:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wyniki wyborów w gminie Ciechanów: Marek Kiwit pokonał Annę Żebrowską

05/11/2018 00:42
Wybory, Wyniki wyborów gminie Ciechanów Marek Kiwit pokonał Annę Żebrowską - zdjęcie, fotografia

Marek Kiwit wygrał drugą turę wyborów na wójta gminy Ciechanów i tym samym będzie pełnił tę funkcję przez kolejnych pięć lat. W wyborczej dogrywce pokonał Annę Żebrowską.

Z zebranych przez nas danych wynika, że podczas niedzielnego głosowania Marek Kiwit wygrał w trzech z czterech obwodów do głosowania, otrzymując łącznie 1762 głosy, czyli 53,69% ważnie oddanych głosów. Na Annę Żebrowską zagłosowało 1520 wyborców, czyli 46,31%.

Poniżej szczegółowe wyniki głosowania z poszczególnych obwodów:

Obwód nr 1:

Marek Kiwit - 736

Anna Żebrowska - 543

Obwód nr 2:

Marek Kiwit - 250

Anna Żebrowska - 273

Obwód nr 3:

Marek Kiwit - 464

Anna Żebrowska - 457

Obwód nr 4:

Marek Kiwit - 312

Anna Żebrowska - 247

Wyniki wyborów w gminie Ciechanów: Marek Kiwit pokonał Annę Żebrowską komentarze opinie

  • Kość - niezalogowany 2018-11-05 01:48:29

    Czy można już oficjalnie powiedzieć, że PiS dostał generalnie łomot w mieście i okolicach?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 04:28:28

    Można! :D

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 04:38:23

    Panie Marku serdeczne gratulacje dla Pana iwielkie dzięki dla wyborców którzy w swojej mądrości powiedzieli nie pisowi

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 05:30:22

    Panie Marku gratulacje!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:00:46

    Anna Żebrowska NIE należy do PiS tylko wystartowała z tego komitetu wyborczego to Kiwit jest partyjniakiem bo należy do SLD, a Żebrowska do PiS nie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:19:53

    Ogromne gratulacje dla M. KWITA. Szczególne podziękowania za merytoryczną kampanię oraz wielką klasę, jaką pokazał w stosunku do chamskiej i pelnej oszczerstw kandydatki PiS. Brawo.

  • gość 2018-11-05 06:37:27

    W ciągu najbliższych 5 lat przekonacie się ile kosztowało poparcie Kiwita przez Kosińskiego. Machina przejęcia Kargoszyna, Chruszczewa i może Niestumia właśnie ruszyła. Kosiński ma już dokładne wyliczenia ile z tego tytułu może wpłynąć do kasy miasta (ponad 4 mln). Zobaczymy jak za 5 lat spojrzycie innym ludziom w oczy Ci co głosowali na pseudo Wójta Kiwita. Miłego Dnia.

  • Ja - niezalogowany 2018-11-05 06:38:50

    Jak widać nie trzeba trzeźwo patrzeć na gminę wystarczy trzeźwo myśleć. Gatuluje wójtowi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 06:46:34

    No i Pan w czerwonej kurteczce Pani z Pisu pod gmina nie pomógł .Tak się wygrywa Panie Marku .Prezydent poparł Wojta bo ta Pani jako wiceprezydent nic z siebie nie dała .

  • Przedsiębiorca - niezalogowany 2018-11-05 06:49:40

    Brawo. Kontenery dla uchodźców już zamówione. Dobrze wam tak!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:02:26

    Pozostaje czekać na spełnianie obietnic wyborczych...czyli nie ma na co czekać...mimo to gratuluję Panu Kiwitowi.

  • gość 2018-11-05 07:04:17

    Gratuluję Pani Annie Żebrowskiej. Bardzo dobry program. Czysta kampania. Mądre spojrzenie na problemy mieszkańców. Bardzo żałuje, że nie udało się Pani wygrać.

  • gość 2018-11-05 07:04:52

    Nie jestem mieszkanką gminy ale bardzo interesował mnie wynik wyborów.Brawo wyborcy! za rozsądek,za prawidłowe myślenie.Kontrkandydatka obecnego wójta w swojej kampanii wyborczej,hasłem z którym szła do I tury wyborów jak również zamieszczonem na facebook zdjęcie,zaznaczyła swój poziom,który okazał się poniżej poziomu mchu leśnego.Program dla gminy bardzo ambitny a efekt byłby taki jak z hucznymi obchodami swięta niepodległości przez PiS w kraju.Jeszcze raz gratuluję wójtowi i jego wyborcom.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:08:00

    Bardzo serdecznie gratuluję. Brawo demokracja :D

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:21:37

    Jesteście idiotami! W miejscowości, w której mieszkam czas zatrzymał się 24 lata temu. Dziękuję ufundowanie kolejnych 5 lat niczego.

  • gość 2018-11-05 07:26:24

    Teraz wójt pokaże na co go stać, bo to ostatnia jego kadencja i nic nie ma do stracenia, wyrazy współczucia dla mieszkańców gminy.

  • gość 2018-11-05 07:38:36

    Przegrala nienawiść ! Gratulacje dla pana wójta !

  • gość 2018-11-05 07:41:08

    gość 2018-11-05 07:04:52 - Jak nie jesteś mieszkanką to nie interesuj się nami... To nasze błoto i będziemy się w nim taplać kolejne 5 lat..

  • gość 2018-11-05 07:43:16

    Wygrał alkohol - jak zwykle

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:47:05

    No i kolejne 5 lat posuchy w gminie...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:48:25

    Złodziej i pijak, jak wy teraz możecie patrzeć w lustro.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:56:43

    Mamy nadzieję że Pan kiwit zrobi remont ulicy mławskiej + chodnik + ścieżka rowerowa oraz latarnie. Do końca! !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:59:45

    Zawiść pisowoców nie zna granic, a tak rzekomo blisko Boga są? Chyba Jarka twuuu (Boga) Brawo Kiwit, pokaż że pisowskie pomioty Jarka przegrały z człowiekiem który dba o gminę! A wszystkim pisiorom których krew zalewa teraz....... Życzę miłego dnia.

  • gość 2018-11-05 08:02:47

    Czy rzeczywiście za poparcie Kiwita przez Kosińskiego - przejęcie Kargoszyna, Chruszczewa, Niestumia? Taki był Plan?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:04:09

    Gratulacje dla Pana Marka. Mądrzy ludzie utarli nosa panoszacej się PISowej Pani Annie...A to co robiła wczoraj pod gminą...żenada...I przepisy się kłaniaja jeśli chodzi o parkowanie:-) Coz można odetchnąć z ulgą...precz PIS !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:06:28

    Wystarczy trochę ciemnej masy dla ciemnej masy i wybory się wygrywa.... tak trzymać .....

  • gość 2018-11-05 08:06:29

    Kolejna przegrana PiSu. Nie tylko duże miasta :). Zaczynamy mieć nadzieję.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:09:55

    Gratulujecie Kiwitowi wygranej, a co on zrobił przez te 24 lata? Wymieńcie chociaż 5-7 ważnych dla całej gminy inwestycji. Wystarczy popatrzeć na drogi i infrastrukturę i porównać ją z sąsiednimi gminami. Wygrała głupota i strach przed PiS, nic więcej. Paradoksalnie Żebrowska przegrała przez rzekomą przynależność do PiS, a startowała tylko z list PiS, a sam Kiwit udaje bezpartyjnego, podczas gdy należy do SLD, ale wystartował z własnym komitetetm. Kolejne 5 lat zmarnowane. Przy Żebrowskiej były jakieś nadzieje. Nie wierzę żeby Kiwit przez te 5 lat zrobił coś dla gminy, skoro przez 24 lata zrobił tak niewiele. Porażka demokracji i zwycięstwo strachu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:11:56

    Poparcie prezydenta? nie wierzę żeby zrobił to bezinteresownie :') polityka gupku

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:15:45

    Kość to idiota

  • gość 2018-11-05 08:21:22

    Jeżeli ktokolwiek myśli, że przez 5 lat miłościwie nam panujący wójt coś zrobi, to jest mocno oderwany od rzeczywistości...

  • gość 2018-11-05 08:22:00

    Kosiński poparciem Kiwita stracił bardzo bardzo dużo w oczach wielu. Znana jest ich wojna odnośnie połączenia kanalizacji z Chruszczewa a teraz co zrobił. Widać powoli sodówka do głowy uderza. Szkoda że takiej deklaracji nie zrobił przed I tura wyborów bo napewno tak wysokiego poparcia by nie miał.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:26:55

    Ludzie....ocknijcie się....wybory minęły...a Wy przez kolejne 5 lat nie będziecie mogli na siebie patrzeć nawzajem...Wójt powinien być dla wszystkich mieszkańców niezależnie czy na niego głosowali czy nie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie..A tu...tylko dla wybranych? Tylko Ci będą widzieli że coś się dzieje...bo w ich okolicy..albo będą mieli z tego korzyści?A reszta mieszkańców?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:29:08

    Żenada. To ciekawe gdzie teraz nowe kurniki. A ten cały Frączkowski to błazen jakich mało. Gratulacje dla Pani Żebrowskiej , bardzo dobry wynik. Co można zrobić gdy w komisjach same przydupasy wójta. KIWIT nie miał godności odejść z honorem.

  • gość 2018-11-05 08:29:43

    Kandydatka na wójta pokazała jak rozsądnie gospodaruje pieniędzmi podatników ustawiając policyjną wartę przy swoim plakacie na kółkach.. Żenada. Gdyby wygrała strach pomyśleć co jeszcze przyszłoby im chronić

  • gość 2018-11-05 08:32:35

    Kosiński i Kiwit - za 5 lat odejdą z Ciechanowskich stanowisk.... Ten pierwszy nie będzie mógł już startować, ten drugi na emerturę... Miasto i Gmina będzie w rozsypce. Jak wyborcy wtedy się odnajdą w tej demokracji

  • gość 2018-11-05 08:32:59

    Wójt jest tylko jeden. Świeci nam na jak Słońce i nigdy się nie wypali!

  • gość 2018-11-05 08:38:46

    Kiwit by nie wygrał gdyby grał - fair play

  • gość 2018-11-05 08:51:11

    Ludzie boją się zmian, jest to wpisane w ludzką naturę... Ale dziwię się, że nie są ciekawi jak zmienia się gmina, gdy ktoś inny nią zarządza.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:55:38

    Komentarz szmaty

  • gość 2018-11-05 08:57:30

    Szkoda że wygrał. Ale fajnie było popatrzeć jak trzęsie dupą. Oby to była jego ostatnia kadencja.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:03:51

    Kolejne 5 lat marazmu.Porażka, czym Kiwit może się poszczycić????Dzień dziecka i dożynki, dwie imprezy,którymi ciągle się chwali.Rozwój gminy poniżej zera. .....100 lat za murzynami

  • gość 2018-11-05 09:04:45

    Co za porażka. Tyle lat jest wójtem a tak naprawdę gó*** zrobił. A przez te kolejne 5 lat znowu będzie pierdział w stołek i chlał.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:29:52

    Z czego wy się tak cieszycie? Nic nie robil przez tyle lat. Myślicie że zrobi coś przez ostatnie 5 lat? Teraz to dopiero będzie miał na wszystko wy..... .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:34:22

    Do DYMISJI ZA TO ŻE PRZEKUPYWAL WYBORCÓW!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:36:49

    Myślę, że pani Żebrowskiego nie pomogło zdjęcie z podpisem TRZEŹWE SPOJRZENIE, na którym wygląda jak po spożyciu. Anty gratulacje dla doradcy.

  • gość 2018-11-05 09:37:30

    Wójt Kiwit wygrał w swoim stylu ..... domyślcie się jakim...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:40:21

    Kto pisze te pochlebstwa, dla P.. Wojta nie ma zielonego pojęcia co można od takiej władzy wymagać. Program przedstawia bardzo skromny. Niech więc pozyska trochę środków unijnych i zacznie trzeźwo myśleć.przydałoby sie w gmnie,,Duda,,może by wiedział jak zdobyć pieniądze dla Gminy. P. ŻEBROWSKA BY WIEDZIAŁA.

  • gość 2018-11-05 09:58:00

    Głosowałem na p. Kiwita i jestem zadowolony że głos nie zmarnowany :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:15:19

    Regimina, Sońsk, mieszkańcy nie bali się zmiany. Nasza gmina jak była tak będzie przez kolejne 5 lat na pierwszym miejscu w nic nie robieniu. Napewno obwody, w których przegrał otrzymają największe wsparcie od Wójta.Moze gdyby nie jeżdżenie po wioskach przez obecnego Wójta i proponowanie % pod sklepem wynik byłby inny.

  • gość 2018-11-05 10:24:37

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:15:19 A to gdzie tak było %?

  • gość 2018-11-05 10:36:28

    Wój to ani trzeźwo nie patrzy ani trzeźwo nie myśli on tam (w Gminie) jest już poprostu przez zasiedzenie gdyby mógł to by się tam pewnie zameldował jako gospodarz zarządzający parobkami i ładną sekretarką bo na więcej (pracy) go nie stać

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:54:01

    Wójt dobrze wie gdzie był i kto go pouczyl.

  • gość 2018-11-05 11:00:59

    Gratulacje dla obojga kandydatów , jednak serce zawsze było za Panem Kiwitem i tak zagłosowałem ,dla Pani Żebrowskiej szacunek za niezłomną walkę .Niestety uważam że stanowisko wójta mocno ją przerastało

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:06:25

    Szanowalam p. Kosinskiego ale gdy zobaczyłam kogo on popiera. Szok! Porostu dno i wodorosty. Małe wsie znowu zostaną zapomiane na kolejne lata.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:08:59

    Gratuluję i tak Pani Ani. Przynajmniej.walczyła uczciwie bez kupowania głosów jak.to robił. Kiwit

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:29:06

    3 RP ma się ciągle dobrze.

  • gość 2018-11-05 12:04:50

    gość 2018-11-05 10:24:37, Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:54:01, ale ja nie jestem wójtem i nie wiem

  • gość 2018-11-05 12:06:37

    PORAŻKA a nie zwycięstwo . Jeżeli ktoś był Wójtem Gminy przez ostatnie 24 lata i wygrywa tylko przez 242 głosy ( przy tak dużej frekfencji ) to jest to jego osobista klęska .Zresztą napewno Wójt poczuł przedsmak goryczy żebrząc o głosy w swoich niespotykanych do tej pory wędrówkach po wioskach

  • gość 2018-11-05 12:36:16

    Na Annę Żebrowską zagłosowało 1520 - trzeźwych osób... a 1762 osób straciło łączność z bazą :)

  • gość 2018-11-05 12:37:17

    A mnie osobiście bardzo dziwi postawa P. Kosińskiego, że miesza się w to wszystko. Ale cóż. Pewnie dostał takie polecenie partyjne by zaszkodzić Pani z PIS. Nie wziął jednak pod uwagę ,że zaszkodził w ten sposób całej Gminie Ciechanów z mieszkańcami włącznie, którzy to tak naprawdę oszukali sami siebie po raz kolejny. Stracili bowiem ostatnią szansę na dobrą zmianę. Duży minus dla P. Prezydenta

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:49:21

    Gratulacje dla pani Ani bardzo dobry wynik,trochę zabrakło szkoda,jaki wójt tacy wyborcy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:54:37

    Podejrzewam, że wyborcy bali się, że gminą będzie rządzić w przypadku wygranej nie Pani Anna Żebrowska a Pani Anna szefowa lokalnych struktur PiS

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:16:38

    Wygrał stary obszczymur który nie zaczyna dnia bez setki wódki. Każdy kto na niego głosował ma w oczach alkohol i jest sprzedajną świnią

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:19:21

    Ja jako mieszkanka tej Gminy cieszę się tylko z jednego, że w końcu ludzie zaczynają reagować i chcą zmian (dowodem jest frekfencja na wyborach) . Pamiętajcie jeszcze że możemy uczestniczyć na sesjach rady gminy. Bądźmy aktywni.

  • gość 2018-11-05 13:22:59

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:16:38, Każdy kto na niego głosował ma w oczach alkohol i jest sprzedajną świnią JA GŁOSOWAŁEM Z RODZINĄ 8 GŁOSÓW I NIE JESTEM SPRZEDAJNĄ ŚWINIĄ

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:25:53

    Czas go rozliczy. Nie potrafił nawet kandydować z honorem, tylko wódka i 100zl za glos? Śmiechu warte, temat dla uwagi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:27:38

    Przykro że dużo ludzi preferuje taki styl bycia i życia.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:31:18

    KORUPCJA TAK SIĘ NAZYWA INACZEJ PRZEKUPSTWO DLA DÓBR OSOBISTYCH. SEKRETARZOWA TEŻ SIĘ NIEZLE POPISALA WRAZ Z KIWITEM

  • gość 2018-11-05 13:34:01

    To że Pani Żebrowska miałaby poparcie od samej góry to tylko i wyłącznie plus. Napewno popłynełyby pieniądze na rozwój , na inwestycje w Gminie. Bez środków zewnętrznych niewiele można zdziałać. Najlepszym antyprzykładem jest obecny Wójt. Wszędzie skłócony , bez poparcia przespał wiele lat gdy inne samorządy korzystały. Efekty widać w sąsiednich gminach.( w gm. Strzegowo pow. mławski drogi dojazdowe do pól są już asfaltowe) a nieliczne inwestycje P. Kiwita ciągną się latami.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:42:15

    Wygrał alkohol

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:43:46

    wszyscy obrońcy naszego wójta. Powiedzcie co on takiego zrobił dla waszej gminy????

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:54:12

    Co zrobił? Wódkę stawia, i posadki dobre kto by nie chciał dupe grzać w fotelu przetargi też niezle załatwia swoim kumplom i tyle w temacie burdel jaki był taki będzie dalej gratuluję wyborcom kiwita macie czego chcieliście powinniście się wstydzic

  • gość 2018-11-05 13:54:55

    Słychać kwik przegranych ( pis ) :) Panie Marku wielkie brawa . nie daliśmy się dojnej zmianie !

  • gość 2018-11-05 14:02:16

    Co wójt zrobił dla Gminy? Zapytajcie się p. Żebrowskiej czy innych działaczy PIS którzy będąc radnymi gremialnie udzielali mu absolutorium na zakończenie kolejnych lat budżetowych. A teraz twierdzą, że wójt nic nie robił przez kolejne kadencje. Schizofrenia czy lekceważąca wyborców obłuda? Gdzie byli wtedy gdy rzekomo nic się nie działo, gdy należało upubliczniać te wszystkie złe rzeczy o których teraz mówią.

  • gość 2018-11-05 14:05:22

    Jak to co? Remize buduje w Rykaczewie za niemałą sume

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:08:02

    Chcieliście czerwonego to macie ! Teraz do emeryturki już nic nie będzie robił, a zastępca wójta też nie lepszy, ledwo liceum skończył (zaocznie)

  • gość 2018-11-05 14:11:54

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:25:53 wódka i l za glos? Gdzie tak było ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:14:13

    remizę w rykaczewie ? A co zresztą wsi?

  • gość 2018-11-05 14:16:26

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:31:18 tzn ?

  • gość 2018-11-05 14:17:48

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:08:02 Kto jest zastępcą?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:19:26

    Rykaczewo może podziękować swojemu nowemu radnemu, który tak intensywnie woził wyborców na głosowanie. ( zapomnijcie o drodze)

  • gość 2018-11-05 14:20:24

    Remiza w Rydzewie, Przepraszam

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:25:22

    Lubią Polacy tych co piją ale lubią też tych co żyrują złodziejstwo albo co kręcą lody.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:25:33

    Kto jest tym zastępca wójta oświeć

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:52:30

    Wygrał...pytanie czy uczciwie...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 14:54:20

    Pokonał Annę Ż. Tylko pytanie...czy uczciwie...

  • gość 2018-11-05 15:11:14

    Jednak podłość i chamstwo ludzkie nie zna granic ! Stawiał ci alkohol to czemu nie zgłosiłeś na policję ? Ukradł ci coś czemu nie zgłosiłeś na policję ? Każdy ocenia sam po sobie ! Bardzo dobrze ze wójta wybraliśmy ponownie

  • gość 2018-11-05 15:42:37

    Ludzie proponuję zrzec się 500+.Trzeba trzymać klasę!

  • gość 2018-11-05 15:44:34

    I nie odchodżcie na wcześniejsze emerytury , pracujcie do 70 lat.

  • gość 2018-11-05 15:50:34

    gość 2018-11-05 15:11:14 popieram

  • gość 2018-11-05 15:50:45

    szok i niedowierzanie... Popieram PiS natychmiast powinien zabrać zasiłki 500plus ... wystarczy dać wódki narodowi.

  • gość 2018-11-05 16:04:52

    i właśnie dotarło do mnie że teraz już z górki .... tylko 5 lat i koniec Kiwita

  • gość 2018-11-05 16:06:04

    I nie odchodżcie na wcześniejsze emerytury , pracujcie do 70 lat............................. Gdyby ktoś naprawde tyle pracował a są takie osoby co mają jeszcze zdrowie to miałby wyższą emeryturę. Według wyliczeń GUS mężczyźni w Polsce żyli średnio 73,9 lat, natomiast kobiety 81,9 lat. oznacza to że zebrane składki dziel się przez ilość miesięcy do średniego życia. Na przykład kobieta gdyby przeszła na emeryture w wieku 60 lat jej składki dzieli się przez (22 lata x12 miesięcy = 263) 263 miesiące pobierania emerytury, a gdy popracuje dłużej ma więcej odłożonych składek , a gdy w wieku 70 lat, więcej składek dzieli się przez (12 lat x12 miesięcy= 144 miesiące),

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:08:34

    No i Serdeczne Gratulacje Ludziom, którzy na niego głosowali. Przyczyniliście się do totalnego upadku Gminy Ciechanów. Ten wójt nic nie zrobił przez 24 lata i nie zrobi nic przez następna kadencję. Może tylko pogorszyć i jeszcze bardziej zadłużyć Gminę. Dzięki Wam powracamy do Średniowiecza.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:20:02

    Policja już go wystarczająco pouczyla.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:21:56

    Mam nadzieję że to pójdzie do prokuratury.

  • gość 2018-11-05 16:26:16

    No,No dorobicie się kokosów jeśli będziecie pracowali do 70 lat, chyba że ktoś wcześniej zaopiekuje się składkami.Powodzenia!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-11-05 16:33:23

    Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:20:02 Policja już go wystarczająco pouczyla. - można wiedzieć kogo?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:41:33

    I kolejne stanowiska pracy przez D....... nowe sekretarki dostaną! Od sekretarki po szczeblach ha ha ha raczej salach do sekretarzowej. Tak się zdobywa awanse w gminie. Brawa dla wszystkich ciemniaków którzy głosowali na tego pi......

  • gość 2018-11-05 16:54:14

    Treść komentarza...

  • gość 2018-11-05 16:55:17

    no w gminie szaleje amor ..........

  • gość 2018-11-05 16:58:14

    Z dwojga złego lepszy Kiwit, na czym zna się ta Żebrowska? Jeśli tyle co na oświacie to śmiechu warte.

  • gość 2018-11-05 17:33:40

    Czy pan Kiwit ma dzieci? Niech żyje monarchia dziedziczna. Istotą demokracji jest spór i zmiany Spór był -brawo Zmian nie ma chu...owo

  • gość 2018-11-05 17:43:41

    Ni równina ni olszyna.. taka gmina:(

  • gość 2018-11-05 17:47:54

    Kosiński przesłał "pocałunek śmierci" i po zabawie. Swój swego znalazł

  • Xxx - niezalogowany 2018-11-05 17:48:03

    Nie podzielam entuzjazmu zwolenników obecnego wójta. Tak się zastanawiam ile było inwestycji w gminie za jego długoletniej władzy... Szkoła na końcu gminy, boisko i ciekawy temat że świetlica w kownatach, kanalizacja kargoszyna, ciekawa świetlica w przazewie☺coś tam grzebał na chruszczewie. Kurcze więcej nie pamiętam. Jakieś drobne inwestycje typu skwery zieleni nie liczę bo to i tak jest z budżetu sołeckiego:) kolejny zarzut to brak przejrzystych zasad z dofinansowania np kotłów co. Jakoś też nie zauważyłem starań o pozyskiwanie środków z UE. Moze mi coś umknęło? Co do Pani Zebrowskiej faktem jest ze komitet z którego startowała jej nie pomógł. Nie będę się wypowiadał na temat patologicznych układach w lokalnym PiSie. Nie wiem czy byłaby lepszym wójtem ale myślę że było by to realne w zestawieniu do obecnych osiągnięć dotychczasowego wójta:)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:51:17

    radość z wypowiedzi płynąca wprost od katolików... A w niedziele do kościółka..

  • gość 2018-11-05 18:00:01

    co masz do katolików ? -- jesteś innego wyznania ?

  • gość 2018-11-05 18:03:30

    Każdy ma prawo wierzyć w co chce: jedni wierzą w pieniądz, inni we władzę a jeszcze inni w Boga. Dyskryminacja ze względu na wiarę? coś ciekawego.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 19:10:35

    Ja uważam tak jak jeden Marek dziennikarz ze mamy najładniejszą panią starościnę. Wójt może być ładniejszy od nocy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 20:05:08

    O gustach się nie dyskutuje. Ja uważam że nie tak ładna jak babka z klasą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 20:17:28

    Najeiekszym przegranym II tury wborów w Gminie jest........ Kosinski. Nie sadzilem ze tak tanio sie sprzeda. Wogole nie powinien sie udzielac. Zenada!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 20:18:38

    Errata... Najwiekszym

  • gość 2018-11-05 20:30:46

    Arbuz jest zielony a w środku czerwony

  • gość 2018-11-05 20:41:05

    Nie popierałem Kiwita w I turze. Ale wpuszczenie do gminy pani z PIS-u byłoby większym złem.

  • gość 2018-11-05 20:45:38

    Wybory to emocje. Daliście się wkręcić>>>wyborcy. Brawa dla pana Kiwita.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:15:30

    Tylko patrzeć jjak P Kiwit pozbędzie sie niektórych miejscowości na korzyść Ciechanowa a P Kosińska zostanie sekretarzem gminy Ciechanów bo Regimin spalony.

  • gość 2018-11-05 21:22:06

    Pani Aniu dziękujemy.Za te chwile nadziei. Wiemy ile to panią kosztowało. To była realna możliwość zmian. Taka jest demokracja.Dziękujmy Bogu że ją mamy.

  • Mieszkaniec gminy. - niezalogowany 2018-11-05 21:22:44

    Ja pier..lę... czytam i nie mogę uwierzyć. Tchórz Kiwit raz jeszcze na kolejnych 5 lat. Taki wójt ze sie z ludzmi normalnymi boi spotkać i porozmawiać a sekretareczka kryje jego nietrzeźwości.Teraz tylko żałuję ze sie osiedliłem w tej zaściankowej gminie wiejskiej. Zabraklo mi tylko 100m aby to był to Ciechanów. Weź się czlowieku ogarnij i zrob coś pożytecznego dla gminy i jej ludzi. Unijna kasa lezy na wyciagniecie, wystarczy tylko ruszyć dupę. I weź czlowieku tych jełopów ze swojego urzedu ogarnij. Szczegolnie panią"Grażynkę" która przez infolinię próbuje bezskutecznie załatwiać sprawy użyteczności społecznej. Powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:27:34

    Pisiory dostały w dupę a to wszystko dzięki temu ze Anka pozwoliła aby twarzami jej kampani były dziwne ludzie kojarzące się z awanturnym pisem

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:52:26

    PiS be ale komuchy ok Żenada Bardzo się cieszę ze P Kiwit wygral .Tkwijcie w tym wiejskim grajdole przez kolejne lata - ciemniaki.

  • gość 2018-11-05 22:15:14

    Jeśli Struzik nie zostanie marszałkiem pieniądze ominą nas szerokim łukiem. Kosiński pójdzie do europarlamentu, a Kiwit będzie się kołysał przy płocie ....Nie ma wyjścia trzeba zalesiać

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 22:30:53

    Jak można oczernić ponad 1700 wyborców że są pijakami i sprzedajnymi świniami bo zagłosowali na Kiwita?! Ludzie jacy Wy jesteście aroganccy i chamscy w tym co robicie i co piszecie. Z porażką trzeba się pogodzić A nie skomleć i posądzać wszystkich o przekręty. Jestescie tylko w jednym nie do przebicia , w waszych chorych teoriach spiskowych.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:43:11

    Kogo Wy wybraliście. Sama gożała i układy. Tylko opocenty się liczą. Już sołtysi się cieszą. Będzie świętowanie. Cały tydzień na bani. Jaki Wójt taka gmina. Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:53:56

    Na spotkaniu wójta Kiwita w Ujazduwku jeden z mieszkańców powiedział : Wójt nic nie robił i nie będzie robił. Jaka będzie prawda.... pożyjemy zobaczymy... Póki co czekamy na realizację 20 złożonych wniosków o unijne dofinansowanie...

  • Gość1974 - niezalogowany 2018-11-06 04:29:01

    Gdyby Pani kandydat była z listy PSL nie było by radości Pana Kiwita. Szanowalem bardzo Pana Kosinskiego ale poparcie Pana Kiwita było błędem. Potrzebna była zmiana na nową i energiczna osobę na funkcję Wójta. Pani Żebrowska przegrała wyłącznie przez literki PIS. Ciechanów dał wyraźny sygnał że PIS nie. Ciechanów chce efektów jakieś dał prezydent. Kolejne 5 lat dla gminy to lata zmarnowane. Nie do cofnięcia nieodwracalne. Jedynie tzw. CZOPKI które współpracują w cudzyslowiu z Wójtem mają na 5 lat pracę. Ale i n nich przyjdzie czas ....... I będzie płacz a Wójt w kapciach ciepłych zasiądzie w fotelu na emeryturce będzie popijal drinka z uśmiechem i wspominał jak to kiedyś wysterowal cały system. A cały jego harem do Cedrobu....... na ubojnie potrzebują. Pozdrawiam pozytywnie myślących i na koniec tylko tyle - SZKODA 5 LAT

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 06:22:10

    Wynik wyborów świadczy o braku zadowolenia z rządów Wójta podczas poprzednich kadencji. Gdyby zasługiwał na wygraną to: 1. Wygrałby w 1 turze z łatwością. 2. Nie byłoby żadnego kontrkandydata ponieważ każdy realnie myślący i zdrowy na rozumie człowiek wstydziłby się ośmieszać. Daleko nie trzeba szukać - wystarczy zerknąć jak to się odbyło w sąsiednich gminach dobrze zarządzanych ( Strzegowo, Opinogóra). Lęk ludzi przed jedyną słuszną partią jest zrozumiały, teraz to tylko pozostaje apelować do Pana Wójta aby wyciągnął lekcję z tych wyborów i wziął się do roboty - byłoby to bardzo pozytywne zaskoczenie i piękne podsumowanie całej kariery zawodowej. Panie Wójcie... Czy nie miło by było na emeryturze wsiąść w pociąg, przejechać te ~300 km na północ i odwiedzić gminę w której uśmiechnięci szczerze mieszkańcy będą szczerze witać i darzyć człowieka szacunkiem? Takie tam zakończenie jak w amerykańskim filmie... No ale to jest Polska i wszyscy przeczuwamy jak to będzie... Zaskocz nas!!!

  • gość 2018-11-06 08:22:38

    Szkoda że w całej gminie nie ma osoby, która mogłaby zastąpić tak źle wykonującego swoje obowiązki wójta...żenada

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 09:19:11

    Już widzę jak przeciwnicy PISu i Żebrowskiej honorowo oddają pobrane 500 plus...które tak w oczy kole,to samo Ci którzy psioczą na Kiwita,miejcie odwagę i honor i powiedzcie Mu te wszystkie obelgi w twarz, wiecie gdzie urzęduje....Prawda jest taka że jakby wrzucił tych kandydatów do jednego worka i wyjmował po kolei to nie było by różnicy,wybory wyglądały tak ZAGŁOSUJE NA KIWITA BO INACZEJ ŻEBROWSKA WYGRA...I na odwrót, a to chyba najgorsze podejście.

  • gość ja - niezalogowany 2018-11-06 09:19:20

    nie potraficie przegrać .żenujące to sa Wasze wpisy. Wziąć się za robotę (wszyscy) i przegrani i wygrani , bo przecież podczas kampanii wyborczej wszyscy mówili,że startują dla dobra gminy.Tak więc dla jej dobra pracujcie razem . Możecie pomóc to pomagajcie. Chyba że startowaliście dla stołków, a dobro gminy macie w głębokim poważaniu. Wystarczy zaproponować współpracę z wójtem i niech dzięki radnym także z Waszego komitetu, których macie, rozwijać gminę. Nie pluć dla plucia, krytykować konstruktywnie bo na tym polega troska o dobro gminy. Wybory już się skończyły Do Roboty.

  • gość 2018-11-06 09:57:23

    Poprawnie jest w cudzysłowie, nie w cudzysłowiu. Warto zapamiętać: rów i cudzysłów odmieniają się tak samo.

  • gość 2018-11-06 10:20:56

    Jestem mieszkańcem gminy , i absolutnie nie jestem za PIS-em, ale to co wyprawia obecny wójt jak bezczelnie kłamie jest porażające , a do tego nie przystoi chyba osobie na takim stanowisku przesadzać z alkoholem , jeśli reszta gminy działa jak nasz wójt to tylko płakać nam zostaje przez te następne 5 lat.

  • gość 2018-11-06 14:31:32

    Szanowni Państwo...niezależnie od wyników...wójt jest wójt...i ma OBOWIĄZKI wobec mieszkańców z tego tytułu...a my mieszkańcy musimy teraz w sposób bardziej konsekwentny egzekwować swoje PRAWA...taka jest prawda, że wójt to pracownik najemny zatrudniony przez nas mieszkańców i opłacany z naszych podatków....Gmina to nie prywatny folwark wójta...a to Rada Gminy ma podejmować uchwały "dla dobra gminy i jej mieszkańców" a nie pod dyktando wójta... Przestańmy się bać odzywać...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 15:42:46

    Pisowską ferajne powinni zamknąć. Szłam na głosowanie a mąż zebrowskiej podszedł do mnie i kazał mi na nią głosować agitacja w dzień wyborów.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 15:48:40

    Wystarczy na niego spojrzeć widać bandyckie zachowania

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 16:10:36

    Proszę państwa nie ma co się denerwować ,poczekamy zobaczymy jeżeli nie będzie działał na korzyść gminy możemy zrobić REFERENDUM, JEST NAS SPORO I MAMY DO TEGO PRAWO.

  • gość 2018-11-06 16:18:22

    Bajka na zakończenie - o dzielnej Eskimoskce Ani i jej towarzyszach ;-). Pewnego razu, w dalekiej Grenlandii grupa Eskimosów postanowiła zapolować na białego niedźwiedzia. Przez całą zimę w czarne, polarne noce, przy świetle zorzy polarnej naradzali się jak będą polować. Zwołali zgromadzenie wioski i ogłosili, że skończą się czasy niedźwiedzia, bo oni go złapią, zabiją, a skórę wygarbują. Szykowali łuki, noże, dzidy i oszczepy, a opowieściom wygłaszanym przy świetle lampki łojowej końca nie było. Na czele wyprawy stała dzielna Eskimoska, która wprawdzie nie została wybrana na królową igloo, ale bardzo chciała niedźwiedzia dopaść, bo marzyła o jego białej skórze. Od tego marzenia taką dostała obsesję, że budziła się i zasypiała z imieniem niedźwiedzia na ustach. Na dowód swych dzielnych zamiarów jak tylko zaczęła się wiosna Eskimosi poszczuli nawet psami małego niedźwiadka. Gdy przygotowali już wyprawę, to postanowili niedźwiedzia zwabić w pułapkę i położyli kawał mięsa w wykopanym dole. Czekali, czekali i nie mogli się doczekać. Aż pewnego razu niedźwiedź przybył. Mięso z pułapki zjadł, a Eskimosów pożarł. Dzielna Eskimoska walczyła do końca, ale i ona podzieliła los strawionych towarzyszy. W każdej bajce jest jakiś morał. I w tej też jest. Brzmi on tak. Nie masz strzelby, to nie idź na niedźwiedzia. Bo cię zeżre. Czym jest strzelba z tej bajki to się domyślcie, tak jak się domyśliliście o czym była bajka. A jak się nie domyślacie to nie wychodźcie z igloo a tym bardziej nie wchodźcie w drogę niedźwiedziowi ;-).

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 16:47:07

    Nie wiem co ta banda z PiS u sobie myśli, atakowali ludzi którzy szli na wybory, naklaniali żeby głosować na tą panią Zebrowską, a kim ona jest, nie dość, że niezbyt dobrze się prezentuje to i wysłowić się nie umie!!!!!! Z dwóch stron na niekorzyść, masakra. Pomawiają obecnego wójta że przekupował, ale ludzie chyba widzieli co się dzieje pod lokalami, ze strony mafii pani Ani atak na ludzi, agitacja, namawiał za wszelką cenę na tę zmianę. Dobrze, że został wybrany Pan Marek

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 16:56:45

    Pani Ania wszystkim obiecała posadki w Urzędzie i dlatego tak dzielnie o nią walczyli, śmiech na sali. Niestety muszą pogodzić się z porażką.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 17:07:03

    Ludzie jak można tak oczerniać wójta, jeszcze nikomu nie zrobił krzywdy, przyjmuje każdego kto przyjdzie z problemem a jeśli ktoś nie przychodzi to znaczy że nic nie chce. Ludzie powtarzają takie bzdury, jeden powie a reszta kłapie dziobami......

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 17:11:18

    Jednak nie pomogło trzeźwe spojrzenie..... Coś poszło nie tak, może trzeba fotografa zmienić, bo jakoś za trzeźwo to zdjęcie na banerze nie wyglądało......

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 17:33:19

    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, poczekamy zobaczymy,o eskimoskę to się nie martw da sobie radę niedługo się przekonasz.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 17:40:58

    Pamiętacie Wielechowskiego w Sońsku

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 18:15:21

    Pisowską ferajne powinni zamknąć. Szłam na głosowanie a mąż zebrowskiej podszedł do mnie i kazał mi na nią głosować agitacja w dzień wyborów....A zgłosiłaś to ?Bo jeśli nie to bardzo nieładnie, wygląda na to że nie powiadomiłaś odpowiednich służb o przestępstwie,to samo tyczy się ludzi którzy twierdzą że Kiwit pije w pracy itd itp, zgłasza się gdzie trzeba i Tyle a nie pisze i pisze i pisze....A nic nie robi.Co do takich oj ah itd jak wójt jest cudowny i ile to robi dla gminy(nie mi oceniać czy dużo czy mało),to sory ale to jego praca i bez urazy ale żadna łaska,poprostu od tego jest. To tak jakbyśmy dziękowali strażakom, że wyjeżdżają do pożarów, tak jakby to było coś ponad...obudzić się bo skoro jest tyle złych opinii o Radzie Gminy i Wójcie to może czas przyjrzeć się bliżej ich pracy, poczynaniom i chociaż raz wybrać sie na sesję w gminie i wyrazić swoje zdanie....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 20:17:34

    Oczywiście wszystko można wyjaśnić a nie pisać bzdury. Wiadomo, że wszystkim nie dogodzi ale skoro Kiwit tyle lat rządzi to chyba nie jest tak źle jeśli ludzie nadal Go wybierają.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 21:20:15

    A gdzie gratulacje od Prezydenta Kosińskiego poparł a po wygranej nawet nie pogratulował

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 22:42:14

    REFERENDUM LUDZIE!!!!!!

  • gość 2018-11-07 07:59:46

    Czy będąc na sesji Rady Gminy, otrzymuje się prawo głosu? Czy jest się tylko słuchaczem bez wpływu na przebieg. Kto to wyjaśni, kto ma wiedzę?

  • gość 2018-11-07 09:24:47

    ,,Referendum" to było 4 listopada i wynik wiadomy. Szanowni Państwo od A Żebrowskiej proponuję pogodzić się z porażką i wrócić do realnego świata. Przestańcie opluwać i jątrzyć i zajmijcie się swoją pracą, o ile takową macie...Pozdrawiam

  • gość 2018-11-07 09:45:10

    Szanowni Państwo od M Kiwita proponuję pogodzić się z wygraną i wrócić do realnego świata. Przestańcie opluwać i jątrzyć i zajmijcie się swoją pracą, o ile takową macie.

  • gość 2018-11-07 09:46:13

    ....c.d Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 10:16:01

    Wszystko się może zdażyć, czekamy na asfalt na naszej ulicy piszcie na co wy czekacie?

  • gość 2018-11-07 10:31:29

    czekamy na boisko przy szkole w Chotumiu. Od dwóch lat dzieciaki nie mają nawet gdzie pograć w piłkę. A w Szkoblewie - errata Rydzewie, boisko jak talala bo Wójt ma tam swoich " z brązowymi noskami"

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 10:32:26

    Panie wójcie do roboty!Podstawą prawną przeprowadzania referendum lokalnego w Polsce są art. 4 i 170 Konstytucji RP[1]. Postanowienia Konstytucji precyzuje ustawa z 15 września 2000 o referendum lokalnym[2]. Zgodnie z jej brzmieniem ustalonym w 2013, mieszkańcy jednostki samorządu terytorialnego, jako członkowie wspólnoty samorządowej wyrażają w nim swoją wolę: w sprawie odwołania organu stanowiącego tej jednostki, co do sposobu rozstrzygania sprawy dotyczącej tej wspólnoty, mieszczącej się w zakresie zadań i kompetencji organów danej jednostki, w innych istotnych sprawach, dotyczących społecznych, gospodarczych lub kulturowych więzi łączących tę wspólnotę. Przedmiotem referendum gminnego może być również: odwołanie wójta (burmistrza, prezydenta miasta), samoopodatkowanie się mieszkańców na cele publiczne mieszczące się w zakresie zadań i kompetencji organów gminy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 11:08:41

    Czy czujesz oddech niedźwiedzia?tak to ten sam niedźwiedź,jeszcze się nie najadł.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 11:50:36

    Czasem mazenia się spelniają................................

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 11:51:05

    Czasem mazenia się spelniają................................

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:31:00

    Boisko w Rydzewie do wszystkich niedoinformowanych powstało z funduszu sołeckiego i co roku są sukcesywnie dokupywane nowe sprzęty. Przeznaczcie swój fundusz sołecki na boisko i nie zazdrościć.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:33:43

    P.Ania byla najlepsza kandydatka z b. dobrym programem dka Gminy

  • gość 2018-11-07 13:39:09

    do Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:31:00 czy całość inwestycji została sfinansowana z funduszu sołeckiego? Nie ma takiej opcji. Z funduszu może poszło z 20-30 tys zł a koszt budowy do stanu obecnego kosztował lekko 100 tys. zł Nie trzeba być wielkim znawcą aby to określić.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:15:02

    Nie boisko tylko plac zabaw w Rydzewie był z funduszu sołeckiego. Boisko gmina zasponsorowala tylko nigdzie nie mogę się doczytać kiedy Rada Gminy podjęła o tym decyzję, o strażnicy jest w sprawozdaniu z sesji o boisku nic.

  • gość 2018-11-07 16:09:16

    Obudżcie się ludziska. W tym Rydzewie : Radny, Prezes OSP i Sołtys jest w jednej osobie i ciemnocie żyjecie . Żaden z Was nie potrafi się określić . Co ? Gdzie ? Kiedy? Ile? i przede wszystkim Za ile?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:35:45

    Do Pani Ani Żebrowskiej a mowiłem zanim zaczniesz wslkie z Markiem naucz się grać w szachy bo było to tak szach mat i po Żebrowskiej

  • gość 2018-11-07 18:26:00

    Nie Szach Mat tylko Setka tu Setka tam.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 21:02:13

    P.Aniu było prawie pól na pół więc masz duze poparcie wśród ludzi twoja praca nie poszła na marne Gmina przez twe uczestnictwo w wyborach dużo zyskala

  • gość 2018-11-08 13:35:49

    Nasz Radny ,nasze Słońce Peru świeci nam coraz jaśniej

  • gość 2018-11-08 13:37:47

    3 w 1 to może być dobry szampon do włosów a nie RADNY SOŁTYS I PREZES OSP....jednak co niektórym sodówa uderza do głowy i było mało, jest mało i będzie mało i tak z pokolenia na pokolenie...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 03:03:59

    Prawie robi dużą różnicę!

  • gość 2018-11-09 06:45:49

    na szczęście to ostatnia kadencja Lazarka w Gminie, potem już nie będzie Kiwitka w gminie więc nie będzie kto miał po pleckach poklepać a niestety "brązowy nosek" zostanie do końca życia

  • gość 2018-11-09 08:39:23

    Dajcie spokój już z tym radnym . To prosty chłopak. Podstawówke skończył z bólami. Takimi najłatwiej sterować . Za Kiwitem w ogień pójdzie. Ma przy tym napewno i swoje korzyści.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 09:31:55

    RADNY SOLTYS PREZES OSP, a najciekawszy jest auto komis sprawa samochodu po powodzi raptownie wszystko ucichło, tony napakowanej szpachly mydlenie ludziom oczów. Niemiec płakał jak sprzedawał !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 10:28:14

    Przez 4 lata może uda się potomstwu zdać maturę to i dla córeczki znajdzie się jakaś posada blisko wójta..

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 12:59:49

    Jednego zona pracuje w ubezpieczeniach, tu się stuknie puknie odszkodowanie się wyciagnie trochę cie przytrze spachli położy i trochę się licznik skreci bajeczeke się opowie a ludzie kupują graty co na złom powinny juz dawno trafić.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 13:52:07

    Do "gość " powyżej, jak coś wiesz to chyba wiesz gdzie należy zgłosić.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 14:24:20

    Niech żyje nam jaśnie panujący radny i Jego wszechmogąca cytrynówka

  • gość 2018-11-09 16:59:51

    Cytrynówka do ogłupiania miejscowych Komanczów i Apaczy

  • gość 2018-11-09 18:42:14

    Zakończcie już swoje "wiejskie" brudy, nikogo to nie interesuje, jak coś to załóżcie sobie oddzielną stronę i tam się "opluwajcie".

  • gość 2018-11-10 11:12:47

    Kiwit jak jest każdy wie ale krzywdy nikomu jeszcze nie wyrządził.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-11 01:20:43

    Do gościa powyżej, ja też tak uważam,że Marek Kiwit jest jak to się mówi ,,swój chłop" i nie stwarza żadnej bariery między sobą a człowiekiem z którym rozmawia. Nie pokazuje swojej wyższości a tak jak każdy człowiek ma swoje wady i zalety,wzloty i chwile słabości. Dlatego uważam,że nie należy człowieka dołować i robić na niego nagonki przy czym wyciągać na niego różnego rodzaju brudy,tylko pogodzić się z porażką i zacząć wspólnie współpracować dla dobra całej społeczności. Bo urząd jest dla ludzi a Wójt jest gospodarzem naszej gminy i powinien ją godnie i przykładzie reprezentować. Także Panie Wójcie głową do góry i udowodnij swoim przeciwnikom że potrafisz i że dasz radę !!!

  • gość 2018-11-11 14:45:03

    brawo

  • gość 2018-11-15 15:00:56

    Ja również mam umiejętności, potrafię super rozmawiać. I co z tego . Ble ble ble

  • gość 2018-11-17 09:16:21

    rzesza wybroców ponownie wybrała swojego ukochanego wodza na następne 5 lat, życzymy aby w tej pięciolatce pobił rekord pozyskania środków unijnych (za lata 2014-2017 - 7 złotych 9 groszy na mieszkańca) moi znajmoi z katowic pytali czy to jest możliwe żebt głosować na taki fenomen zaznaczę że w tym samym czasie gmina grudusk pozyskała 1230,07 zł na jednego mieszkańca?????

Dodajesz jako: |

Wybory, Gmina Ciechanów - więcej informacji