:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek na ul. Mleczarskiej - nagranie i apel do świadków [wideo]

Portal ciechanowinaczej.pl 20/02/2019 16:15
Kamil Żerdziewski

Ciechanowska policja opublikowała nagranie z poniedziałkowego wypadku, do którego doszło na ul. Mleczarskiej. Mundurowi apelują o kontakt do wszystkich świadków zdarzenia.

Przypomnijmy: do wypadku doszło 18 lutego o godz. 22:08. Jego przebieg zarejestrowała kamera z samochodu, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, by przepuścić pieszego. Kierowca poruszający się lewym pasem nie zatrzymał się i potrącił 25-letniego mieszkańca Ciechanowa, po czym odjechał. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policjanci poszukują sprawcy wypadku i apelują do wszystkich osób, które były świadkami wypadku o kontakt pod nr tel 23 673 12 00 lub pod nr alarmowym 112.

 

Reklama

Wypadek na ul. Mleczarskiej - nagranie i apel do świadków [wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 18:05:38

    Na tym nagraniu kompletnie nic nie widać. Jak można jeździć z tak zaparowaną szybą i do tego jeszcze jak jest ciemno?

  • Rg - niezalogowany 2019-02-20 18:08:38

    Na nagraniu widzę opla vectrę B , sądząc po tylnych swiatlach.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 18:10:08

    Odważny ten ktos kto to nagrał bo ja bym się bał jechać z taką szybą. Nic nie widac..

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 18:15:46

    A ja widzę reklamę witamin centrum

  • gość 2019-02-20 19:09:00

    on się nawet nie rozglondal szedł jak swieta krowa w tym kapturzysku.

  • gość 2019-02-20 19:32:30

    No tak, najlepiej zwalić winę na ofiarę. Samochód jadący prawym pasem ustąpił mu pierwszeństwa, więc przechodził. Zdążył przejść cały jeden pas, zanim wjechał w niego idiota, szumnie zwany kierowcą. Wina bezdyskusyjna. Wyprzedzał na przejściu samochód, który zatrzymał się, aby przepuścić pieszego, potrącił człowieka, nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy. Złapać i do pierdla.

  • gość 2019-02-20 20:50:47

    Macie nagranie to zapytajcie się tej osoby co to za auto a nie ,co za ludzie maja nagranie i nie mogą znaleźć samochodu chory naród

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 20:53:28

    Kierowca zauważył pieszego i ustąpil mu pierwszenstwa na pasach, w przeciwieństwie do kierowcy który potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Zrzucanie winy na kierowcę ktory miał kamerkę i postapil zgodnie z przepisami jest bezsensowne. Proponuję pomyśleć logicznie i dopiero udzielić sensownej wypowiedzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 21:05:20

    Na tych pasach w ogole nie uwazaja, mowie o kierowcach. Nie dawno sam bym padl ofiara takiego wypadku

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 21:44:22

    Jaki model tej kamerki , a i czym myjesz szybę?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 22:27:23

    Po co zadajesz pytanie o szybę ? Artykuł przecież nie jest o tym , po co pisać tak bezsensowne komentarze . Obwiniać kierowcę który pomógł poszkodowanemu ... artykuł ma ma celu jedno żeby pomoc znaleźć winnego.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 22:40:44

    Gdyby nagrania nie było nie mielibyście się do czego przyczepić, a jest nagranie to nagle wina ofiary, wina kierowcy który pomógł poszkodowanemu. A osoba ktora potracila i uciekla nie jest winna? No przeciez, bo kierowca mógł wyjechać chwilę później i suszyć szybę to nie doszloby do tragedii lub w ogole mogl nie wyjeżdżać (to nie doszloby do tragedii). Gdyby kazdy myślał nie jadę teraz bo cos się stanie, nie wyjdę z domu bo zginę to nikt z was nie funkcjonowałby normalnie.

  • gość 2019-02-20 22:53:12

    Policja zapewne blefowała, mówiąc że posiada nagrania i apelując do sprawcy aby sam się zgłosił. Najwyraźniej sprawca nie ma takiej ochoty, a jak się okazuje nagrania są kompletnie nic nie warte. Brawo policja.

  • gość 2019-02-20 22:58:09

    sa kamery na wiadukcie.. niech patrzą to sie doweidzą.. :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 23:29:30

    Na wiadukcie jest przecież kamerka zamontowana tak można przecież wyłapać wszystkie samochody

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 23:34:48

    Ogarnijcie się ludzie... Jak ktoś ustępuje to co tamten nie widział że przepuszcza pieszego. Pieszy był w połowie pasów więc nie wtargnął. Kaptur tu niema nic do rzeczy.. Przepuszcza go auto to idzie. A i tak odskoczył i zauważył.. Pędzące auto i to jest kilka sekund... A sprawca to Bóg że ucieka i wogole się nie zatrzymał... Czy ma kogoś na stołku i sprawa ucichnie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 07:54:52

    Niektóre komentarze są tu pisane chyba po alkoholu bez sensu.

  • Włodek - niezalogowany 2019-02-21 08:18:29

    Gdzie mogę kupić taką szybę?

  • gość 2019-02-21 09:41:28

    Widoczność powalająca...takie nagranie niewiele wnosi do sprawy

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 10:39:08

    Widać właśnie jaka widoczność była ,pieszy znajdował się za samochodem i go nie było widać Idzie nie rozejrzy się nawet ,bo ma pierwszeństwo .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:15:23

    Jasne że ma bo jest już na pasach i jeden pojazd go puszcza

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:52:04

    Widać po komentarzach że w tym mieście piszący tu komentarze to sami polonisci. Nie ważna szyba zaparowana wielkim plusem jest ze i przez taką szybę kierowca przepisowo się zachował. Bo ten drugi to pewnie miał na slipiach klapki od konia i z dwa promile. A wogole w tym mieście po co jest policja czy kamery.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:54:28

    W tym mieście jest policja by spała po krzakach, a kamery są po to żeby była chroniona

  • gość 2019-02-21 12:31:48

    zanim się wejdzie na pasy trzeba sie upewnić ze jest bezpiecznie a nie chowac glowe w kapturze a jazda z tak zaparowana szybo prowadzi wlasnie do takich zdarzeń bo gość się wlukl a nie jechal gdyby miał czysta szybe pojechal by szybciej i finito.pieszy nie patrzyl na droge tylko pod nogi seria zdarzeń z jełopami i nieszczescie gotowe swiatla auta było widać x czasu wcześniej tylko po co pasy a co tam będę szie rozglondal.

  • gość 2019-02-21 12:34:49

    a wtym miescie jest policja dobre sobie haha a gość gdyby miał czysta szybe zauwazyl by marke auta.

  • gość 2019-02-21 12:41:16

    Ewidentnie przyczynił się typek z kamerką, nie wolno w ten sposób zapraszać pieszych na przejście, dodatkowy mandat za jazdę z zaparowaną szybą. Dodatkowo szanowny redaktorze pieszy nie miał pierszeństwa przed autem z kamerką, pierszeństwo sprokurował właśnie tenże kierowca gdy się zatrzymał i pieszy wszedł na pasy (gdy stał na chodniku przed przejściem wcale tego pierszeństwa nie miał). Dodatkowy apel dla uprzejmych kierowców, zanim zaprosicie pieszego na przejście to upewnijcie się, czy może on bezpiecznie przez nie przejść. Na koniec ten co potrącił zapewne miał za uszami (zapewne promile we krwii) inaczej by się zatrzymał.

  • gość 2019-02-21 12:43:56

    tylko dlatego ten jełop zauwazyl pieszego bo wywlukl się z podgarazu na droge pod nadjezdzajace auta i zablokowal im pas ruchu a tamten wlazł na pasy nie rozgladajac się teraz 2 razy się rozejrzy zanim wejdzie na pasy.

  • gość 2019-02-21 12:47:33

    zgadzam się typek z kamerko ponosi wine za to zdarzenie .

  • gość 2019-02-21 13:58:22

    Jestem przerazona tym co czytam. Winny kierowca, ktory prawidlowo zatrzymal sie, zeby przepuscic chlopaka, winna zaparowana szyba, winny kaptur. Niewinny za to jest wariat za kierownica, ktory zlamal kilka przepisow ruchu drogowego, czym doprowadzil do tragedii. Poziom zidiocenia niektorych ciechanowian niestety osiagnal szczyty...

  • do gość 2019-02 - niezalogowany 2019-02-21 14:08:33

    Niczym sie nie przyczynil. Kto ci dal prawo jazdy? Dojezdzajac do KAZDEGO przejscia dla pieszych masz OBOWIAZEK zachowac SZCZEGOLNA OSTROZNOSC, czyli dokladnie obserwowac co dzieje sie na drodze i wokol niej i w razie koniecznosci zmniejszyc predkosc lub zatrzymac sie. Kierowca, ktory potracil nie obserwowal drogi i jest jedynym winnym tej sytuacji.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 15:48:19

    naprawdę ludzie jesteście tępi, jaka jest wina nagrywającego? bo kompletnie tego nie rozumiem, zatrzymał się, pieszy wchodzi na pasy i ma pierwszeństwo a wy debile nadal nie widzicie winy tego co go uderzył. już chyba przedszkolak ma więcej inteligencji od was

  • gość 2019-02-21 15:55:50

    A moim zdaniem jest współwina, większa wina kierowcy, który się nie zatrzymał, a mniejsza pieszego, bo nie upewnił się że nie ma samochodu na drugim pasie. A ci co obwiniają kierowcę z kamerką, no może i miał zaparowane szyby, ale obwiniać go o to że zatrzymał się żeby wpuścić pieszego??! No ludzie co z wami!!!

  • Hary - niezalogowany 2019-02-21 18:02:59

    Szacun dla kierowcy który się zatrzymał. Widać klasę i kulturę, a nie jak większość kierowców w naszym kraju, zbliżając się do pasów jeszcze gazu dodają żeby tylko wyperswadowac pieszemu wejście. "tera k...a ja jade, a ty chamie stój" - tak można opisać mentalność naszych kierowców. Nie mniej film zdradza poziom wiedzy o fizyce... To też niestety duży procent społeczeństwa cechuje. Na lekcjach spali, wiedzę wypuścili drugim uchem a potem jedzie z zapakowana szyba bo ni wi co z tym robić... By se chociaż łapa przetarl albo ściereczka jak ni wi co to się z tym robi i jak to działa... No ale o tym było gdzieś w 5-6klasie podstawówki: stany skupienia, gazy, właściwości... Odsyłam. Niemniej kierowcę pozdrawiam! Nie pozdrawiam lobuza co potrącił i uciekł. Aha, na marginesie, gdzie jest ten co tak krzyczał że błąd pomiaru i że można jeździć 102 w mieście? Jak to wytlumaczysz??? Błąd oceny??? Buahahahahahaha!

  • Hary - niezalogowany 2019-02-21 18:04:55

    Edit:"zaparowana", nie zapakowana winno być...

  • GOŚĆ - niezalogowany 2019-02-21 19:25:37

    Jak czytam te wszystkie bezsensowne komentarze to wniosek wyciągam jeden, jaki komentarz taki kierowca. Widzę że sami stróże prawa się wypowiadają, analizom końca nie ma. Ale czytając te wszystkie bzdury, kaptur, szyba, kamera, kierowca z kamerą, para na szybie to zastanawiam się kto Was do ruchu drogowego dopuścił!!! Kierowca auta z kamerą wyjechał z Sofidela a przejście dla pieszych jest tuż obok wyjazdu, włączając się do ruchu, mając wolny prawy pas i widząc pieszego przed przejściem postąpił prawidłowo, jechał wolno, pieszego widział bo ustąpił mu pierwszeństwa zgodnie z PRZEPISAMI O RUCHU DROGOWYM. I prawda jest taka że myślał co robi i nie wcisnął gazu do dechy. A idiota, który wyprzedzał lewym pasem, przed przejściem dla pieszych spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia i nie udzielił poszkodowanemu pomocy to taki sam szofer jak Ci wyżej pieprzący swoje wywody. Jednym słowem DEBIL. W dodatku zero pojęcia o przepisach RD. Kto tam z Was był o 22.08 w dniu 18.02??

  • GOŚĆ - niezalogowany 2019-02-21 19:26:46

    Jak czytam te wszystkie bezsensowne komentarze to wniosek wyciągam jeden, jaki komentarz taki kierowca. Widzę że sami stróże prawa się wypowiadają, analizom końca nie ma. Ale czytając te wszystkie bzdury, kaptur, szyba, kamera, kierowca z kamerą, para na szybie to zastanawiam się kto Was do ruchu drogowego dopuścił!!! Kierowca auta z kamerą wyjechał z Sofidela a przejście dla pieszych jest tuż obok wyjazdu, włączając się do ruchu, mając wolny prawy pas i widząc pieszego przed przejściem postąpił prawidłowo, jechał wolno, pieszego widział bo ustąpił mu pierwszeństwa zgodnie z PRZEPISAMI O RUCHU DROGOWYM. I prawda jest taka że myślał co robi i nie wcisnął gazu do dechy. A idiota, który wyprzedzał lewym pasem, przed przejściem dla pieszych spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia i nie udzielił poszkodowanemu pomocy to taki sam szofer jak Ci wyżej pieprzący swoje wywody. Jednym słowem DEBIL. W dodatku zero pojęcia o przepisach RD. Kto tam z Was był o 22.08 w dniu 18.02??

  • gość 2019-02-21 19:29:01

    wszystko pięknie gdzie się patrzyl jełop w kapturze ze wlazł pod auto a może tez bul głuchy nie slyszal nadjezdzajacwgo auta a swiatla ogarnijcie się.wchodze codziennie na pasy i zanim nie jestem pewien ze nikt mnie nie potraci ograniczone zaufanie .nie wejde.

  • gość 2019-02-21 19:31:46

    hamulce mogą zawieść itd. .. durnie dlatego trzeba się upewnić przed wejściem ze można losie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 19:37:05

    Ludzie kurde, obwiniacie kierowcę który zatrzymał się aby przepuścić pieszego? I to może On pójdzie za kratki a ten, który potrącił i uciekł będzie niewinny bo jechał i pieszy mu wtargnął? Trochę zastanowienia. Chyba każdy, który się zatrzymuje aby ktoś mógł sobie przejść to jest źle ? Czyli według Was, ktoś się zatrzyma to lepiej potrącić niż się zatrzymać ? Brawa za logiczny tok myślenia.

  • Gość ze szczurzynka - niezalogowany 2019-02-21 20:03:44

    Policja nie kłamie, ma nagrania z kamer przemysłowych. Sam zgrywałem dwa. Kwestia czasu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:44:44

    Pełno tu mądrych specjalistów wszechwiedzacych.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 22:53:11

    Wszyscy Ci co się wypowiadają niech się może ujawną a nie mądrości bo anonimowo. Ciekawe czy każdy z was tak się rozgląda... Widać że chłopak i tak zauważył samochód bo odskoczył.. A tacy detektywi i przepisy znają haha śmieszne.. Kozaki w necie a piz.. w świecie.. Ot takie internetowe przesłanie

  • Gość11 - niezalogowany 2019-02-22 07:40:11

    Już go mają, okazało się że to pracownik bauer'a A samochód to passat oczywiście.

  • gość 2019-02-22 07:52:11

    policja nie klamie a to dobre smiechu warte.psiuny przeważnie sciemiaja.

  • Do Gość 11 - niezalogowany 2019-02-22 08:41:54

    Do Gość 11 skąd masz takie informacje, że policja już go ma? Policja raczej poinformowałaby wszystkie lokalne media o tym, że go znaleźli.

  • Marta Rajchembach 2019-03-15 09:39:45

    Witam. Proszę o kontakt poszkodowanego 794-015-998