:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wasze Info: Pijany kierowca taxi uderzył w barierki na pętli miejskiej i uciekł [zdjęcia]

Interwencje, Wasze Pijany kierowca uderzył barierki pętli miejskiej uciekł [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

O zdarzeniu drogowym na pętli miejskiej z udziałem nietrzeźwego kierowcy poinformował nas jeden z Czytelników.

- Kierowca taxi, do tego pod wpływem alkoholu, rozwalił barierki ostrzegawcze postawione na jezdni. Odbił się, obróciło go dwukrotnie. Następnie odpalił uszkodzone auto i zaczął uciekać. Po telefonie na policję i bardzo szybkiej interwencji policji został ujęty - relacjonuje nasz Czytelnik.

Wszystko wydarzyło się 8 grudnia około godz. 15:40 na odcinku pętli miejskiej na wysokości cmentarza komunalnego. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że kierowca samochodu peugeot uderzył w barierki ochronne na pętli miejskiej i odjechał z miejsca zdarzenia. Wskazany samochód peugeot został zauważony przez funkcjonariuszy policji, jak kieruje się w stronę ul. Wojska Polskiego, a następnie parkuje. Jak się okazało samochodem kierował 57-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy a od pojazdu dowód rejestracyjny - poinformowała nasz portal. kom. Jolanta Bym, rzecznik prasowy policji w Ciechanowie.

Przypominamy, że za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat oraz wysoka nawiązka.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Chcesz nagłośnić jakąś sprawę? Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: redakcja@ciechanowinaczej.pl lub telefonicznie: 883 616 120. Podejmiemy każdy temat!  #WaszeInfo

(fot. Czytelnik portalu)

Wasze Info: Pijany kierowca taxi uderzył w barierki na pętli miejskiej i uciekł [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 20:53:31

    Myślałem że to kierowca taxi Audi

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 22:23:48

    Też myślałem że ten gość, kiedyś nas wiózł to ścinał zakręty i jechał bardzo szybko a na koniec przez pasy na zielonym przechodzili przechodnie , nie pasowało mu, wysiadł z samochodu i zaczął i wyzywać.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 22:42:10

    Taxi widziałem 607 peugeot czy to ten

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 08:34:26

    Wrescie się doigral haha

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-12-13 09:00:38

    dawać go na Krubin! Na plażę!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 12:36:08

    To byŁ czarny Peugeot 5008

  • Zachwyt - niezalogowany 2018-12-13 13:44:24

    Powiedziala policja. Dla pewnosci sprawdzìć jego uzębienie tzn. jego brak !!!!!

  • Gość z krubina - niezalogowany 2018-12-13 15:54:35

    Brzechwa to idiota

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 16:48:15

    Ten gość to stara menda i podpierdalacz. Kopał dołki pod innymi a sam w nie wpadł! Sprawiedliwości stała się zadość, nie pierwszy raz po alkoholu jeździł.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 17:47:32

    To menda

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 22:59:17

    Żebyś ty w te dolki nie wpadl..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 23:02:17

    To był Citroen,tepaki jedne bez szkoły!

  • PolitycznyZjadaczJanuszy* - niezalogowany 2018-12-13 23:05:49

    Pospolita Gimbaza!*

  • Blokers - niezalogowany 2018-12-14 13:43:27

    No i na chu... Oskarzacie Marka K. Nawet bez podstaw, On nigdy nie jeździł po alkoholu, i dla nas, klientów jest bardzo przyjemny... A ta redakcja nie potrzebnie publikuje komentarze użytkownikow, przeciez to jest szykanowanie i jest to karalne... Poza tym, on nie ma Peugeota, tylko Audi, jeb.ne debile.

  • Zorro - niezalogowany 2018-12-14 14:49:39

    Każdemu się może zdarzyć,wybaczyć ludzka rzecz, sobie tylko narobił krzywdy i to przed świętami.

  • Gosc to ja - niezalogowany 2018-12-14 15:12:29

    Ten taksiarz od czarnego audi to spoko gosc. Pan Marek juz nieraz uratowal nam dupe, poza tym ceny ma okej w porownaniu do innych, a takie publiczne uzywanie nazwiska to chyba jest karalne droga redakcjo ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 21:02:03

    Zajmijcie się swoimi sprawami a nie cieszycie się z ludzkiego nieszczęścia, nie pomyśleliście ze cZlowiem może ma problemy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 21:06:46

    Brzechwa możesz do w dupę pocałować, żebyś Ty się nie doigrał cwaniaczku

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 22:14:38

    Najpierw nauczcie się czytać ze zrozumieniem potem dyskutujcie. Haha. Bo to noe Audi a peugot haha

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 16:43:31

    To chyba masz gosciu złe informacje . Najpierw się dowiedz kto jechał a później komentuj

  • gość 2018-12-16 00:16:22

    Blokers-na klatce schodowej dajesz w żopu czy bierzesz w paszczu,cioteczko?