:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Wojciech Waglewski gościł w Zgrzycie [zdjęcia/wideo]

Pierwsze ze "Spotkań z Kulturą" w nowym roku za nami. Gościem Mirosławy Lewandowskiej-Wołosz był Wojciech Waglewski - ikona polskiej muzyki rockowej, założyciel grupy Voo Voo, gitarzysta, wokalista, autor piosenek.

Spotkanie 15 marca zgromadziło około 50 osób w Fabryce Kultury Zgrzyt. Na dwie godziny publiczność skupiła swoją uwagę na opowieściach i anegdotach. Wojciech Waglewski opowiadał o tym jak grało się w latach 70, 80 i później. Odpowiadał na pytania o powstawanie piosenek i płyt. Zapytany został też przez jednego z uczestników o współczesną scenę muzyczną i młode pokolenie wykonawców, a także o początki współpracy ze swoimi synami - Fiszem i Emadem. Zapraszamy do obejrzenia foto i wideo relacji z tego wydarzenia.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Spotkania z Kulturą", które organizowane są przez Fabrykę Kultury Zgrzyt i COEK Studio przy współpracy z Urzędem Miasta.

Wojciech Waglewski gościł w Zgrzycie [zdjęcia/wideo] komentarze opinie

  • gość 2018-03-22 13:21:57

    zdjęcia bez polotu,tragedia

Dodajesz jako: Zaloguj się

Muzyka, Ciechanów - więcej informacji