:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek pod Ciechanowem. Kierowca Opla potrącił pieszego

Wypadki drogowe, Wypadek Ciechanowem Kierowca potrącił pieszego - zdjęcie, fotografia

Policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w Chruszczewie pod Ciechanowem. Kierowca samochodu potrącił pieszego.

Wszystko wydarzyło się w piątek (14 grudnia) około godz. 16:20. Z dotychczasowych ustaleń ciechanowskich policjantów wynika, że kierujący Oplem 36-latek z powiatu ciechanowskiego poruszał się w kierunku Pawłowa. Na wysokości ulicy Młynarskiej kierowca pojazdu potrącił pieszego.

Poszkodowany 37-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego został przewieziony do szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej siedmiu dni, dlatego całe zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Trwa policyjne postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Wypadek pod Ciechanowem. Kierowca Opla potrącił pieszego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 17:32:40

    Nie pieszego tylko osobę z ekipy która ciagnie kamalizacje która kierowała ruchem. Podobno dosyć powaznie ucierpiały jego nogi

  • gość 2018-12-17 21:24:16

    Czyli pieszego, nieważne jakie prace tam wykonywał.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 21:37:47

    Bardzo dużo wypadków w tym naszym Ciechanowku, policja drogowa dostal nowe auta to powinna pilnować bezpieczeństwa a nie polować na kierowców co sobie przekroczą 20 na godzinę lub źle parkują

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 21:41:21

    Przeczytaj januszu co to jest pieszy a później udzielaj się publicznie. Gamoniu.

  • Normal - niezalogowany 2018-12-17 23:08:48

    ty barani łbie, nie był w aucie ani na rowerze znaczy się był na nogach to był pieszy, czy to takie trudne do ogarnięcia bezmozgu?????!!!! Boshe, czego teraz w tej szkole uczą, naprawdę te społeczeństwo coraz glupsze, książek nie czyta tylko ogląda telewizję dla chamow i klika bezmyślnie w ten telefon!!! Do książek won holoto!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 07:16:28

    Znam definicję pieszego, chodziło mi o to, że to nie był zwykły "pieszy" który spacerował sobie poboczem. Bo redakcja nic o.tym nie wspomniała, a to nie był taki zwykły wypadek. Dobra nie ważne już, widzę, że większość tylko obrażać umie...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 07:20:24

    Do książek to polecam się odnieść komu innemu aby dowiedzieć się jak wyglada rzeczowa, kulturalna wymiana zdań. Ja swoim komentarzem nikogo nie obraziłam, więc wszelkie obraźliwe epitety są nie na miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 09:45:13

    To sa wlasnie kretynskie komunikaty policyjne.Pracownik , czlowiek w pracy to dla nich pieszy.Kogo oni tam zatrudniaja do tych komunikatow a w z ciechanowinaczej moze byście cos wiecej sie dowiedzieli i dodali.No i nie kasujcie tego tekstu

  • Normal - niezalogowany 2018-12-18 10:30:00

    To jak jest w pracy to już nie jest pieszy??? Przecież jedno nie wyklucza drugiego!!! Szedł? O nogach? Szedł! A że w godz pracy??? Jakie to ma znaczenie??? Co, mniej go bolało??? Boshe, co za tepaki, a najlepsze ze się uważają za mundrych i oczytanych bo opanowali instrukcje obsługi telefonu!!!

  • Mirson - niezalogowany 2018-12-18 14:00:48

    Do wszystkich tych co się czepiaja i nie rozumieją treści wypowiedzi dotyczącej różnicy między pieszym a osobą pracującą w firmie wykonującej w tamtym rejonie pracę. Otóż różnica jest spora. Gdyż zwykły pieszy nie jest przeszkolony tak jak powinien być przeszkolony pracownik firmy. Prace są prowadzone przy drodze o wysokim natężeniu ruchu. Więc to nie podwórko u cioci krysi. Gdzie jedyne na co uważać trzeba to własny cień. Pracuje przy drogach i odpowiadam za kierowanie ruchem i przeszedłem szereg szkoleń zanim objolem takie stanowisko. A z tego co wiem to ten pieszy latał po ulicy jak by był u wspomnianej Krystyny na podwórzu. Odblaskowa kamizelka nie robi z człowieka Bogiem i nie każdy zatrzyma się w ułamku sekundy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 17:21:07

    Do Normal. Nie uważam się za lepszą dlatego, że opanowałam obsługę telefonu ale dlatego, że umiem wyrazić swoje zdanie nie obrażając innych i nie próbuję na siłę zabłysnąć " pseudoelokwentnymi" odpowiedziami. Tak jak pisze mój poprzednik to nie był zwykly pieszy ltory spacerowal w drodze ze sklepu a osoba która miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa ruchu a sama ucierpiała w wypadku. Nie ujęcie takiej informacji w artykule całkiem zmienia obraz wypadku.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 20:35:25

    Jeżdżę tamtędy codziennie i widzę że Ci pracownicy nie liczą się z tym że jest to droga o sporym natężeniu ruchu.Czasem cisną się na usta niecenzuralne słowa.A później oczywiście wina kierowcy bo takiego Pana potrącił.