:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wasze Info: Gdzie są drogowcy? Ogromny korek na ul. Armii Krajowej (zdjęcia)

17/01/2018 10:38
Interwencje, Wasze Gdzie drogowcy Ogromny korek Armii Krajowej (zdjęcia) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Trwające już od kilkunastu godzin opady śniegu musiały dać się we znaki kierowcom. Ruch po ciechanowskich drogach jest utrudniony, a drogowcy, jak sami zapewniają, robią co w ich mocy, by utrzymać przejezdność przede wszystkich głównych arterii.

Mimo to w niektórych miejscach dochodzi do poważnych utrudnień. O dużym korku na ul. Armii Krajowej poinformowała nas około godz. 10:00 jedna z Czytelniczek. - Gdzie są drogowcy? Czy w Ciechanowie nie ma pługów? Proszę zobaczyć jak wygląda ul.Armii Krajowej. Tiry nie mają siły jechać. Korek ogromny. Od świateł na Armii Krajowej aż poza rondo korek na drodze - alarmuje nasza Czytelniczka.

O to, jak obecnie wyglądają działania podejmowane przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, które odpowiada za zimowe utrzymanie dróg i chodników w Ciechanowie, zapytaliśmy przedstawiciela spółki. - Jeśli chodzi o sytuację na ul. Armii Krajowej, to korek spowodował jeden z Tirów. Kierowca tego auta najpierw zablokował wiadukt na ul. Mleczarskiej, ponieważ miał problemy z podjazdem. Po naszej interwencji pojechał prosto i zablokował ruch właśnie na ul. Armii Krajowej, gdzie nie mógł podjechać pod niewielkie wzniesienie w pobliżu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu z ul. Ranieckiej - wyjaśnia Wiesław Nowakowski, dyrektor działu oczyszczania miasta w PUK-u.  

Obecnie na ulicach Ciechanowa pracuje 5 samochodów wyposażonych w pługi i posypywarki oraz 4 ciągniki. Dodatkowo w terenie ręcznym odśnieżaniem chodników i przejść dla pieszych zajmuje się 15 osób. - Z racji tego, że śnieg cały czas intensywnie pada, skupiamy się przede wszystkim na zachowaniu przejezdności głównych ciągów komunikacyjnych. Podejmujemy też działania interwencyjne, głównie przy podjazdach na wiadukty. Z ostatnich informacji wynika, że opady śniegu mają ustać około godz. 13:00. Wówczas sukcesywnie będziemy odśnieżać pozostałe drogi, zgodnie z obowiązującymi standardami utrzymania - dodaje Wiesław Nowakowski.

Przypominamy numery telefonów do zarządców poszczególnych dróg:

- drogi gminne: PUK - 23 672 22 42; Wydział Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska – 23 674 92 84;

- drogi powiatowe: Powiatowy Zarząd Dróg - tel. 23 672 47 47;

- drogi wojewódzkie: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich - tel. 23 672 35 40;

- drogi krajowe: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - tel. 23 654 49 20.

Wasze Info: Gdzie są drogowcy? Ogromny korek na ul. Armii Krajowej (zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2018-01-17 10:59:31

    W Makowie sypie,a jest odśnieżone. Zerknijcie sobie na kamerki z dróg. W Warszawie też czarno.Tylko w Ciechanowie jak w lesie.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 11:52:13

    W Ciechanowie nie mają pojęcia o odsnierzaniu dróg

  • gość 2018-01-17 11:56:55

    KUR...... ale obciach. Wstyd !!!! A podobno jesteśmy przygotowani do zimy.....

  • gość 2018-01-17 12:05:11

    Glinojeck - ambitny traktorzysta z UMiG odśnieża,ale robi to tak pomysłowo,że cały śnieg spychany jest przed bramy / furtki posesji,wiec nawet kiedy ulica przejezdna to i tak nie da się na nią wyjechać/wyjść. Może to dobry patent dla pozostałych "odśnieżaczy" roboty mało,ale nikt nie zarzuci,ze ulica nie jest odśnieżona hi hi hi. Ile jeszcze tego cyrku i cwaniactwa ?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 12:06:38

    5 plugow, wow nie za dużo!!!! Z czego 3 jeżdżą jeden za drugim a dwa stoją na cpn shell. Rewelacja

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 12:25:51

    I baner jak zepsuty 2 lata to niema pana zeby to naprawil

  • gość 2018-01-17 12:35:25

    a mądrala Borkowski mądrzył się jesienią w KRDP jak to oni są przygotowani do zimy i wyszło jak zwykle. Zapewne już czeka na działkę kasy z całej puli oszczędności z odśnieżania. to samo z wycinką drzew przy drogach, które zagrażają kierowcom. Patałach.

  • gość 2018-01-17 12:39:25

    wróciłam z warszawy, jakim cudem drogi są czarne do ojrzenia snieg pada od wczoraj ,nienadajecie sie do tej pracy,prezydent powinien wyciagnośc wnioski ,czy ma dijsc do tragedii.ciechanowianka

  • gość 2018-01-17 12:41:05

    tir miał problemy z podjazdem ----bo nie bylo odsniezone

  • Rifraf - niezalogowany 2018-01-17 12:43:18

    Raz zima zoskoczyła drogowców bo nie przyszła a teraz ich zaskoczyła bo przyszła

  • gość 2018-01-17 13:24:28

    a jaki gumki miała ta ciężarówka

  • gość 2018-01-17 13:51:39

    Rozliczymy Was przy wyborach. Do od ośnieżania przystąpili dopiero gdy śnieg przestał podać. Chodniki do tej pory są nieruszone. Jaki głupek w PUK wydał zarządzenie o odśnieżaniu gdy przestania padać deszcz. Gdzie jest Pan Panie Prezydencie m. Ciechanowa.

  • gość 2018-01-17 13:53:03

    Rozliczymy Was przy wyborach. Do od ośnieżania przystąpili dopiero gdy śnieg przestał podać. Chodniki do tej pory są nieruszone. Jaki głupek w PUK wydał zarządzenie o odśnieżaniu gdy przestania padać deszcz. Gdzie jest Pan Panie Prezydencie m. Ciechanowa.

  • Radek - niezalogowany 2018-01-17 14:07:37

    Gumki miał durexa

  • M - niezalogowany 2018-01-17 15:48:51

    Ludzie! Nie przesadzaj cie! Czy każdy z Was super odśnieżył wokół domu? Chciałabym to zobaczyć! Widzę wielu kierowców na słabych oponach.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 15:54:36

    Ku...r.a jechałam dzisiaj z Mławy zjeżdżając w Dalni to jest dopiero poraźka zero jakiego kolwiek pługa zero odpychania zero piasku ż solą i pół godziny jazdy na odcinku 10 km to jest porazka

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 17:15:19

    Te światła koło ranieckiej to jest porażka Odkąd są przejezdzalem tam setki razy Ani razu gdy na nich stałem nie przechodził przez te pasy jakiś przechodzien Więc dla kogo one są? A jeśli już są to czy nie ma kogoś inteligentnego kto by pomyślał że kilkanaście sekund dla drogi głównej to trochę za mało?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 17:22:14

    Przecież w Ciechanowie jest super, a wystarczyło trochę śniegu i mamy co mamy. Tak są zarządzane spółki podległe wlodarzom Ratusza. WSTYD, wszędzie mogą tylko nie w Ciechanowie!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 17:23:13

    Przecież w Ciechanowie jest super, a wystarczyło trochę śniegu i mamy co mamy. Tak są zarządzane spółki podległe wlodarzom Ratusza. WSTYD, wszędzie mogą tylko nie w Ciechanowie!!!!!

  • gość 2018-01-17 18:17:15

    Te światła na Ranieckiej są dla kierowców PKS-ów, żeby mogli sobie wjechać w Raniecką... Każda normalna osobówka dawała zawsze radę zdążyć, ale autobusy, które palą na kopcia i jeżdżą na opale - zawsze miały z tym problem. Problemu by nie było, gdyby ktoś ruszył głową i zlikwidował tą zawrotkę... Parę metrów dalej jest (poronione) rondo, (co miało mieć dwa pasy, ale ma jeden)... Ale wtedy PKS spaliłby pół szklanki opału więcej na kursie...

  • Olsztyn - niezalogowany 2018-01-17 19:40:42

    Mieszkałam w Olsztynie i tam jakoś potrafili o 3wstac i odśnieżać drogi chodniki żeby zdążyć zanim ludzie zaczną wychodzić do szkoły pracy A tu Co? Odśnieżanie dopiero o prawie 11?

  • gość 2018-01-17 20:16:30

    Światełka się wycudowało prawie na łuku drogi które głównie świecą na czerwono to samochody stoją... Ciężarówki jeżdżą pojedynczo bo zanim taka ruszy to już ma koniec zielonego xD Brawo Ciechanów :DD Brawo my :D

  • gość 2018-01-17 21:46:24

    ta sytuacja z brakiem odśnieżania, to jest porażka władz miasta Ciechanowa !

  • Gośćr - niezalogowany 2018-01-17 22:14:58

    Puk puk kto tam zima

  • Gość - niezalogowany 2018-01-17 22:43:54

    Jakby drogi były dobrze odświeżone, to i tir nie miałby problemu z podjazdem.

  • gość 2018-01-17 23:07:39

    Zarząd dróg w tym mieście, to porażka... Albo jakieś światła, co nikomu do niczego, albo odśnieżanie... A prezydent zamiast zrobić z tym porządek, to w lato z kielnią paradował i "kocie oczka" zakładał na przejściach dla pieszych... Wszystko tu się robi na pokaz, a podstawowe rzeczy leżą i kwiczą.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-18 09:25:18

    W ciechanowie tak jest kazdej zimy.Puk nie powinien odsniezac bo nie nadaje sie do tego.A pamietacie pare lat temu jak Puk przegral przetarg i wygrala firma z warszawy to drogi byly czarne nigdzie nie bylo sniegu odrazu bylo odsniezone.

  • gość 2018-01-18 11:39:30

    Do osoby powyżej: Tak wyglądało po 2 dniach. Pierwszego dnia była tragedia, a na 40-lecia były zaspy na wysokość przystanku autobusowego.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-18 13:17:45

    Tak jedynie miasta są odsniezone a już o ludziach którzy mieszkają na wsi nigdy nie pamiętają przejść się nie da a co mówić i jeździe samochodem