:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Wygrana i fotel lidera ciechanowskich koszykarzy

Inne Sporty, Wygrana fotel lidera ciechanowskich koszykarzy - zdjęcie, fotografia

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy MOSiR-u Ciechanów w rozgrywkach Mławskiej Ligi Koszykówki. Z kompletem zwycięstw przewodzą tabeli.

Tym razem ciechanowianie mierzyli się z ekipą I LO w Mławie. Mecz rozpoczął się po myśli mławian, którzy niespodziewanie wygrali pierwszą kwartę 15:10. W kolejnych partiach do pracy zabrali się koszykarze znad Łydyni, którzy systematycznie odrabiali straty. MOSiR wyszedł na prowadzenie w trzeciej kwarcie i nie oddał go już do końca spotkanie. Ostatecznie ciechanowianie zwyciężyli 50:36. W drużynie MOSiR-u ponownie najskuteczniejszy okazał się Adam Nałęcz, który zdobył 17 punktów. W starciu z I LO punktowali również: Jarosław Siwek - 12 pkt., Adam Pytel - 8 pkt., Mariusz Łopacki, Marcin Poznański i Łukasz Markowski - po 3 pkt., Paweł Ryms i Szymon Pawłowski - po 2 pkt.

W pozostałych spotkaniach WML Squad pokonał Wuja Squad 45:36, a Dream Team Działdowo ograł Dragons Mława 64:36. W tabeli prowadzi MOSiR Ciechanów, przed WML Squad. Obie drużyny mają komplet zwycięstw.

Trzecia kolejka odbędzie się 22 listopada.