:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wychowanek MKS-u Ciechanów zagra w pierwszej lidze?

11/01/2018 17:33
Piłka Nożna, Wychowanek Ciechanów zagra pierwszej lidze - zdjęcie, fotografia

Bartosz Mroczek - przez wiele lat związany z MKS-em Ciechanów - już wkrótce może trafić na boiska pierwszej ligi. Pozyskaniem zawodnika poważnie interesuje się bowiem Stomil Olsztyn.

23-letni skrzydłowy od lata ubiegłego roku reprezentuje barwy trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki. Wychowanek MKS-u przebojem wdarł się d wyjściowej jedenastki lidera III ligi i stał się jednym z jego najważniejszych graczy. Dość powiedzieć, że w rundzie jesiennej rozegrał 15 spotkań, w których zdobył 4 gole i zanotował 8 asyst.

Wysoka forma zaprocentowała zainteresowaniem ze strony innych klubów. Jeszcze w grudniu wydawało się, że Mroczek może trafić do Widzewa Łódź, jednak Sokół odrzucił propozycję ze strony bezpośredniego rywala w walce o awans do drugiej ligi. Po 23-latka zgłosił się też występujący na zapleczu Ekstraklasy GKS Tychy, ale także w tym przypadku transfer ostatecznie nie został sfinalizowany.

Teraz angaż wychowanka MKS-u rozważa Stomil Olsztyn, również występujący w pierwszej lidze. Jak informuje obecny klub Mroczka, zawodnik od 12 do 18 stycznia będzie przebywał na testach w klubie ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Po tym okresie trener Kamil Kiereś zdecyduje, czy będzie chciał zatrzymać skrzydłowego na stałe w swojej drużynie.

Wychowanek MKS-u Ciechanów zagra w pierwszej lidze? komentarze opinie

  • gość 2018-01-11 19:36:44

    stomil z olsztyna to kawał jest skurwysyna!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 07:48:31

    Wal się

  • gość 2018-01-12 10:19:58

    Zawodnik niekonwencjonalny i bardzo nieprzewidywalny w dobrym tego słowa znaczeniu, ma w swoim repertuarze niesamowite zwody i bardzo zaskakujące strzały. Dodać do tego należy jeszcze waleczność i wszystko jasne. W Ciechanowie był bardzo lubiany z powodu tych cech. Powodzenia Bartek:) Zw sportowym pozdrowieniem kibic MKS-u

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 10:29:38

    Brawo,jedyny ambitny w tym mieście,powodzenia Bartek!!!

  • gość 2018-01-12 12:50:46

    A ty jesteś drugi ambitny. I jak bardzo inteligenty, hohohohhoho. Jestem pod wrażeniem.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 14:30:35

    No i brawo,może coś osiągnie w innych barwach bo w Ciechanowie to małe szanse.

  • Maro - niezalogowany 2018-01-12 16:20:43

    Może w końcu jakiś wychowanek z MKS-u zagra na poważnym poziomie.Ze Stomilu już blisko do Ekstraklasy.

  • gość 2018-01-12 18:10:18

    Jemu życzę jak najlepiej i oby go tam wzięli choć od testów do grania to jeszcze daleka droga. A obecnie Stomilowi jest bliżej do II ligi niż do ekstraklasy. Ale za Bartka trzymam kciuki i za cały nasz MKS. Liga niedługo rusza.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-13 10:00:05

    Po co te „choć”?Czyli tak chyba nie do końca mu dobrze życzysz :)Jeśli o ekstraklasę chodzi czytaj ze zrozumieniem to mecze takiego Stomilu z innymi przeciwnikami są oglądane przez trenerów i skautów z ekstraklasy,dużo łatwiej jest się wypromować.Do głąba z pierwszego wpisu,nazwy klubów piszemy z dużej litery,no chyba że jesteś kibicem kumatej Legii która na chwilę obecną jeśli chodzi o „h” nie ma podjazdu do takiego Stomilu

  • Jerry - niezalogowany 2018-01-13 22:58:23

    Brawo Bartek,bramka w sparingu gdzie ten niewierzący od długiej drogi?

  • gość 2018-01-15 08:27:12

    Jak mało niektórym potrzeba do szczęścia. Koniec wieńczy dzieło, tak jest zawsze:).

  • gość 2018-01-15 14:09:02

    barwo!

Dodajesz jako: |

Piłka Nożna, Miasto Ciechanów - więcej informacji