:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Wieczór z tangiem argentyńskim w Ciechanowie

Kiedy: 2018-06-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna

Taniec, Wieczór tangiem argentyńskim Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Na "Wieczór z tangiem argentyńskim" zaprasza w najbliższą środę (13 czerwca) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

W programie skrócona projekcja filmu  „Lekcja tanga”, prelekcja instruktora Tomasza Sadlakowskiego o historii tanga, pokaz tanga argentyńskiego w jego wykonaniu  i partnerki oraz pierwsza lekcja milonga. Tancerz specjalizuje się w tangu argentyńskim, polskich tańcach narodowych, kizombie, tańcach użytkowych. Występował na scenach w kraju i za granicą, od Kanady przez Stany Zjednoczone i Meksyk, kraje Europy po Koreę i Japonię. Wszechstronny tancerz,  instruktor zajmujący się różnymi gatunkami tańca. Swój warsztat taneczny rozwijał w wielu szkołach i formacjach tanecznych w ramach dziesiątków warsztatów tanecznych i instruktorskich oraz kursów tańca. Mamy nadzieję, że wieczór zapoczątkuje naukę tanga w PCKiSz już od września tego roku!

Początek o godz. 18:00 w Kawiarni Artystycznej, wstęp wolny.

Wieczór z tangiem argentyńskim w Ciechanowie komentarze opinie

  • Rzepa Olka - niezalogowany 2018-06-11 09:40:50

    Brać się za robote za co wam płaco! ostatni news w piątek, cały weekend się walkoniliscie, zero newsów, teraz poniedziałek godz 10 a tu tylko jedna wiadomość o jakims tango????? co kogo w poniedziałek obchodzi jakies tango, takie cos to se mozeta w piątek pisać jak weenend nadchodzi! Najwazniejsza wiadomośc po weekendzie na początek tygodnia: TANGO, phi!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl