:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Wolne stanowisko pracy w Urzędzie Miasta

Rynek Pracy, Wolne stanowisko pracy Urzędzie Miasta - zdjęcie, fotografia

Ciechanowski ratusz ogłosił nabór na kolejne wolne stanowisko urzędnicze. Kandydaci mogą składać dokumenty do 22 grudnia.

Nabór dotyczy stanowiska Referenta w Referacie ds. Zamówień Publicznych Wydziału Zamówień Publicznych i Inwestycji. Osoby ubiegające się o zatrudnienie muszą m.in. posiadać wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: prawo, administracja, ekonomia lub zarządzanie oraz minimum dwuletni staż pracy. Wśród wymagań dodatkowych znalazła się m.in. znajomość zagadnień z zakresu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego, a także doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań przetargowych.

Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane do 22 grudnia w Biurze Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1. Szczegóły nt. naboru można znaleźć na stronie bip.umciechanow.pl.

Wolne stanowisko pracy w Urzędzie Miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Rynek Pracy, Ciechanów - więcej informacji