:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C rozproszone chmury

Wolne stanowisko kierownicze w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie

Rynek Pracy, Wolne stanowisko kierownicze Starostwie Powiatowym Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie prowadzi nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze. Kandydaci mogą składać dokumenty do 20 lipca.

Poszukiwany jest Geodeta Powiatowy - kierownik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Osoby zainteresowane podjęciem pracy muszą posiadać wykształcenie wyższe na kierunku geodezyjnym oraz uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii. Wymagany jest również minimum dwuletni staż pracy w urzędach administracji publicznej lub organizacyjnych jednostkach samorządu terytorialnego, a także co najmniej trzyletni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej trzy lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.  

Dokumenty należy dostarczyć do 20 lipca do godz. 16:00 do Starostwa Powiatowego w Ciechanowie - pokój 108. Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na stronie stciechanow.bip.org.pl.

Wolne stanowisko kierownicze w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 23:09:20

    Dużo płacą? Czy mało? Skoro szukają to chyba mało.

  • Gość??? - niezalogowany 2018-07-12 09:31:54

    Nie ma chętnych w rodzinie....aż dziwne....

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Rynek Pracy, Ciechanów - więcej informacji