:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek przy ciechanowskiej szkole. Jedna osoba ranna

Wypadki drogowe, Wypadek ciechanowskiej szkole Jedna osoba ranna - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 09/10/2018 18:07
Kamil Żerdziewski

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia osobowej Toyoty z rowerzystą, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Wszystko działo się w poniedziałek (8 października) około godz. 8:00. Policja wstępnie ustaliła, że 32-latka kierująca Toyotą Avensis skręcała z ul. Płońskiej w drogę dojazdową do SP nr 4, z kolei rowerzysta jechał chodnikiem wzdłuż ul. Płońskiej w kierunku centrum miasta. Wówczas doszło do zderzenia.

Poruszający się jednośladem 64-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej siedmiu dni. Ciechanowska policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Reklama

Wypadek przy ciechanowskiej szkole. Jedna osoba ranna komentarze opinie

  • gość 2018-10-09 20:38:14

    Znowu rower na chodniku... A na Płońskiej szeroko- możne zgodnie z przepisami drogą i nikomu się nie przeszkadza.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:20:37

    To miejsce jest bardzo niebezpieczne- kierowca nie widzi, co jest za zakrętem. Podobnie z pieszym czy rowerzystą . To szczęście, że dopiero teraz stała się tragedia i że to nie dziecko.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:37:33

    Skrecajacy rano do szkoly są oslepiani przez słońce, do tego tam rowerzyści zapominają że jest skrzyżowanie i jest droga boczna do szkoły i wielokrotnie cudem unikają zdarzeń z autami. Przelatuja ta drogę jakby jej nie było. I poruszają się po chodniku w obu kierunkach. Godziny szczytu ruch, korki, bezmyslnosc rowerzystów. Ah... Szkoda słów.... Widziałam to sadzenie strasznie to wyglądalo.

  • Janina - niezalogowany 2018-10-09 22:17:18

    Rozumiem że piszesz o kierowcach aut? Bo wjeżdża taka autem na chodnik i rozjezdza rowerzystów albo pieszych. Dobrze zrozumiałam?

  • gość 2018-10-10 07:57:24

    NIe wjeżdża na chodnik i rozjeżdża rowerzystów, bo takie rzeczy to na zachodzie.. Tylko skręca na skrzyżowaniu, gdzie uderza w nią rowerzysta który jedzie niezgodnie z przepisami, bo myśli że jest nieśmiertelny, a jak jest na chodniku to mu wolno więcej.

  • gość 2018-10-10 14:36:58

    Chodnik jest dla pieszych a rowerzysta ma drogę... pędzi taki chodnikiem i nie zważa na prawidłowo skręcających rodziców z dziećmi. Współczuję kobiecie i dzieciom które to wszystko widziały.

  • Janina - niezalogowany 2018-10-10 15:37:47

    co za bęcwały! współczują dzieciom, które to widziały, a nie chłopu w którego walnęli autem i tera leży w szpitalu! No pogratulować empatii!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 17:38:55

    Proponuję żeby osoby które były świadkami tego wypadku albo osoby mają pojęcie o przepisach ruchu drogowego wypowiadały się pod tym postem bo widać ewidentnie że dwie wypowiedzi pewnej Pani są nieadekwatne do zdarzenia.

  • Janina - niezalogowany 2018-10-10 18:06:47

    Co ty pieprzysz??? Wjeżdża taka na chodnik, rozjezdza kogo się da a wy jej bronita??? Co za ciemnogrod!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 18:27:11

    Kierująca nie wjechała na chodnik tylko w drogę prowadzącą do szkoły gdzie Pan rowerzysta wtargnął swoim szybkim rowerem prosto w samochód...czytajmy tekst ze zrozumieniem.

  • Janina - niezalogowany 2018-10-10 18:50:09

    A skąd wiesz czy kierująca szybko nie wjechała w rowerzyste który nota bene jechał po swojej drodze, chodniku, to ona zmieniała kierunek powinna się upewnić czy w kogoś nie wjeżdża!!!

  • gość 2018-10-10 22:59:07

    Więc szanowną panią JAninę poinformuję że poruszanie się chodnikiem przez rowerzystę jest niezgodne z przepisami ruchu drogowego, ale się to toleruje... Niezgodne jest również wyprzedzanie z prawej strony, a skoro tak to wygląda na to że nie dość że wyprzedzał z prawej to jeszcze po chodniku... Poza tym gdyby było tak jak niektórzy piszą, żę pani wjechała na chodnik i urządziła sobie polowanie na pieszych i rowerzystów, to głośno było by we wszystkich stacjach TV. To było zwyczajne skręcenie z drogi głównej w podporządkowaną...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 12:04:29

    Po chodniku chodzą piesi rowerzyści powinni poruszać się jezdnią lub ścieżką rowerową,to niedługo motocykliści będą jeżdzić po chodniku niech się wypowiada ten kto ma prawo jazdy i trochę pojęcia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 16:54:21

    Przestańcie oceniać . Nieszczęśliwy wypadek i tyle kto zawinił mało istotne,mężczyzna poszkodowany cierpi w szpitalu kobieta prowadząca auto cierpi również bo to że jej się nic nie stało nie znaczy że nie cierpi ma też sumienie jak każdy nawet odwiedziła poszkodowanego w szpitalu...na co stać nielicznych. także zbędne komentarze niepotrzebne.

  • Janina - niezalogowany 2018-10-11 17:54:03

    W ulicę podporządkowana powiadasz? Mam zatem pytanie:czy w miejscu gdzie chodnik przecina ta drogę podporzadkowana jest przejście dla pieszych czyt. pasy? ???

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 19:16:55

    Janina ROWERYKIEM po ulicy jezdzij a jak nie potrafisz to bucikami po chodniczku!

  • gość 2018-10-11 20:36:09

    Nawet jeśli jest przejście to trzeba rower przeprowadzić- zabronione jest przejeżdżanie... Zdaj prawo jazdy kobieto i dopiero wchodź w dyskusje...

  • Janina - niezalogowany 2018-10-11 22:28:43

    Trzeba zejść. Co oznacza, że jak rowerzysta nie zejdzie to można rozjezdza i zabijać. Aha. Bardzo mądrych rzeczy się dowiaduję tutaj. Pogratulować rozumow.

  • gość 2018-10-11 23:08:02

    Babo (bo na kobieto już sił brak), czy ktoś tu kogoś próbował rozjechać albo zabić? Pani skręcała do szkoły i uderzył w nią nieprawidłowo jadący rowerzysta! Już ci odpowiadam na następne pytanie- Nie przechodził pieszo podczas uderzenia!

  • Janina - niezalogowany 2018-10-12 19:32:47

    A skąd wiesz czy to ona nie przywalila w niego? Artykuł nie precyzuje tego, jest napisane doszło do zdarzenia imbecylu!