:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Wasze Info: Na nową drogę dojazdową nie może wjechać śmieciarka

- Co oni tu zrobili? Taką drogę wybudowali, że dzisiaj śmieciarka nie mogła dojechać do pojemnika i w końcu nie zabrali śmieci - powiedział nam jeden z mieszkańców budynku nr 3 przy ul. Grodzkiej w Ciechanowie, do którego doprowadzono właśnie nową drogę dojazdową.

Droga powstała na nieutwardzonym dotąd terenie. Do tej pory, np. po obfitych opadach, mieszkańcy mieli problemy z dotarciem do swojego domu i to właśnie na ich wniosek wykonano inwestycję. TBS wybudował drogę dojazdową z kostki brukowej, która odchodzi od ul. Grodzkiej i biegnie wzdłuż budynku poczty do budynku komunalnego. Przy okazji zlikwidowano również trzy zbiorniki betonowe na nieczystości komunalne, które zastąpiła kanalizacja sanitarna.

Mieszkańcy już korzystają z nowej drogi, jednak pojawił się wspomniany problem z odbiorem śmieci. Pojemnik na odpady znajduje się bowiem po drugiej stronie działki. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Renatę Jeziółkowską, rzecznika prasowego Urzędu Miasta. Po rozmowie z prezesem TBS-u poinformowała nas, że wkrótce lokalizacja pojemnika na odpady zostanie zmieniona. Poza tym na tę posesję będzie kierowana mniejsza śmieciarka, która odbierze odpady dwa razy w tygodniu. Do tej pory duża śmieciarka zabierała odpady raz na tydzień.

Dodajmy, że w przyszłym roku TBS planuje również remont elewacji oraz izolację wspomnianego budynku.

Wasze Info: Na nową drogę dojazdową nie może wjechać śmieciarka komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-22 19:56:47

    Raczej kiepski kierowca, jeśli na taką drogę nie jest w stanie tyłem wjechać.

  • gość 2017-11-22 20:00:38

    Hahaha! I jeszcze te słupki postawili!!! Jak coś drogowcy wymyślą, to sto lat by ktoś myślał i by nie wymyślił!

  • gość 2017-11-22 20:01:35

    Jeszcze progi zwalniające mogliby zrobić :D

  • gość 2017-11-22 20:06:06

    Ale lipa... Mniejsza śmieciarka... Niby od razu to było zaplanowane... To po co podjeżdżała ta duża... Swoją drogą - jak zabiorą ten kontener, skoro duża nie da rady tam wjechać?... Naprawdę - drogowcy są niedorobieni...

  • gość 2017-11-22 20:08:38

    Tak to już jest z drogowcami... Narobią jakichś dróg bez sensu, nastawiają znaków, a potem podjeżdża policja i daje mandaty...

  • gość 2017-11-22 21:31:08

    Chodzi o to, że duża śmieciarka jadąc po kostce ułożonej na nieutwardzonym terenie - wbiłaby ją w piasek, na którym została ułożona.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-22 21:59:10

    Ale wy wszystkie mundre jesteście. Typowe dla plebsu z wykształceniem podstawowym, ew. Zawodowym, z robotniczymi karierami tudzież sprzątaczki, pielęgniarki i inne przynieś, podaj, pozamiataj. Taki macie kompleks, że musicie słuchać poleceń, więc przy takich okazjach fajnie się pośmiać z cudzych potkniec, nie wiedząc nawet ze taka inwestycja wymaga zaangażowania wielu osób, jest uzależniona od budżetu, być może będzie prawidłowo funkcjonować po przejściu kilku etapach... Ale co wy tam możecie wiedzieć, jak jedyny problem to zbliżający się do dna poziom bełta!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-22 22:13:59

    A chciałabym zapytać skąd tbs ma pieniądze na piękną ulice i elewacje do mieszkań komunalnych?A na własnościowe juz nie znajduje...czy to jest uczciwość?Pracujesz płacisz to płać i za remonty,nie pracujesz nie płacisz i jeszcze zrobią Ci drogę i elewacje za fri i dadzą 500 plus.

  • gość 2017-11-22 22:46:33

    Haha - ktoś dwa posty wyżej napisał trzy zdania, w tym dwa obrażające wszystkich, którzy pisali wcześniej i jedno zupełnie bez sensu - o budżecie... Prawdopodobnie ktoś z ratusza - bo z tonu, w którym wszystkich obraża - wynika, że to on się przecież zna - a reszta to plebs... ładnie się szanuje Panie Urzędniku swoich chlebodawców, czyli podatników którzy utrzymują tych, którzy klepnęli bezmyślnie decyzję o budowie tej ścieżki... Budżet musiał być całkiem niezły, skoro starczyło na tyle biało-czerwonych kołków, postawionych zupełnie bez sensu... Za te pieniądze można by było zbudować uczciwie utwardzoną drogę, która za dwa lata, jak już ktoś inny będzie rządził - nie będzie musiała nadawać się do remontu, bo śmieciarka przejechała...

  • Gość - niezalogowany 2017-11-23 10:09:55

    Dzięki tej drodze mieszkańcy kamienicy mogą parkować swoje auta bez wykłócania się o miejsce oraz można przejść normalnie z zakupami. Bo niestety niektórym ludziom szkoda było paru groszy na parking i parkowali nam pod oknami.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-23 11:24:37

    Jeśli chodzi o tę drogę dojazdową to juz dawno należało się ją zrobić, gość wyżej,który pisze, że tam mieszkają same osoby bezrobotne jest w błędzie. To normalni ludzie,ktorzy też płacą czynsz. Więc proszę nie obrażać. Napewno nie chcialby nikt mieszkać w takich warunkach, ale gdzieś muszą. Blok się sypie, jest grzyb, niesprawna wentylacja, którą woda wlewa się do środka mieszkania podczas dużego deszczu albo roztopów. Cieknie Ci po ścianie z kratek wentylacyjnych. Brak centralnego ogrzewania. W zamian piece kaflowe, które przy złej pogodzie wyrzucają dym do mieszkania. Dlugo można tak wymieniać. A Tbs ? Nigdy nie widzi problemu i nie ma na nic pieniędzy.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-23 13:06:47

    Dokładnie tak w tej kamienicy mieszkają normalni mieszkańcy, którzy pracują i płacą czynsz, a o tą drogę upominalismy się od bardzo bardzo długiego czasu.

  • Gość 33 - niezalogowany 2017-11-23 19:12:18

    Sam mieszkam w tej kamienicy od urodzenia i od kiedy mogłem ciężko pracuje na siebie i rodzinę jak i reszta moich sąsiadów więc obraźliwe słowa wobec nas są zupełnie bezpodstawne a o osobie która nas nie zna i pisze takie głupoty świadczy tylko to że na rzeczy patrzy tylko z zewnątrz i widzi co chce zobaczyć tak najprościej