:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wyprzedził radiowóz na czerwonym świetle i omal nie spowodował wypadku. Był pijany

Pijani Kierowcy, Wyprzedził radiowóz czerwonym świetle spowodował wypadku pijany - zdjęcie, fotografia

Groźne zdarzenie drogowe w Ciechanowie. Kierowca wyprzedził stojące na czerwonym świetle pojazdy i omal nie doprowadził do wypadku. W organizmie miał ponad 2 promile.

Wszystko wydarzyło się w sobotę (2 czerwca) około godz. 10:00. Policjanci z Ciechanowa wraz z innymi kierowcami stali przed sygnalizatorem wskazującym czerwone światło i oczekiwali na możliwość przejazdu z uwagi na wprowadzony na ul. Niechodzkiej ruch wahadłowy. Wówczas zauważyli Renault Kangoo, którego kierowca nie zastosował się do sygnalizatora i lewym pasem wyprzedził oczekujące pojazdy, zmuszając jednocześnie jadące z przeciwnego kierunku samochody do zjechania z drogi.

Mundurowi natychmiast ruszyli za Renault. Pojazd udało im się zatrzymać w miejscowości Nużewo. Autem podróżował 36-latek z powiatu ciechanowskiego. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia oraz minimum 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wyprzedził radiowóz na czerwonym świetle i omal nie spowodował wypadku. Był pijany komentarze opinie

  • Gośćl - niezalogowany 2018-06-07 18:41:33

    Jakiś budowlaniec po całym tygodniu jechał sobie Kangoo z rana...wchodzi jak smietana. ..

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-06-07 20:12:08

    Kolejna pijana lachudra! Nie ma dnia bez newsa że jakaś menda spowodowala wypadek albo przynajmniej została zatrzymana z 2 promilami. Jak pewna Pani co to po wypiciu 2 win wjechała na plaże w biały dzień na krubinie...

  • Gość - niezalogowany 2018-06-07 22:03:42

    Pijane mendy powinny gnić w więzieniu! Kilka lat!

  • Tommi - niezalogowany 2018-06-08 07:42:36

    A moim zdaniem to on ominął stojące pojazdy a nie wyprzedził:)

  • gość 2018-06-08 08:29:38

    Brzechwa daj ty juz spokoj z tym krubinem ..ile czasu bedziesz do tego wracal?

  • gość 2018-06-08 09:05:31

    Brzechwa wez se bzyknij ta pania z krubina moze ci ulzy i juz nie bedziesz o niej wspominal

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-08 09:17:04

    Gościu za pobyt takich gnid w więzieniu ty płacisz. Niech pracują społecznie to może zmądrzeją.

  • gość 2018-06-08 11:07:03

    No i co Smerfi ???? Może jakiś komentarz w tej sprawie ?????? Niemal każdego dnia na tym portalu jest info o pijanym kierowcy na WCI. Aaaa - ważne, żebyś najpierw zrozumiał to co jest napisane.

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-08 11:58:45

    Ja umiem czytać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do sfrusktowanych facetów którym dla mnie jesteś czytając twoje wpisy.

  • gość 2018-06-08 12:32:41

    Kurna znowu jakiś przygłup na podwójnym gazie. Zabrać do groma prawo jazdy takiej świni dożywotnio i dać taka nawiązkę że do końca życia będzie płacił plus zafundować mu prace społeczne na rzecz osób pokrzywdzonych i ich rodziny przez wypadki drogowe spowodowane przez takich debili jak to to. Wszystko co zarobi niech oddaje jako właśnie zadośćuczynienie dla tych osób.

  • gość 2018-06-08 12:37:25

    Ten gość to nie ma rozumu. Uszy podtrzymuje sznurek aby nie odpadły.A tę piłkę która ma to nie łeb który służy do myślenia tylko do bekania i chlania. Cymbał

  • gość 2018-06-08 12:48:25

    Nie umiesz drogi Smerfi - udowodniłeś to komentując w temacie '' Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego sprawcą kolizji........ '' Ktoś coś napisze Ty odpisujesz nie w temacie. .....Najpierw przeczytaj, potem pomyśl o co chodzi a potem odpisz . Jeśli w Twoim przypadku trwa to dłużej to nic nie szkodzi. Tu nikt się nie zorientuje. Możesz się tłumaczyć tym, że nie miałeś czasu zajrzeć do komputera lub telefonu. Buziaki.....

  • Gość - niezalogowany 2018-06-08 13:03:04

    Pijane łajzy jeżdżą na różnych blachach. I takie są fakty. Więc czy WCI czy WPN czy WML. Co za różnica? Powinni to pracować z rok a pensja w całości na rodziny ofiar wypadków spowodowanych przez pijane łajzy

  • gość 2018-06-08 13:07:35

    Racja gościu z godziny 13:03. Zgadzam się z Tobą w 100 %. Tylko, żeby wszyscy to rozumieli w Ciechanowie i okolicach. Niestety tak nie jest.

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-08 13:58:07