:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Wybierasz się na ślub? Mamy dla Ciebie konkurs!

Konkursy, Wybierasz ślub Ciebie konkurs! - zdjęcie, fotografia

Rozpoczyna się sezon ślubów i wesel. Wielu z naszych Czytelników na pewno dostało lub spodziewa się zaproszenia na taką uroczystość. I w tym momencie nadchodzi myśl: w co się ubrać?

 Będzie wujek Mirek, ciocia Grażynka i cała ta część rodziny, której nie widziałem od ostatniego tego typu eventu. Trzeba zrobić dobre wrażenie. Patrzysz do szafy i dochodzisz do wniosku: Mój garnitur sprzed 5 lat już chyba nie jest cool. Znacie to? Każdy zna. I trafiamy do sklepu, i płacimy. A my mamy dla Was promocję i jednocześnie zabawę. Razem z ciechanowskim salonem Recman przy ul. Warszawskiej 50, zapraszamy 26 maja 2017 r. do zrobienia zakupów z 10% rabatem. Żeby mniej zapłacić za dobre wrażenie zrobione na Mirosławie i Grażynie, wystarczy podczas zakupów podać hasło "Męski Kod Ubioru". Wrażenie gwarantowane, a w portfelu zostanie więcej.

To nie wszystko! Dla 3 osób mamy atrakcyjne nagrody od Recman. Chcecie je zgarnąć? Napiszcie na naszą konkursową skrzynkę konkurs.ciechanowinaczej@gmail.com, jak Waszym zdaniem powinien wyglądać Pan Młody 2017? Na odpowiedzi czekamy do 24 maja. Nagrodami za najciekawsze opisy są:

I miejsce: 1 x perfumy Black by Recman + gadżety

II miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety

III miejsce: 1 x krawat + gadżety

Powodzenia!

Wybierasz się na ślub? Mamy dla Ciebie konkurs! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl