:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek na rondzie w centrum Ciechanowa. Ranny nastoletni motocyklista [zdjęcia]

09/07/2018 13:41
Wypadki drogowe, Wypadek rondzie centrum Ciechanowa Ranny nastoletni motocyklista [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Do wypadku doszło na rondzie u zbiegu ulic Pułtuskiej, Armii Krajowej i Senator Janiny Fetlińskiej w Ciechanowie.

Wszystko wydarzyło się w sobotę (7 lipca) około godz. 16:00. Policjanci ustalili na miejscu, że kierująca Seatem 57-latka poruszała się ul. J. Fetlińskiej w kierunku ul. Armii Krajowej. Z kolei 19-latek kierujący motocyklem Yamaha jechał ul. Pułtuską prosto w kierunku centrum. Do zderzenia pojazdów doszło na rondzie.

W wypadku ucierpiał nastoletni motocyklista, który doznał urazu stopy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn zdarzenia.

 

Wypadek na rondzie w centrum Ciechanowa. Ranny nastoletni motocyklista [zdjęcia] komentarze opinie

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-09 15:49:06

    Przecież to oczywiste: Pani jadąc ul. Fetlinskiej miała pierwszeństwo względem ul. Pultuskiej ale mlodzian gnal na motorze żeby tylko wskoczyć na rondo, a wtedy, będąc na rondzie, można powiedzieć że ma już pierwszeństwo. Wielu buraków tak jeździ, zamiast zwalniać na rondach przyspieszają, żeby tylko wskoczyć, swoim zdecydowaniem wystraszyć kierowców prawidłowo jadących (ostrożnie). Tacy to są kierowcy a teraz o LA Boga, nóżka boli!!!

  • Adam - niezalogowany 2018-07-09 16:17:15

    Czy Pan Burczymucha ma prawo jazdy? Jeśli tak, to proponuję je oddać. Dodatkowo zapobiegawczo rozpędzić się i uderzyć głową w ścianę. Jeśli ma Pan tak doskonałą umiejętność ustalania dokładnych okoliczności wypadku (na podstawie newsa w internecie!) to powinien Pan zostać biegłym.

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-09 16:55:21

    przecież wystarczy spojrzeć na mapę Ciechanowa i wszystko jasne. Pierwszeństwo ma oczywiście pojazd na rondzie niemniej dojeżdżając do ronda należy zwolnić i ewentualnie wpuścić pojazd po swojej prawej stronie, w przypadku gdy obydwaj dojeżdżają w tym samym czasie. niestety większość buraków dojeżdżając do ronda rozpędza się byleby tylko być "tym pierwszym na rondzie" - z pierwszeństwem. Pewnie pan Adam też tak robi, stąd jego oburzenie. I tak zapewne zrobił młodzian na motorze. Jeśli się mylę, uderzę się w pierś - proszę informować o ustaleniach!

  • Gośćaa - niezalogowany 2018-07-09 17:11:50

    Motorem jechał od strony szpitala w kierunku centrum a kobieta obwodnica w kierunku Płońska czytaj ze zrozumieniem dopiero komentuj

  • Adam - niezalogowany 2018-07-09 17:16:01

    Gdzie Pan słyszał takie rewelacje? Jakieś zmiany w PORD ostatnio były? To nie jest skrzyżowanie równorzędne, przed nim stoi znak A-7, pierwszeństwo ma ZAWSZE pojazd na rondzie. Jedyne co wiadomo na temat wypadku to, że kobieta uderzyła w pojazd znajdujący się na rondzie, ale już ma Pan w głowie cały przebieg zdarzenia podpierając się wyssanymi teoriami niemającymi podparcia w przepisach. A skąd Pan wie jak jeżdżę? Po czym Pan to wnioskuje?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 19:16:44

    Jakie wpuścić z prawej strony? Do szkoły! Uczyć się! To nie skrzyżowanie równorzędne. Masz znak ustąp pierwszeństwa. A z tym wjeżdżaniem na rondo jak wariat to kolega ma rację. Bo często tak ludzie wjeżdżają zamiast ostrożnie. To nie kierowcy tylko agresywni goście z małymi siurkami.

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-09 20:43:28

    Przecież cały czas usiłuje to powiedzieć pojazd na rondzie ma pierwszeństwo ale w sytuacji gdy 2 jednocześnie zbliżają się do ronda to często takie buraczki dodają gazu żeby być pierwsi. Zamiast przepuścić. "tera k...a JA!!!"

  • Adam - niezalogowany 2018-07-09 21:20:11

    Najpierw napisałeś, że pierwszeństwo ma ten z prawej... Po drugie nie wiesz jak było, ale już wydajesz wyrok.

  • Gośćca - niezalogowany 2018-07-09 21:28:14

    Nie drapać się szczypce!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 21:47:15

    Pan burczymucha nie umie jeździć po rondach stoi przed rondem aż nikt nie bedzie jechał przepuszcza tych z prawej Ci z lewej mają pierwszenstwo to też ich przepuszcza i tak stoi a korek za nim coraz wiekszy

  • gość 2018-07-10 00:10:50

    W mojej ocenie burczymucha zwyczajnie nie oddał w pełni swojej myśli w słowach. W swoim komentarzu użył domysłu ale popisał się swoją wyobraźnia. Za to oburzeni nie popisali się inteligencją w zrozumieniu jego intencji za to sporą dawką złośliwości. Ja już wolę burczymuchę na tym rondzie od tych złośliwych "bystrzaków" co to się nie wysili by zrozumieć co ktoś miał na myśli tylko od razu rozjedzie go walcem - wykpi.

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-10 06:21:23

    Dziękuję kolego/koleżanko za poparcie. W swojej wypowiedzi chciałem jedynie skrytykowac często występujące u nas zjawisko wjezdzania "na wariata" na rondo, byleby szybciej, przed "rywalem" z drugiej uliczki. Nie pisałem nic o specjalnym zatrzymywaniu się przed rondem i tworzeniem korków. Nie pisałem też o pierwszeństwie wszystkich pojazdów z prawej strony a jedynie o sytuacji gdy 2 pojazdy jednocześnie odjeżdżają do ronda ten z lewej powinien wjechać spokojnie za tym z prawej a tymczasem często jest odwrotnie bo cymbal dostaje malpiego rozumu!!!

  • gośĆ - niezalogowany 2018-07-10 09:22:13

    Jebnął, to jebnął. Mamy lato piękną pogodę wyjdźcie na dwór, a nie kłócicie się w internecie .

  • Kierowca - niezalogowany 2018-07-10 13:34:17

    Burczymucha (czy jak mu tam), piszę tak jakby tam był? Nie widzieć i opisywać przebieg zdarzenia - to dopiero popis doświadczenia i wiedzy!!! Nikt nie przejął się nawet stanem zdrowia tego chłopca. Ludzie.... on jechał motorem. Jakie ma szansę z autem? Bo jak na motorze to już jego wina?,Z tego co mówią świadkowie nawet Pani z auta nie hamowała . Ta Pani z racji wieku powinna przejść szereg badań. Pamiętajmy!!!! Każdy bez względu na pojazd jakim kieruję ma obowiązek zachować szczególną ostrożność przed rondem czy jakimkolwiek skrzyżowaniem. A niedowidzących kierowców, karać utratą prawa jazdy. Mam nadzieję,ze ten młody człowiek dobrze się czuję.

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-10 16:42:30

    Ja też mam nadzieję że wyjdzie z tego bez szwanku i tego mu życzę! Ale takie zdarzenia powinny dać do myślenia, to że jest na motorze, jest mniejszy, szybszy, sprawniejszy nie powinno go tłumaczyć i tym bardziej powinien uważać bo to on będzie na przegranej pozycji. A teraz przyznajcie wszyscy ilu jest młodych, szarzujacych na motorach??? Bez uogolniania i wrzucania wszystkich do jednego wora oczywiście...

  • Adam - niezalogowany 2018-07-10 21:33:32

    Ja rozumiem, jakie miał intencje Burczymucha, ale nie zmienia to faktu, że gada głupoty. On pierwszy popisał się złośliwością i arogancją. Dobre intencje to nie wszystko.

  • Burczymucha - niezalogowany 2018-07-11 12:39:51

    o, co to to nie! wpraszam sobie! proszę nie pisać, że popisałem się pierwszy złośliwością??? kto kazał mi uderzyć głową w ścianę????!!!! p.s. czy wiadomo coś odnośnie wypadku??? czy redakcja coś ustaliła??? proszę o wyjaśnienie tematu, a nie tylko rzucanie suchych faktów: był wypadek ale kto zawinił ,nikt nie wie...

  • Adam - niezalogowany 2018-07-11 14:26:27

    Proszę przeczytać swój pierwszy post jesli pamięć zawodzi...

  • Gość4 - niezalogowany 2018-07-11 23:41:43

    Całe to rondo jest beznadziejne a kierowcy...wjezdzaja podwójnie jak by bylo dwupasmowe i mamy co mamy.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji