:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Wybrano przewoźnika, który zastąpi PKS Ciechanów. Obsłuży 9 tras

Komunikacja Publiczna, Wybrano przewoźnika który zastąpi Ciechanów Obsłuży - zdjęcie, fotografia

Firma „Sanimax – Transport S.C” z Warszawy zastąpi od 1 lipca PKS Ciechanów i przez najbliższy rok będzie świadczyła usługi transportu publicznego na terenie powiatu ciechanowskiego. Starosta podpisał już w tej sprawie stosowną umowę.

Na zapytanie ofertowe starostwa odpowiedziały trzy firmy z Raciąża, Płońska i właśnie Warszawy. Za najkorzystniejszą uznano propozycję firmy Sanimax, z którą podpisano umowę na przewóz w okresie od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019 r.

Starostwo poszukiwało przewoźnika, który obsłuży siedem tras: Ciechanów – Przasnysz, Ciechanów – Glinojeck, Ciechanów – Płońsk, Ciechanów – Pałuki, Ciechanów – Gołymin, Ciechanów – Pułtusk oraz Ciechanów – Regimin – Grudusk – Mława. Tymczasem Sanimax zobowiązał się do zapewnienia przewozów na dziewięciu trasach. - Dodatkowe trasy są jeszcze uzgadniane i nic nie stoi na przeszkodzie, aby tych kursów było więcej. Zgodnie z umową firma musi zapewnić po dwa kursy dziennie na danej trasie, rano i po południu - informuje nas Barbara Tokarska-Wójciak, rzecznik prasowy starosty ciechanowskiego i dodaje, że zgodnie z zawartą umową powiat ciechanowski nie dołoży do organizacji przejazdów żadnych środków.

Przewoźnik jeszcze w tym tygodniu ma dostarczyć szczegółowe rozkłady jazdy i lokalizacje przystanków. Przypomnijmy, że postawiona w stan likwidacji spółka PKS Ciechanów będzie świadczyła przewozy tylko do 30 czerwca.

rb

Wybrano przewoźnika, który zastąpi PKS Ciechanów. Obsłuży 9 tras komentarze opinie

 • gość 2018-06-22 19:37:43

  działki niech oddadza panstwu za ta sama kwote

 • gość 2018-06-29 22:05:41

  Starosta podpisuje umowę zbyt późno to działanie. Oby konsekwentnie wyciągnięte były wnioski co do poprzedniej umowy z PKS i niedotrzymania warunków umowy z nimi oraz z obecną firmą deklarującą przewozy od 1 lipca.

 • Kolo - niezalogowany 2018-06-29 23:30:01

  Nie będzie żadnych autobusów od 1 lipca .To jest ściema.Jezeli miałyby być to rozkłady jazdy już by były , niestety nie ma ani na stacji kolejowej skąd mają odjeżdżać autobusy ani w internecie. Czyżby kolejna porażka dziadostwa ups starostwa?

 • gość 2018-07-01 11:03:22

  rzecznik starosty czyta zapewne więc prosimy o pełny rozkład jazdy tychże autobusów z opieszale podpisanej umowy

 • gość 2018-07-01 11:30:33

  Wina starosty. Za niedotrzymanie warunków umowy służy jej natychmiastowe rozwiązanie i podpisujący umowy powinni ponieść zasłużone kary.

 • gość 2018-07-01 11:32:12

  Panie starosto jak można było podpisać umowę bez brakującej pełnej dokumentacji. To nielogiczne posunięcie.

 • ALEX - niezalogowany 2018-08-29 17:54:46

  Na razie nie widać żadnego rozkładu jazdy tego przewoźnika,są stare rozkłady Mobilusa

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Komunikacja Publiczna, Opinogóra Górna - więcej informacji