. Nie podawaj przykładów bo nikt tam waszych przykładów nie podaje. Bo to żaden przykład.....rozwalić dobrą drużynę z dobrymi piłkarzami. Nie buduje się drużyny w jeden sezon. To chyba wiemy wszyscy, tzn prawie wszyscy.......

  • gość 2017-11-16 09:07:14

    Prawda nie pasuje do wizerunku przedstawianego w mediach i powoduje jak widać po wpisach u niektórych agresję.A może to właściwy moment, aby zejść na ziemię i żyć w świecie realnym. Prawda jest taka, że zarządzanie klubem wymaga zmian, jak również stawiane cele powinny być proporcjonalne do możliwości. Ciągła praca i doskonalenie umiejętności w połączeniu z bogatym sponsorem kiedyś da nam możliwość oglądania zawodów na wyższym poziomie. Ale to jeszcze nie ten czas. Tak sobie myślę, że żeby grać choćby na poziomie III ligi, co nie jest przecież jakim super wynikiem, potrzeba moim zdaniem około 1,5 miliona złotych na sezon. Więc nie ma co pompowac balonika, apeluje o umiar i rozsądek.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-16 09:33:39

    Nawotczyński to niespełnione nadzieje. Skoro miał podpisaną umowę na trzy lata to obala teorię o krótkowzroczności zarządu. Zastanówcie się tylko dlaczego z usług Nawotczyńskiego rezygnowały inne kluby. To dosyć leniwy pilkarz, który liczył na niezłą kasę bez wielkiej pracy.

  • gość 2017-11-16 09:40:30

    Po co mu ktoś to kasę w takim razie dal? Nie ma sensu odbijać teraz piłeczki i szukać kozła ofiarnego. Niech Zarząd stanie najpierw przed lustrem i sobie z nim pogada. A później niech pozostali tak jak uzna, że będzie to z korzyścią dla klubu.

  • gość 2017-11-16 09:46:22

    Przepraszam za literówkę wyżej. Powinno być później niech postapi tak jak uzna, że bedzie to z korzyścią dla Klubu.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-16 09:51:44

    Hahaha dobry jesteś.Podpisali umowę i nie byli jej w stanie respektować od samego początku.Ze strony zawodnika wyszło żeby ją rozwiązać,nie był w stanie funkcjonować w takiej obłudzie.Zrestą po trzech miesiącach chciał się zawinąć.Nie było Klubu stać,trzeba było nie wiązać się umową.Zawodnik który dwa lata temu zdobył puchar Polski z Zawiszą Bydgoszcz miał błagać Pana Łebkowskiego o to co mu gwarantował?Zastanów się.I na koniec nie porównuj MKS-u do Cracovii,Jagiellonii i innych w których grał,bo to jest zupełnie inny świat.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-16 10:01:45

    Odnośnie Dziewickiego.Wiecie za ile klub jest mu winien.Okrągły rok.Wiecue co zrobi Pan Prezes.Wydyma go bez żadnych skrupułów bo trener nie miał umowy,zaufał mu i było tak że dojeżdżając z Warszawy dokładał do klubu.Jaka pójdzie opinia o klubie? NIE STAĆ CIĘ NIE ZATRUDNIAJ!!!!!!!

  • gość 2017-11-16 10:35:03

    Dokładnie tak, żyć trzeba w realnym świecie. Obawiam sie, że obecnie sytuacja jest taka sama. Obiecywanie bez pokrycia. A kłamstwo jest najgorsze i ma krótkie nóżki. Chciałbym się mylić.

  • gość 2017-11-16 11:01:57

    Tak sobie myślę ,że było kilka osób w tym zarządzie,a jednak nikt nie potrafił przeciwstawić się prezesowi.Robił co chciał..Co do wpisów tego Pancia nazwanego analfabetą...Chłopie nie opowiadaj bajek o tych walnych ,że są tak często,bo ostatnie było w kwietniu 2016..i to na takiej zasadzie ,że ogłaszacie je w ostatniej chwili żeby jak najmniej osób przyszło..Kolejna sprawa ,to nie strasz tu nikogo ,żeby się nie wpisywać i ,,wylewać żale"Bo to jest jedyna strona gdzie ludzie mogą się wypowiedzieć ..Bo na stronie MKS zapanowała ,,cenzura "jak za komuny...Tutaj Wam nie na rączkę??Panie Prezesie weż się Pan za politykę może tam się sprawdzisz,skoro tak lubisz rządzić i się lansować..

  • Do wszystkich - niezalogowany 2017-11-16 12:52:15

    Jeden z drugim kondomem szczekac tylko umiesz

  • Do wszystkich - niezalogowany 2017-11-16 13:02:32

    Co do Prezesa to samo się tyczy

  • Do wszystkich - niezalogowany 2017-11-16 13:19:41

    Łebkowski wprowadzil jakieś tam wynagrodzenia dla chłopaków zrobił coś czego w MKSie nigdy nie było i każdy jakiś tam grosz przypisany ma

  • Do wszystkich - niezalogowany 2017-11-16 13:23:56

    Czekam na te wasze wielkie mordy krzaki czy to samo mi powiecie w dniu meczu ☺ Tylko MKS tylko CIECHANÓW duma mazowsza

  • gość 2017-11-16 13:32:06

    Zmień dilera gościu bo agresywny sie zrobiłeś. Mają kasę, ale na papierze. I o to cały szum, za trudne do zrozumienia?

  • Gość - niezalogowany 2017-11-16 14:01:52

    Naprawa jest potrzebna od zaraz. Ale nie chodzi tylko o seniorów ale też o całą tzw. akademię. Tylko szkolenie na wysokim poziomie da nam upragniony awans sportowy. Ale to potrwa kilka lat... Macie tyle cierpliwości?

  • gość 2017-11-16 14:20:22

    Macie