:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Wernisaż grafiki w ciechanowskim PCKiSz

Kiedy: 2018-02-23 , godzina: 18:00 | Gdzie: Galeria im. Bolesława Biegasa

Wystawy, Wernisaż grafiki ciechanowskim PCKiSz - zdjęcie, fotografia

Na wernisaż grafiki „Niezłomni – Centennial” Hanny Haski zaprasza w najbliższy piątek (23 lutego) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Autorka jest absolwentką ASP w Warszawie (dyplom w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego, 1976). Kontynuowała też edukację w Kansas City Art Institute w USA i w Digital Media Studio przy Uniwersytecie Toronto w Kanadzie. Specjalizuje się w grafice artystycznej. Prezentowała swoje prace na wystawach indywidualnych i grupowych, w Polsce i w innych krajach Europy, w Kanadzie, USA i Azji. Jest laureatką prestiżowych nagród m.in.: Złotego Medalu kanadyjskiego stowarzyszenia grafików CAPIC oraz III Nagrody światowego konkursu „Renesans” Muzeum Miasta Kobe, Japonia. Tworzy teki grafik poświęcone stołecznemu miastu: „Zmartwychwstałe Miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych”, „Miasto Pamięci”, „Śpiew Murów”, „Archiwum miejsc”, „Depozyt”, „Niezłomni – Wielcy Nieobecni”, „Cmentarz Warszawski”, „2 sierpnia 1944, „Engramy Miasta”, „Niepodległa” oraz „Niezłomni – Centennial”. W swoich grafikach nawiązuje do prac na „Łączce” – na warszawskim Wojskowym Cmentarzu na Powązkach. Zapraszamy na tę niezwykłą wystawę, szczególnie że przypada w okresie hołdu dla Żołnierzy Wyklętych.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00 w Galerii im. Bolesława Biegasa, wstęp wolny.

Wernisaż grafiki w ciechanowskim PCKiSz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Wystawy, Ciechanów - więcej informacji