:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Wernisaż malarstwa Wizje w Ciechanowie

Kiedy: 2018-01-19 , godzina: 18:00 | Gdzie: Galeria im. B. Biegasa

Wystawy, Wernisaż malarstwa Wizje Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższy piątek (19 stycznia) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na wernisaż malarstwa „Wizje” artystów Związku Polskich Artystów Plastyków z Warszawy.

- Każdy z uczestników wystawy podąża własną drogą artystyczną, na co dzień wypowiadając się w różnych technikach i dyscyplinach twórczych. Tegoroczny pokaz zbudowany jest z wielu obrazów na płótnie, prezentujących przekrój naszych obecnych postaw malarskich. Malarstwo spośród dyscyplin plastycznych jest najbardziej wizyjne i poetyckie, daje twórcom większą swobodę niedopowiedzenia i tzw. malarskość ujęcia tematu. Nasza zbiorowa wizja w wielu miejscach jest sprzeczna ze sobą, w niektórych dopełnia się tematycznie lub plastycznie, konfrontując ze sobą indywidualne spojrzenie na to czym dla każdego z osobna jest malarstwo - mówi Małgorzata Kroszczyńska, kurator wystawy.

Początek wernisażu o godz. 18:00 w Galerii im. Bolesława Biegasa. Wstęp wolny.

Wernisaż malarstwa Wizje w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się