:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Wardziński: W Ciechanowie nie dzieje się nic nowego

Samorząd, Wardziński Ciechanowie dzieje nowego - zdjęcie, fotografia

- Zawsze obiecywałem wyborcom, że ciężka praca a nie gruszki na wierzbie. Ciechanów musi wrócić na ścieżkę rozwoju - mówił podczas sobotniej konwencji samorządowej Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej kandydat obu partii w wyborach ma prezydenta Ciechanowa - Waldemar Wardziński.

- 12 lat pracy dla Ciechanowa, miasto zmienione gruntownie, trzykrotny wzrost budżetu, inwestycje w każdorocznym budżecie na poziomie około 30% - wymieniał były prezydent miasta. - Dzisiaj w Ciechanowie jest taka trochę dziwna koalicja, bo pisowsko-peeselowska i tak naprawdę nic nowego w mieście się nie dzieje. Realizowane są te projekty, które były przez nas przygotowywane, trochę fajerwerków. Ja jestem człowiekiem od ciężkiej i twardej roboty. Zawsze obiecywałem wyborcom, jak zaczynałem w 2002 roku, że nie gruszki na wierzbie a ciężka praca i to się sprawdzało. To się sprawdzało w takiej szerokiej koalicji - koalicji zdrowego rozsądku, bo tak ją zawsze nazywaliśmy. Z nami współpracowały lokalne organizacje i stowarzyszenia.

- Myślę, że dzisiaj do tej naszej Koalicji Obywatelskiej w Ciechanowie doprosimy tych wszystkich, którzy tam na dole mieszkają, żyją i najlepiej wiedzą, czego nasi mieszkańcy potrzebują. Ciechanów musi wrócić w dobre ręce. Ciechanów musi wrócić na ścieżkę rozwoju i bardzo na to liczę, że wspólnie uda nam się do zrobić - zakończył swoje wystąpienie kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Ciechanowa.

(fot. youtube.com)

Wardziński: W Ciechanowie nie dzieje się nic nowego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 15:58:34

    Czytam i nie wierzę! On to naprawdę powiedział? To on wymyślił i buduje halę targową. To on podpisał porozumienie z powiatem i zrobił Sońską. To on odnowił kąpielisko. To on zadbał o osiedle bloki i teren wokół dworca kolejowego ...

  • Jan - niezalogowany 2018-04-16 15:59:53

    Kto temu Panu pozwolił wykorzystać herb miasta na partyjnej konwencji? Do prokuratury z tym!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 16:05:21

    Zawsze Wardziński był oderwany od rzeczywistości. Teraz jak widać nic się nie zmieniło. W 3,5 roku prezydent Kosiński zrobił więcej niż Wardziński przez 12 lat. Pewnie myślał, że jak powie to w Warszawie, to tu lokalnie nikt tego nie zauważy :-D

  • DP - niezalogowany 2018-04-16 16:13:00

    Panie Wardziński, jedź pan na Kargoszyńską, jedź pan na dworzec kolejowy, zobacz pan Sońską, zobacz pan budowę przy wieży ciśnień. Spojrzyj pan na kamienice piankiego na warszawskiej. Zobacz pan Sienkiewicza, z którą nic pan nie zrobił przez tyle lat. Zobacz pan pasaż Konopnickiej. Idź pan pobiegaj na bieżni lekkoatletycznej na stadion! Pograj pan w piłkę na nowym kompleksie spotowym przy 17 Stycznia ...

  • Janusz bez Ziem - niezalogowany 2018-04-16 16:19:28

    To Kosiński przywłaszczył sobie wszystkie zasługi dla miasta. Wszystkie inwestycje były już zaplanowane i miały ruszyć ale Pan Wardziński przegrał wybory. Teraz wraca i pokarze co to jest ciężka praca. Nareszcie zacznie się coś dziać bo przez te prawie 4 lata Kosiński nie zrobił nic.

  • gość 2018-04-16 16:36:27

    Janusz bez Ziem co Ty gościu piszesz zaplanowane?????????

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 17:25:03

    Janusz bez Ziem - 12lat planowania i już miał się wziąć za robote a tu nagle wybory przegrał... nie rozśmieszaj mnie

  • gość 2018-04-16 17:36:24

    Nic się nie dzieje ale chyba na śmiecinie na "nowym osiedlu" :D

  • gość 2018-04-16 17:54:25

    Do Biedronki na Kasę siadaj . Tam chyba masz układy...............

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 18:26:22

    Janusz bez Ziem to nawet ortografii nie zna. Czyli typowy wyborca PO i Nowoczesnej. Yeah.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 18:41:32

    Bravo za odwagę, serio. A teraz do Włoch na truskawki...

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 19:24:29

    Panie Wardziński. Jedż człowieku do siebie na Krubin łowić rybki a ratusz zostaw innym. Kumasz?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 19:39:56

    Dawno nic mnie tak nie zdenerwowało. Jaka bezczelność! Jak tak można? Po prostu nie wierzę, że Wardziński może wygrać wybory. Ludzie, nie róbcie tego miastu. Niech facet dalej za grube pieniądze pracuje u Gronkiewicz-Walz

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 19:48:22

    Z Ciechahowa nie jestem (okolice), ale wszystkie sprawy muszę załatwiać w Ciechanowie. Jak przeczytałam tą wypowiedź to normalnie padłam. A coś pan zrobił dla Ciechahowa? 12 lat Pan rzadziłeś i tylko projekty zaplanowałeś? Nie sztuka zaplanować, sztuką jest zrobić to co się zaplanowało. A Pan nie zrobił nic. W Ciechanowie dzięki Kosinskiemu bardzo dużo się dzieje- i to tylko w ciągu 3,5 roku. Co Pan robiłeś przez 12 lat? Pierdziałeś w stołek i kasę brałes za nic, więc nie pieprz pan głupot, że nic się nie dzieje, bo dzięki jednemu młodemu Ciechanów jest dzisiaj nie do poznania. Ciężka praca... Pan jej na pewno nie wykonywałal. Panu już podziekujemy...

  • KK fanklub - niezalogowany 2018-04-16 20:11:32

    okażmy wsparcie na: https://www.facebook.com/GlosujeNaKosinskiego/

  • gość 2018-04-16 20:15:55

    Brak słów. Trzeba mieć tupet, by się pchać tam, gdzie nie jest się chcianym. Miał czas, by się wykazać, nie zrobił kompletnie nic prócz postawienia Biedronek i latarni na Krubinie.. nie na kąpielisku, bo tym się zajął Prezydent Ciechanowian, Prezydent, który wychodzi do ludzi, jest na nich otwarty i jest jednym z nas. Zatem Panu już podziękujemy i proszę się nie ośmieszać.

  • Natalia - niezalogowany 2018-04-16 20:24:03

    Szanowny Panie Wardziński, Kto Panu kazał takie bzdury wygadywac? Celowo napisałam "kazal", bo nie mogę uwierzyć, że ktoś przy zdrowych zmysłach i sprawnych oczach mógłby opowiadać takie rzeczy. Nic się nie dzieje?

  • gość 2018-04-16 20:26:48

    Nikt już nie pamięta że to za Wardzińskiego zaplanowano i wybudowano pętlę miejską? Kosiński ją tylko otworzył.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 20:33:40

    Głosuję na kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

  • gość 2018-04-16 20:56:41

    Na razie zmian w Ciechanowie nie widać. Odkąd wyjechałem 22 lata temu nic się nie zmieniło zakładów pracy i przemysłu nie ma, z miasta wyjeżdża coraz więcej mieszkańców. Zmieniło się tylko jedno Wardziński wyciął park przed ratuszem. Popieram kandydata PIS.

  • gość 2018-04-16 21:07:00

    ale jakby ktoś chciał koło cegielni na krubinie przejść się chodniczkiem, oświetloną dróżką wśród chaszczy i zarośli a także zaparkować tam samochód na wyznaczonym parkingu bo do załatwienia np potrzeba fizjologiczna... bo tylko takie sprawy tam mozna załatwiać :D to dizęki Wardiznskiemu Krubin wybrukowany :D:D

  • Glos rozsadku - niezalogowany 2018-04-16 21:18:33

    Widząc to co mówi pan wardzinski czuję się jakbym oglądał kiepski kabaret a z zazenowania jest mi poprostu wstyd za niego:/tyle lat zmarnował służąc miastu a nagle się znajduje nie wiadomo skąd i mówi że od kiedy przegrał wybory nic się nie zmieniło totalna żenada

  • gość 2018-04-16 21:23:46

    dlaczego wstrętne trolle wypisujecie takie bzdury i to w dodatku anonimowo - brak odwagi pokazać twarz. Wszystko co Wardziński powiedział to szczera prawda ,a prawda w oczy kole i przy tym bardzo boli.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 21:26:53

    Pan Kosiński buduje swój wizerunek na projektach orzygotowanych przez prwzydenta Wardzińskiego i za jego kadencji zgłoszonych do różnych perspektyw finasowych. Obena ekipa nie przygotowała samodzielnie żadnych inwestycji poprawiających infrastrukturę miasta. Potrafią tylko zajmować się imprezami i tam pokazywać się na ściance, szczególnie gdy trzeba coś gładko powiedzieć.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 22:09:41

    Hahahah o czym ten człowiek mówi wgl ? Nic nie zrobił dla miasta tylko dla siebie brał lewe pieniądze a obecny prezydent zamienia nasze miasto w coś cudownego.!! Wszyscy i tak pójdą za Kosińskim

  • Robert z .N :) - niezalogowany 2018-04-16 22:44:19

    Krzysio zrób sobie zdjęcie z Burym może pomoże :)

  • Jadwiga - niezalogowany 2018-04-16 23:21:12

    Panie Wardziński, idź Pan dalej z radnym Podsiadlikiem wódę pić..

  • Xxx - niezalogowany 2018-04-16 23:28:00

    Kosiński nie jest kandydatem PIS tylko PSL Warto się doszkolic

  • Gośćiaszek - niezalogowany 2018-04-17 00:52:26

    "Obiecywałem" i tak na tym wyszedłeś... 3 biedronki i nic poza tym.

  • gość 2018-04-17 08:34:36

    Panie Wardziński Mniej Pan odrobinę honoru i odpuść Pan, bo szkoda czasu.

  • gość 2018-04-17 09:58:42

    Problem Wardzińskiego był taki że długo realizował i pozyskiwał środki unijne. Kosiński robi to o wiele szybciej. Według mnie Kosiński jest też bardziej nowoczesny.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 10:11:03

    Wy którzy tak wierzycie Wardzyńskiemu i przytakujecie jego słowom jebnijcie się w łeb!

  • gość 2018-04-17 10:41:10

    nowoczesna z ciechanowa jak sie do niego podłączy to normalnie strzał w kolano.

  • Otbi - niezalogowany 2018-04-17 10:48:32

    Grudzińska z Nowoczesnej to PSL BIS? układanka Kosińskiego swoich partyjnych na stołkach a Pani Grudzińska na stołek Dyrektora COEK aby był a niby opozycja dla obecnych władzom oczywiście fikcyjna wszystko układane w gabinecie Kosińskiego!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 11:02:49

    Do gnoju wardziński a nie na fotele.

  • Ciąć GOŚĆ - niezalogowany 2018-04-17 11:38:16

    Panu Wardzinskiemu to chyba w głowie się pomieszalo albo pił wino i palił zioła Człowieku zejdź na ziemię z tej chmury A tak naprawdę daj Ciechanowiaka zapomnieć o sobie i pomagaj swojej rodzinnie a nie mówisz i ty zrobiłeś dużo dobrego dla mieszkańców bo każdy pamięta oszolomie co zrobiłeś niedobrego

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 14:35:46

    No jaja sobie facet robi. Jednak jak świnie od koryta odegnac to wszystko zrobi żeby się spowrotem dopchnąć.

  • Gość m - niezalogowany 2018-04-17 15:36:45

    Dzieje się i to bardzo dużo. A za Pana nic.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 16:12:41

    Pewnie liczy, że następną bidronke postawi.

  • Gość 24 - niezalogowany 2018-04-17 16:39:07

    Z całym szacunkiem dla Wardzinskiego, ale kiepski z niego projektant skoro 12 lat poświęcił na projektowaniu, nie wcielając w życie żadnego ze swoich projektow. Brawo dla obecnego prezydenta, który czynnie działa i wprowadza to wszystko w życie - Bez względu na to, kto miałby stworzyć rzekome projekty. Zabijanie bąków przez 12 lat, a inwestowanie we własne miasto, to chyba diametralna roznica. Pan Kosiński potrafi pozyskać fundusze i odpowiednio je wykorzystać. Jest młody i ambitny - Brawo!!!! Za jego kadencji Ciechanów stal się przede wszystkim zadbanym miastem. Jestem pewna, że na tym nie poprzestanie, dlatego uważam, że następna kadencja należy do Kosinskiego!!! Szczerze mu tego życzę!!!!

  • gość - niezalogowany 2018-04-17 18:06:12

    Panie Wardziński już centrum logistycznego dla biedronek na ulicy Sienkiewicza nie wybudujesz. Hala targowa stała się faktem.To kupcy ciechanowscy spowodowali, że przegrał Pan wybory i nie pozwolą powrócić do władzy.A tak na marginesie niewiele masz Pan honoru.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-17 18:09:25

    Ja go pamietam z tego ze nic nie robił tylko kradł i wykupywał ziemie za darmo.

  • gość 2018-04-17 18:37:01

    panie Wardziński czas Pana minął, przez te 12 lat nic Pan nie zrobił,brylowanie i koniec, to Ewa ciągnęła ten interes. Natomiast Kosiński okazał się prawdziwym Prezydentem, Pan do pięt mu nie dorósł w myśleniu o mieście. Trzeba mieć odrobinę honoru i cieszyć się przegrał Pan w uczciwych wyborach i dać sobie spokój. Zresztą jaka to ciężka praca więc może do kamieniołomów tam lżej

  • gość 2018-04-18 11:36:08

    kompromitacja . on prawie jak Walensa zrobił sam tymy rencami.lepiej było zamilczeć.ww też realizował plany z lat 70 gwoli ścisłości.brud i syf na mieście to już przypadłość i ww i kosińskiego.

  • Gość 123 - niezalogowany 2018-04-19 11:01:51

    Panie Waldku ... Pan się nie boi !!!! 2/3 Biedronek za Panem stoi .... hahaha. Trzeba umieć przegrywać z honorem ... Jak widać Pan Waldemar nie jest za bardzo honorowy.

  • Grupi - niezalogowany 2018-04-20 19:56:54

    Tylko że ten Kosiński nie zrobilbnic aby młodzi ludzie nie wyjeżdżali z Ciechanowa, brak tanich mieszkańców, brak pracy brak perspektyw na przyszłość. To pozytywne opinie to ptzydupasy PSL których pełno w Starostwie, Urzędzie miasta i w spółkach podległych Kosiniakowi. Czy wy tego nie widzicie.!!!

  • ALEX - niezalogowany 2018-04-24 08:32:59

    A mi ktoś kiedyś mówił,że Pan Kosiński to daleka rodzina Pana Posła Solińskiego (PSL).

  • JAŚ - niezalogowany 2018-04-24 08:38:05

    To bardzo możliwe,że Pan Poseł Sopliński z PSL,to rodzina Pana Prezydenta.Czyli wszystko po staremu.

  • Basia - niezalogowany 2018-04-26 05:48:03

    O jakim wszystkowiedzącym dole mówi ten Pan? PO to już wiadomo, ale nowoczesności w wydaniu Nowoczesnej to ,z całym szacunkiem, miastu Ciechanów trochę brakuje.Aborcja bez ograniczeń ,może też eutanazja, absolutny brak szacunku do tradycji. No no ,Pan Wardziński rzuca się na głęboką wodę. Może nawet wprowadzi coroczne parady równości w Ciechanowie? Partie lewackie będą miały pole do popisu. Nachodźcy z Afryki może też przypłyną szeroką falą? Pozdrawiam.

  • Basia - niezalogowany 2018-04-26 06:13:00

    O jakich wszystkowiedzących dołach mówi ten Pan? PO to wiadomo ,ale nowoczesności w wydaniu Nowoczesnej,z całym szacunkiem, miastu Ciechanów trochę brakuje. Aborcja bez ograniczeń, może też eutanazja, całkowita niechęć do tradycji i państwowości tudzież narodowości. Globalizacja, globalizacja, globalizacja i NWO. Partie lewackie będą miały pole do popisu. Może uda się panu Wardzińskiemu wprowadzić coroczne parady równości w Ciechanowie? Nachodźcy z Afryki przypłyną szeroką falą i zagości tak bardzo nowoczesne multi kulti? Pan Wardziński potrafi być na topie.Ja jednak życzę Ciechanowiczanom wszystkiego najlepszego czyli nie wygrania pana Wardzińskiego. Pozdrawiam.