:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Wyciskanie sztangi w Galerii Fitness. Ciężar w górze 102 razy! (wideo/zdjęcia)

Razem wycisnęli 18 ton. Tyle, mniej więcej, waży 12 samochodów osobowych. Kolejne Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Ciechanowie za nami.

Zawody odbyły się w ubiegłą sobotę (18 listopada) w Galerii Fitness. Wzięło w nich udział 34 zawodników podzielonych na 6 kategorii wagowych: do 72 kg, do 81 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg i powyżej 110 kg. Zawodnikami byli nie tylko mieszkańcy naszego miasta. Na wydarzenie przyjechali także miłośnicy dyscyplin siłowych z Puław, Poznania, Obszy, Łodzi, Płońska, Nidzicy, Giżycka, Łukowa, Kartuz,  Przasnysza, Wyszkowa, Płocka, Kutna, Sierpca, Wyszogrodu i Nowopola.

W kategorii wagowej do 72 kg wygrał Jakub Chrzanowski wyciskając 185 kg! Miejsce drugie zajął Sebastian Żurawski, brązowy medal zdobył Łukasz Kozłowski. Złoto w kategorii do 81 kg powędrowało do Tomasza Zielińskiego, który wycisnął 210 kg, srebro do Patryka Popiołka za 195 kg w górze oraz brąz dla Bogdana Kropidłowskiego z wynikiem 180 kg. Pierwsze miejsce w kategorii do 90 kg zajął Mateusz Gajewicz za wyciśnięcie 225 kg, drugie miejsce Rafał Sarnowski za 192,5 kg, a trzecie miejsce Łukasz Kopaniarz za 190 kg. W wyższej kategorii - do 100 kg, niepokonany został Tomasz Trzciński, wyciskając 220 kg. Srebro zdobył Krystian Piotrak z wynikiem 215 kg, a brąz Jarosław Fabiszewski za wynik 205 kg. W kategorii wagowej do 110 kg, zwyciężył Artur Gogoliński, wycisnął 230 kg, za nim Mariusz Bartołowicz z wynikiem 215 kg, trzecie miejsce zajął Kamil Bałgyga z wynikiem 185 kg. W najcięższej kategorii powyżej 110 kg, złoto zdobył Piotr Czapiewski, na drugim miejscu stanął  Łukasz Drzewaszewski, a na trzecim Jarosław Fiuk.

Wydarzenie zgromadziło liczną grupę osób zainteresowanych nie tylko samymi dyscyplinami siłowymi, ale ogólnie rozumianą tematyką zdrowia, fitness, sportu. Organizatorem imprezy była Galeria Fitness oraz Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki, patronat honorowy objął Prezydent Miasta Ciechanowa. Wydarzenie nie odbyłoby się też bez sponsorów - Olimp Sport Nutrition i Banku Spółdzielczego w Płońsku - oddział w Ciechanowie. Zapraszamy do obejrzenia foto i wideo relacji z VII VII  Otwartych Zawodów w Wyciskaniu  Sztangi Leżąc.

Miejsce zdarzenia mapa Ciechanów


Wyciskanie sztangi w Galerii Fitness. Ciężar w górze 102 razy! (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2017-11-26 09:12:09

    niezłe wyniki.. waga do 90 i 225 kg.

Dodajesz jako: Zaloguj się