:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Wielkie ściganie w Ciechanowie już w najbliższą niedzielę

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 10:30 | Gdzie: błonia zamkowe

Kolarstwo, Wielkie ściganie Ciechanowie najbliższą niedzielę - zdjęcie, fotografia

Kilkuset zawodników wystartuje w zawodach Cisowianka Mazovia MTB Marathon, których gospodarzem będzie Ciechanów. Największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce, organizowany przez Cezarego Zamanę, odbędzie się już w najbliższą niedzielę 22 kwietnia.

Sercem wyścigu będą zamkowe błonia. To tam zaplanowano start i metę oraz szereg towarzyszących wydarzeniu atrakcji. Rywalizacja będzie toczyła się na czterech dystansach: Hobby (6 km), Fit (22 km), 1/2 PRO (43 km) oraz PRO (68 km). Dodatkowo odbędzie się wyścig MiniMini+ Mazovia dla dzieci do 6. roku życia. Zorganizowana zostanie również specjalna klasyfikacja tylko dla mieszkańców Ciechanowa.

Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów na błoniach zamkowych - w sobotę w godz. 15:00-17:00 oraz niedzielę w godz. 8:00-11:30 (dla dystansu Hobby do godz. 10:00). Start dystansu Hobby zaplanowano na godz. 10:30, Fit – 11:40, 1/2 PRO i PRO - godz. 12:00. Zapisy na zawody dla najmłodszych odbywać się będą w niedzielę godz. 9:00-11:50. O godz. 12:00 wystartują zawody w rowerkach biegowych, a o 12:30 w tradycyjnych. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.mazoviamtb.pl.

W trakcie zawodów na błoniach powstanie miasteczko sportowe, a w nim na najmłodszych będą czekały atrakcje, zabawy i konkursy. Pojawi się m.in. znana dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini.

Wielkie ściganie w Ciechanowie już w najbliższą niedzielę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl