:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Glinojecku

Wybory, Wyniki wyborów Miejskiej Glinojecku - zdjęcie, fotografia

W wyborach do Rady Miejskiej w Glinojecku 8 mandatów wywalczyli kandydaci KW Polskie Stronnictwo Ludowe. 3 mandaty przypadły KWW Porozumienie 2018, 2 - KWW Razem z Ludźmi, a po 1 - KW Prawo i Sprawiedliwość oraz KWW Stanisława Zubelewicza.

Publikujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Glinojecku (osoby zaznaczone otrzymały mandat):

Okręg nr 1:

MILEWSKI Marek (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 45 głosów, BANASIAK Bożena (KWW Porozumienie 2018) - 203 głosy.

Okręg nr 2:

PRZYBYSZEWSKI Janusz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 69 głosów, TETKOWSKA Benedykta (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 18 głosów, HEFCZYC Anna (KWW Porozumienie 2018) - 108 głosów.

Okręg nr 3:

KAMIŃSKA Zofia (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 66 głosów, JĘDRZEJCZYK Ryszard Zenon (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 13 głosów, WOJDA Zenon Zbigniew (KWW Razem z Ludźmi) - 163 głosy.

Okręg nr 4:

STOLARSKI Łukasz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 70 głosów, BOŁTUĆ Antoni Marek (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 50 głosów, JASTRZĘBSKI Paweł (KWW Razem z Ludźmi) - 58 głosów, JAKUBOWSKI Henryk (KWW Porozumienie 2018) - 46 głosów.

Okręg nr 5:

BANASZEWSKI Piotr (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 59 głosów, NIEDZIAŁKOWSKA Olga (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 48 głosów, GADOMSKI Piotr (KWW Piotra Gadomskiego) - 58 głosów.

Okręg nr 6:

PRZYBYLSKI Mariusz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 38 głosów, LAZARSKI Paweł (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 70 głosów, RADWAŃSKI Jacek Leszek (KWW Razem z Ludźmi) - 66 głosów.

Okręg nr 7:

DĘBOWSKI Mariusz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 17 głosów, BARTCZAK Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 17 głosów, GONTARSKI Andrzej Jerzy (KWW Porozumienie 2018) - 79 głosów.

Okręg nr 8:

MADEJSKI Mieczysław (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 141 głosów, BANUL Anna (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 41 głosów, ROGOWSKI Zbigniew (KWW Razem z Ludźmi) - 64 głosy.

Okręg nr 9:

LEWANDOWSKI Dariusz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 87 głosów, KOWALSKI Kamil (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 65 głosów, JAKUBOWSKI Andrzej (KWW Porozumienie 2018) - 80 głosów.

Okręg nr 10:

SIKORSKI Grzegorz Kazimierz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 146 głosów, BARTCZAK Andrzej (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 69 głosów, DOBRZYŃSKA Iwona (KWW Razem z Ludźmi) - 77 głosów.

Okręg nr 11:

BONIEWSKI Kamil (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 163 głosy, KUMINIARCZYK Marek Jacek (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 78 głosów.

Okręg nr 12:

IWAŃSKA Małgorzata (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 89 głosów, KOCIĘDA Ewa (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 15 głosów, WIESEŃ Roman Bernard (KWW Razem z Ludźmi) - 62 głosy, RUSIN Adam (KWW Emeryt) - 19 głosów, WIŚNIEWSKI Paweł Jan (KWW Pawła Jana Wiśniewskiego) - 83 głosy.

Okręg nr 13:

MATUSZEWSKI Michał (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 98 głosów, KUPNIEWSKA Ewelina (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 73 głosy, ZUBELEWICZ Stanisław Janusz (KWW Stanisława Zubelewicza) - 104 głosy.

Okręg 14:

WYCHUCKA Marta Agnieszka (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 59 głosów, BOREK Jacek (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 40 głosów, PNIEWSKA Anita (KWW Razem z Ludźmi) - 81 głosów.

Okręg nr 15:

GAJEWSKI Robert (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) - 53 głosy, OLSZYNA Aleksandra (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 20 głosów, GADOMSKI Jan (KWW Emeryt) - 15 głosów.

Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Glinojecku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 16:32:20

    Najlepsi są Ci radni którzy nic nie robią a nadal są wybierani...

  • gość 2018-10-23 17:23:11

    Potrafią hipnotyzować wyborców.

  • gość 2018-10-23 19:02:54

    Tylko PIS może odmienić na lepsze Glinojeck. Szkoda, że mieszkańcy jeszcze tego nie zrozumieli.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 21:40:06

    Teraz będzie 5 lat pier

  • gość 2018-10-24 13:20:38

    Czyli znowu - wiosną sadzonki kwiatków,cały rok podlewanie, na swieta nieczytajne "wieści glinojecka" i tak do następnych wyborów. Można było zmienic wszystko,zostało po staremu-stoimy w miejscu.

  • gość 2018-10-24 18:14:27

    No i za rok rocznica 26-lecia nadania praw miejskich, a na niej ordery dla najbardziej zasłużonych ;) Również dla tych z prawomocnymi wyrokami sądowymi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 19:53:28

    Za 5 lat wypada 30 rocznica nadania praw miejskich, akurat będzie przed wyborami. Poza tym czego chcecie? Będą wianki, piwo, kiełbacha i przeloty balonem, a dla bardziej przyziemnych możliwość pracy na robotach interwencyjnych. Oczywiście po uprzednim wybłaganiu u burmistrza. Przecież nawet jako interwencyjni nie pracują przypadkowi ludzie.

  • gość 2018-10-24 20:28:48

    Okręg nr 12 - pani która roznosi cukierki i kawę i podlega pod szefostwo m-goku i urzędu gminy, oczywiście startowała nie ze swojego okręgu zamieszkania, chwali się że wszystko co zrobiła to składanie wniosków, z zielonej zarazy jaką jest PSL wygrywa z gościem który był w radzie nadzorczej, zarządzał kilkoma cukrowniami i nadal zarządza administracyjnie cukrownią w Zygmuntowie, przedstawił sensowny program dla Glinojecka i wydaje razem z żoną publikacje dotyczące naszego regionu m.in. o straży, LO, z okazji 25 lat miasta i o parafii. Do tego prowadzi serwis internetowy o Glinojecku. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że w Glinojecku głosuje się na ludzi kompetentnych, czy jednak po znajomości i że kogoś się lubi?? Czeka nas kolejne 5 lat migracji młodych z Glinojecka

  • gość 2018-10-24 20:37:39

    Te obchody to dopiero za 5 lat? A co roku nie można? Chętnie polatałbym balonem.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 20:48:20

    Loty balonem może na stałe zagoszczą w harmonogramie imprez Glinojecka. Co do wypowiedzi gościa z 20.28 - w pełni popieram.

  • gość 2018-10-24 21:53:57

    Tylko PIS może coś zmienić na lepsze w tym mieście.

  • kosmos??? - niezalogowany 2018-10-24 22:44:20

    Hmm nigdy nie latałem balonem, to może w przyszłym roku jak będziemy jeszcze huczniej obchodzić tyle że 26 lecie. Czyli co rok to huczniej!!! To co będzie za 5 lat? A może lot w kosmos??? Co wy na to?

  • gość 2018-10-28 23:37:38

    Mieszkańcy Glinojecka nie dali się nabrać dojnej zmianie, brawo

  • gość 2018-10-29 12:08:26

    Mieszkańcy Glinojecka to jeszcze nie są świadomi, że są dojeni przez aktualny układzik. W innych gminach już to zrozumieli, np. Regimin.

  • gość 2018-10-31 00:28:44

    A ja mam pytanie. Dlaczego Pan L z naszej gminy namawia do debaty w II turze w innej gminie? Gdzie u nas takowej nie było? Dziwne? A u nas przydała by się!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 07:27:14

    Obstawiam, że pan L agituje w sprawie debaty w Sońsku... No cóż...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 21:46:03

    Z okręgu 14 wybrana to porażka no i zaczną się kłótnie i ploty

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 22:04:18

    No i trochę kasy do pensji dojdzie. Ha ha oni powinni to robić za darmo skoro chcą tak rządzić

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 19:16:15

    Tak tak ten pan wydał książkę o straży i parafii na której można było sporo zarobić stronę terz prowadzi za którą pobiera kaskę i się reklamuje zarządzał cukrowniami i co się dzieje że cukrownia tak słabo przędzie był radnym i co zrobił nic....

  • gość 2018-11-18 10:50:47

    terz czy też? Słoma z butów jednak wyłazi.

Dodajesz jako: |

Wybory, Glinojeck - więcej informacji