:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Wasze Info: Scania w rowie pod Ciechanowem. Kierowca uniknął zderzenia z autobusem (zdjęcia)

Około cztery godziny trwały utrudnienia w ruchu na krajowej "sześćdziesiątce" pod Ciechanowem z powodu zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki. Pierwszą informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (8 października) około godz. 12:45 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Wróblewo (ok. 8 km od Ciechanowa). - Kierujący pojazdem Scania obywatel Łotwy wjechał do przydrożnego rowu. Z relacji kierującego wynikało, że zjechał na prawa stronę, w celu uniknięcia zderzenia z poprzedzającym go pojazdem - informuje nas podkom. Jolanta Bym.

Świadkowie dodają, że kierowca Scanii chciał uniknąć zderzenia ze stojącym przed nim autobusem oraz zjechania na przeciwległy pas ruchu. Po zjechaniu do rowu istniało ryzyko, że auto z chłodnią może przewrócić się na bok. Przybyli na miejsce strażacy z JRG Ciechanów i OSP Nasierowo zabezpieczyli i ustabilizowali je za pomocą podpór. Następnie holownik pomocy drogowej wyciągnął auto z rowu.

Kierowcy Scanii nic się nie stało. Mężczyzna został pouczony przez policję.

Wasze Info: Scania w rowie pod Ciechanowem. Kierowca uniknął zderzenia z autobusem (zdjęcia) komentarze opinie

 • gość 2017-10-10 21:29:27

  To nie był autobus tylko inna ciężarówka, która stała, bo miała awarię , chyba złapała gumę....

 • Gość - niezalogowany 2017-10-11 05:00:15

  Był i autobus za ciężarówka której kierowca zmieniał koło

 • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-10-11 10:52:18

  Co za durny sposób przekazywania informacji, jakaś manipulacja faktami. Kierowca jechał za szybko, nie zachował odległości to wiadomo że wolał w rów niż w dupe. To po co robić z niego bohatera :"uniknął ". Po za tym to rażące są ostatnio przypadki nadużywania przez pisacieli sformułowania" zdarzenie drogowe "w każdym artykule o wypadku itd. Czy jak wieczorem pójdę się nachlac to będzie to" zdarzenie alkoholowe"???

 • Qwerty - niezalogowany 2017-10-11 13:02:53

  Osób rannych nie było, jeden pojazd - nie kolizja i nie wypadek. Zdarzenie. Całe szczęście, że kierowca zjechał do rowu. W ten sposób właśnie uniknął zderzenia czy to z autobusem czy samochodem z naprzeciwka.

 • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-10-11 17:33:38

  A ja bym go jednak nie broniła bo myślę że przede wszystkim przed zdarzeniem i przed wypadkiem by uchronilo zachowanie bezpiecznej prędkości i odległości. Tyle w temacie.

Dodajesz jako: Zaloguj się