:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Wasze Info: W Ciechanowie skradziono BMW. Apel o pomoc i nagroda dla znalazcy

W nocy z 7 na 8 września na terenie Ciechanowa doszło do kradzieży samochodu osobowego marki BMW. Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt.

Skradziony pojazd to BMW E90 "po lifcie", 2.0 diesel. Cechy charakterystyczne:
- M Pakiet,
- Felgi 18 cali z oponami vredestein sessanta (opony charakterystyczne jak na zdjęciu),
- Kolor szary,
- jasnobrązowa skóra wewnątrz,
- Mała wgniotka na przednim prawym błotniku,
- Numer rejestracyjny pojazdu - WPN 97R7 (trzeba wziąć pod uwagę, że auto może już nie mieć tych tablic).

Wszelkie informacje należy kierować bezpośrednio do najbliższej jednostki policji, pod nr 997 lub 112, ewentualnie na adres mailowy: redakcja@ciechanowinaczej.pl. Dla znalazcy auta jest przewidziana nagroda.

Ponadto o pomoc proszone są osoby, które mogą dysponować monitoringiem na ulicach: Bohaterów Września, Płockiej, droga krajowa nr 60 - wylot z Ciechanowa na Płock/Glinojeck, okoliczne stacje paliw.

Pomocne mogą również okazać się osoby, które przejeżdżały w nocy z czwartku na piątek (z 7 na 8 września) drogą relacji Ciechanów - Płock, Ciechanów - Mława, Ciechanów - Płońsk, Ciechanów - Przasnysz, Ciechanów - Pułtusk i dysponuję kamerą samochodową. Warto sprawdzić nagrania z przedziału czasowego 1:00 - 6:00 lub przesłać całe nagranie na adres mailowy do redakcji.

Wasze Info: W Ciechanowie skradziono BMW. Apel o pomoc i nagroda dla znalazcy komentarze opinie

  • gość 2017-09-13 11:18:28

    pech

  • gość 2017-09-15 16:38:06

    Już pewnie w częściach...

Dodajesz jako: Zaloguj się