:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wasze Info: Taki widok w środku miasta [zdjęcia]

29/11/2018 17:21
Interwencje, Wasze widok środku miasta [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Mimo, że nie tak dawno na terenie Ciechanowa prowadzona była zbiórka odpadów wielkogabarytowych, to znalazł się ktoś, kto postanowił w inny sposób pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i przy okazji "upiększyć" fragment miasta.

O wszystkim poinformował nas jeden z Czytelników. - Taki widok zauważyłem w dorzeczu rzeki Łydyni od ulicy Jesionowej. Taki widok w środku miasta to już szczyt bezczelności - nie kryje oburzenia nasz Czytelnik, który dołączył również zdjęcia.

Zgłoszenie przekazaliśmy już Straży Miejskiej, która niezwłocznie powiadomiła stosowne służby miejskie z prośbą o podjęcie działań. Niestety, strażnicy miejscy podkreślają, że nie jest to odosobniony przypadek, a tego typu widoki na terenie Ciechanowa zdarzają się częściej.

Za wyrzucanie śmieci w miejscu niedozwolonym grozi mandat w wysokości do 500 zł. Tego typu przypadki można zgłaszać ciechanowskiej Straży Miejskiej pod nr tel. 986.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Chcesz nagłośnić jakąś sprawę? Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: redakcja@ciechanowinaczej.pl lub telefonicznie: 883 616 120. Podejmiemy każdy temat!  #WaszeInfo

(fot. Czytelnik portalu)

Wasze Info: Taki widok w środku miasta [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 18:16:57

    Znam to łóżko, wiele razy miałam na nim rozkosz

  • Hary - niezalogowany 2018-11-29 18:29:21

    Ale trzeba być sqrwialym smieciem żeby taką wersalke wywalić w krzaki toż to potrzeba 2 albo 3 chłopa żeby wynieść i wyrzucić co za stulejarze pieprzone cebulaki i jak ma być w tym kraju dobrze jak takie pozbawione mózgu lajno chodzi po tej ziemii i kala ją swoim istnieniem???!!! Obyś musiał sam to łóżko na plecach donieść na wysypisko za miasto smieciu nic nie wart szumowino gnido zasrana!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 18:47:11

    Hary na tym wyrze byłeś rozprawiczony

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 18:47:47

    A na Gostkowie można zostawić za free...

  • gość 2018-11-29 18:58:43

    W Ciechanowie jest wiele miejsc o które nikt nie dba np.na ul.Orylskiej teren który kiedyś należał do Policji,.Centrum miasta, a bałagan jak w slamsach może władze zajęłyby się tym tematem

  • gość 2018-11-29 19:06:50

    Bzdury piszecie wysyłam do straży miejskie zdjęcia na temat śmietników przy ul.Okrzei.Nic w tym temacie nie zrobili.ja patrzę z jednej i z drugiej strony na brud na brud jak bym mieszkała w Woli Pawłowskiej.Żenada przy takiej Straży Miejskiej.Niech się przejadą za blokami i sobaczą co uczniowie ze szkoły obok robią.ile wyrzucają petów,butelek po piciu,itd.i

  • gość17 - niezalogowany 2018-11-29 20:26:58

    Na osiedlu Ułanów przy śmietniku to jest dopiero pier....nik. Ktoś wyrzucił całą kuchnię (szafki). A w ogóle to na tym osiedlu brakuje tylko muchy tse tse. Bo kiła mogiła już jest.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 20:39:06

    W ramach informacji: budynki po Policji na Orylskiej to teren Skarbu Państwa!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 21:22:37

    A Państwo to samorząd, więc może posprzątać.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 21:23:07

    A Państwo to samorząd, więc może posprzątać.

  • gość 2018-11-29 21:29:40

    Ul. Rzeczkowska , parking naprzeciw LOK,u nie sprzatane od co najmniej roku albo I dluzej. Parking nie oznaczony P.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 21:54:39

    Straż miekska nie ma czasu bo zajmuje się staniem przy SP nr 3 i zakladaja blokady na kola Czekaja na samochody które parkują poza parkingiem .Ja to nazywam gnębieniem i polowaniem na obywatela

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 22:21:34

    Po co wywlekacie straż, samorząd itd...tych buraków wieśniaków gonić bo wyrzuci taki...jak na wsi u siebie...wieśniaki lezą do miasta i przenoszą tu buraczane obyczaje! Napiętnować!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 22:22:41

    Po co wywlekacie straż, samorząd itd...tych buraków wieśniaków gonić bo wyrzuci taki...jak na wsi u siebie...wieśniaki lezą do miasta i przenoszą tu buraczane obyczaje! Napiętnować! Gonić z miasta! Albo się przystosujecie albo won!

  • Gośćiaszek - niezalogowany 2018-11-30 07:27:31

    Mieszkam na wsi i mam lepszy porządek na podwórku niż u was na ulicach.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 08:30:51

    Proponuję przejść chodnikiem od ul. Tatarskiej do ul. Małgorzackiej ( przez kładkę) pełno butelek i innych śmieci, chyba nikt tam nie sprząta

  • Orbi - niezalogowany 2018-11-30 09:03:45

    Taki bałagan to znajdziecie w każdym miejscu Ciechanowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 10:43:55

    Może ktoś lubi....w plenerze

  • gość 2018-11-30 11:29:11

    Na Jesionowej mieszkają takie buraki w slamsie to być może oni to wywalili bo to musi być ktoś z otoczenia. Nikt by nie jechał przez miasto aby tam wywalić kanapę.

  • gość 2018-11-30 12:18:57

    Chyba nigdzie nie ma tyle śmieci co wokół cukrowni niedługo w ogóle nie będzie jej wi Rozumiem zakład zakładem ale jakiś porządek wokół wszystkich obowiązuje Czy trzeba robić takie zapasy aby funkcjonował zakład , przecież to jest wysypisko śmieci z całej Europy czy ktoś to kontroluje co tam jest przemycane , idealne miejsce dla robactwa i innych gadów które panoszą się po okolicy . Szczury i lisy tak się zadomowiły że spacerują całą Augustiańską która jest tak ciemna że wieczorem można nadepnąć szczura , proponuję straży miejskiej spacerek wieczorem tą ulicą.Wstyd dla miasta który rozkłada na ten bałagan ręce , naprawdę nic się z tym nie da zrobić ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-30 15:36:27

    Na 11 Pułku pod krzyżakiem leży pełno zużytych prezerwatyw

  • gość 2018-11-30 18:14:13

    jak dla mnie bomba!

  • gość222 - niezalogowany 2018-11-30 18:48:44

    A prezydent i tak powie że miasto pięknieje. Chyba nie wszystko widzi z samochodu. Powinien czasami pochodzić ulicami jak zwykły śmiertelnik a nie tylko w trakcie jak organizowane są jakieś imprezy i gdzie trzeba wręczyć jakieś medale czy dyplomy. Tym bardziej że spółki odpowiedzialne za czystość i porządek podlegają pod niego. A gdzie rozliczanie z zadań. Powinien polecieć po premii "prezesom" i tyle w temacie. Wstyd. A na koniec roku i tak przyzna im premie i nagrody.

Dodajesz jako: |

Interwencje, Miasto Ciechanów - więcej informacji