:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wiadukt na ul. Płockiej czeka generalny remont. Będą duże utrudnienia w ruchu

10/08/2018 16:16
Inwestycje, Wiadukt Płockiej czeka generalny remont Będą duże utrudnienia ruchu - zdjęcie, fotografia

Już w nadchodzący czwartek (16 sierpnia) Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpocznie remont wiaduktu na ul. Płockiej w Ciechanowie. Zostanie tam wprowadzony ruch jednokierunkowy. Prace mogą potrwać nawet do lipca przyszłego roku.

W ramach remontu m.in. zmodernizowana zostanie konstrukcja przeprawy, remont przejdą też jezdnie i chodniki. Ponadto wykonawca m.in. umocni skarpy nasypu, wykona balustrady, bariery ochronne, wzmocni przęsła i podpory, wykona schody skarpowe czy przeprowadzi renowację zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej. Koszt zadania wyniesie ponad 6,8 mln zł. Prace mogą potrwać nawet do lipca przyszłego roku.

W związku z zaplanowanymi pracami już od czwartku (16 sierpnia) na wiadukcie będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy – na wiadukt będzie można wjeżdżać z ulic Sienkiewicza, Tatarskiej i 3 Maja, natomiast wjazd od strony Płocka w kierunku centrum miasta będzie niemożliwy – kierowcy powinni korzystać z objazdów, skręcając na rondzie na ul. Płockiej w pętlę miejską. Ustawione zostaną znaki, kierowcy proszeni są o stosowanie się do nich oraz o wyrozumiałość.

(fot. UM)

Reklama

Wiadukt na ul. Płockiej czeka generalny remont. Będą duże utrudnienia w ruchu komentarze opinie

  • gość 2018-08-10 16:48:20

    Ojej , ostatni remount z nowymi podporami za miliony zlotych na marne przed paru byl.....

  • gość 2018-08-10 16:58:19

    A kiedy bedzie remont calej ul icy SIENKIEWICZA bo mieszkancy nie moga wytrzymac od halasu .

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 18:50:58

    Ul.Sienkiewicza jest na Blokach, tam jest syf, a więc remont ulicy jest niepotrzebny.Bloki to getto

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 18:58:29

    Wynika z tego, ze poprzedni remont (8 lat temu) został spierdolony przez fachowcow... A moze chodzi tu o zupelnie cos innego...

  • gość 2018-08-10 21:14:26

    tera do dziefczyny bende musiał nakoło jezdzic

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 21:19:18

    Będzie nosił imię L Kacz. ......

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 21:26:45

    "Bloki to getto" nie rozumiem tego typu komentarza. Sama wynajmuje mieszkanie od roku na blokach. Tez kazdy mi mowil zebym poczekala na lepsza oferte w lepszej dzielnicy bo tam sama patologia. I byli w duzym bledzie. Bloki to osiedle jak kazde inne. Sa osoby ktore lubia sie bawic w kazdy dzien tygodnia i robia delikatny halas lecz zadna z tych osob mnie nie zaczepils nigdy w obrazliwy sposob. Raz nawet mnie towarzystwo ktore siedzi p9d sklepem 24/7 uratowali przed psem bezdomnym ktory ewidetnie chcial sie na mnie rzucic z piana w buzi gdy szlam do pracy na 22 w zime. Wiec troche glupi komentarz ze bloki to getto i dlatego nie bedzie remontu. A co to 13dzielnica? Uwiez mi sa gorsze osiedls w Ciechanowi,bloki wcale nie sa zle..

  • gość 2018-08-10 23:20:28

    Znaczy się ten poprzedni remont sprzed 8 lat to była tylko pozorancja na wyciągnięcie kasy dla Rycha i zbycha od podatnika. Teraz remontują tak wierze ciśnień. Tez ja będą tak remontować co pare lat.

  • Fszystko + - niezalogowany 2018-08-10 23:49:46

    Wybory beda wybory.... Zobaczcie droge Ciechanow-Grudusk. Stare i nowe remonty...

  • Fszystko + - niezalogowany 2018-08-10 23:50:19

    Wybory beda wybory.... Zobaczcie droge Ciechanow-Grudusk. Stare i nowe remonty...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 09:53:37

    Niedawno ktoś interesował się stanem technicznym tego wiaduktu po tym jak został niemalże jedyną przeprawą na drugą stronę. Zapewniano wtedy że stan jest dobry a ewentualny remont polegałby na wymianie nawierzchni. A tu o, remont gruntowny trwający niemal rok czasu...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 09:58:16

    Z tego co mi się wydaje to Sienkiewicza niedawno co otworzyli po remoncie.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 11:20:09

    Tak w Ciechanowie robi się dużo remontów, tylko jakość wykonania tych prac pozostawia dużo do życzenia. Jednym słowem fuszerka goni fuszerkę a nasze lokalne władze nic sobie z tego nie robi.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 11:20:27

    Tak w Ciechanowie robi się dużo remontów, tylko jakość wykonania tych prac pozostawia dużo do życzenia. Jednym słowem fuszerka goni fuszerkę a nasze lokalne władze nic sobie z tego nie robi.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 11:31:41

    Nasze lokalne władze zielone są, były i będą. Jedyna opcja to wyrzucić chłopca z ratusza i dać szansę prezydentowi z Prawa i Sprawiedliwości.

  • gość 2018-08-11 12:28:28

    Najwieksza patologia to jest na krubinie.

  • gość 2018-08-11 13:18:58

    PiSowski prezydent zamiast ulice remontować, będzie im tylko zmieniał nazwy na te "właściwe". Gałczyńskiego na Gosiewskiego, itd. itp. ;-)

  • gość 2018-08-11 13:43:55

    No i konieczne monument Lecha na środku "patelni"

  • Gość Asik 79 - niezalogowany 2018-08-11 14:06:17

    Kto z pogardą mowi o innych sam wystawia sobie świadectwo, i nie wie o czym mówi. Dzielnica "Bloki" - to najpiekniejsze miejsce w tym mieście, kiedy kwitną kasztany, ludzie są mili a rozrabiają przyjezdni , ktorym się zdaje, ze im wszystko wolno. Budynki pomalutku są remontowane, ogrodzone posesje, kwiaty, to nie blokowiska gdzie walczy się o miejsce parkingowe a sąsiad nie zna sąsiada. A czesto bywa tak że prędzej pomoże prosty i biedny człowiek, niż " ktoś z wielkim ego. Szanujmy się nawzajem, a ja cieszę się, że osiedle pięknieje i zostalo wpisane na listę zabytkow i jest inne niż blokowiska budowane obecnie. Z czsem wiele osob doceni to miejsce. Pozdrawiam .

  • gość 2018-08-11 18:49:08

    Gość Asik 79 - niezalogowany 2018-08-11 14:06:17 Jak pozwoliliście wiejskim burakom robić chlew w mieście i rozrabiać to pretensje miejcie sami do siebie.

  • Kazik - niezalogowany 2018-08-11 21:44:21

    Ja proponuję rozebrać ten wiadukt, i postawić nowy - prawidłowy. Bo tak nie będzie końca remontom !

  • bob budowniczy - niezalogowany 2018-08-11 22:40:19

    Jeśli nie zrobią na wiadukcie po dwa pasy w każdą stronę to nie oszukujmy się remont tego przybytku jest inwestycją chybioną bo natężenie ruchu jest tam ogromne a będzie wzrastać i przeprawa szybciutko znowu będzie do remontu. Ten kto decyduje o remoncie niech się dobrze zastanowi bo jeśli ma to wyglądać jak teraz taka wąska kiszka to temat jest już spóźniony.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 12:53:20

    Zamiast wydawać pieniądze na remont powinni postawić potężny pomnik Lecha Kaczyńskiego przed ratuszem by nas chronił i został patronem naszego miasta

  • Antos - niezalogowany 2018-08-12 13:10:51

    A co? Pewnie się wkurzasz bo wolalbys pomnik Bolka albo Olka? Jeden z teczka a drugi z flaszka...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 14:04:26

    Za pomnikiem Bolka z Olkiem i bulem jestem jak najbardziej. Do nich jeszcze Jaruzela i Balcerowicza i mamy twórców zacofanej POlski.

  • Leon - niezalogowany 2018-08-12 15:19:09

    Kaczyzm i religia smoleńska to największe zło w historii Polski

  • gość 2018-08-12 21:58:22

    Po remoncie ulicy Sienkiewicza ta część miasta b.dużo zyskała. Jest uporządkowana od Stacji PKS do Stacji PKP. Teraz należałoby odnowić elewacje na poniemieckich budynkach i byłoby super. Jeśli ktoś twierdzi, że mieści się tu patologia to odsyłam go z ta opinią do kierowców, którzy na tej ulicy przekraczają prędkość 40km/godz powyżej 20 km. To jest patologia i elementarny brak kultury. Nierzadko taki kierowca-patolog dumny ze swojej fury pędzi pow. 100km/godz. bez cienia wyobrażni po tym bruku. Wystarczyłby ktoś przechodzący po pasach lub jakś staruszka poza pasami a nawet pies i gość ląduje z ta furą na latarni albo uderza w ofiarę niszcząc w jednej sekundzie swoje i swojej ofiary życie. Gdyby mieszkał na tej ulicy szybko kultury by się nauczył, klnąc takiego jak on sam kierowcę za uciążliwy hałas od opon. .

  • gość 2018-08-13 10:53:38

    Prezydent z pis ? Na szczęście Ciechanowianie to nie osły i nigdy nie zagłosują na podłą zmianę :) Widzę ,ze kuje niektórych wyznawców religii kaczo - smoleńskiej brak zgody na jakiś durny pomnik ... ale za to Pan Kosiński zyskał wiele w oczach mieszkańców . Trzymać tak dalej i nie ulegać tej parszywej propagandzie !

  • olo - niezalogowany 2018-08-13 10:56:51

    Leon, cycu. Wypisuj swoje brednie na portalach związanych z komunistami z SLD i innymi poprańcami. Nie wiem co Ci zrobił Kaczyński, może zabrał komunistyczną rentę, może coś innego zabrał ale to już jest nudne.

  • Leon - niezalogowany 2018-08-13 14:24:07

    olo pisowski kundelek zaczął ujadać....( do emerytury mam daleko)

  • Ewa - niezalogowany 2018-08-24 07:47:02

    Ruch samochodowy na sienkiewicza powinien byc ograniczony tylko dla mieszkancow i komunikacji miejskiej. Uczuniono z tej ulicy glowny cuag komunikacyjny we wszystkich kierunkach. Nie da się mieszkac. A jesli bruk to zabytek to traktujmy to jak zsbytek, a nie jak autostrade.

  • Ewa - niezalogowany 2018-08-24 07:47:30

    Ruch samochodowy na sienkiewicza powinien byc ograniczony tylko dla mieszkancow i komunikacji miejskiej. Uczuniono z tej ulicy glowny cuag komunikacyjny we wszystkich kierunkach. Nie da się mieszkac. A jesli bruk to zabytek to traktujmy to jak zsbytek, a nie jak autostrade.

Dodajesz jako: |

Inwestycje, Miasto Ciechanów - więcej informacji