:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Waldemar Wardziński kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Ciechanowa

16/04/2018 08:41
Wybory, Waldemar Wardziński kandydatem Nowoczesnej prezydenta Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Platforma Obywatelska i Nowoczesna podpisały porozumienie, dotyczące wspólnego startu w nadchodzących wyborach samorządowych. Podczas sobotniej konwencji w Warszawie Koalicji Obywatelskiej, bo tak nazwano sojusz obu partii, przedstawiono również kandydatów na prezydentów mazowieckich miast. W Ciechanowie koalicja partii opozycyjnych wystawi Waldemara Wardzińskiego.

Kandydatura byłego prezydenta Ciechanowa jest o tyle zaskakująca, że jeszcze kilka miesięcy temu zapowiadano, iż lokalne struktury obu partii nie wystawią żadnego kandydata. Z nieoficjalnych informacji wynikało bowiem, że zarówno Platforma Obywatelska jak i Nowoczesna, wspólnie poprą w Ciechanowie Krzysztofa Kosińskiego.

Waldemar Wardziński był prezydentem miasta przez trzy kadencje, w latach 2002-2014. W ostatnich wyborach przegrał walkę o reelekcję z kandydatem PSL Krzysztofem Kosińskim. Wówczas w drugiej turze były rzecznik "Ludowców" otrzymał 56.92% głosów, natomiast kandydat PO - 43.08%.

Dodajmy, że podczas sobotniej konwencji Koalicja Obywatelska podała nazwiska również innych kandydatów na prezydentów mazowieckich miast: Rafał Trzaskowski - Warszawa, Radosław Witkowski - Radom, Andrzej Nowakowski - Płock, Magdalena Daniel - Siedlce i Mariusz Popielarz – Ostrołęka.

Reklama

Waldemar Wardziński kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Ciechanowa komentarze opinie

  • gość 2018-04-16 08:48:51

    HAHA

  • gość 2018-04-16 08:51:22

    a w tygodniu znowu aresztowania do grupy suchego

  • gość 2018-04-16 08:51:57

    To nie jest śmieszne...........

  • gość 2018-04-16 09:10:37

    błąd PO i .N, duży błąd - dostaną łomot wizerunkowy

  • gość 2018-04-16 09:12:55

    W pierwszej to kosiński może nie zostanie prezydentem ale czy wardzinski wo9góle przejdzie do drugiej tury wątpliwe i niech sie tacy nie ośmieszają

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 09:19:05

    Potrzebna mobilizacja! Każdy głos się liczy. Nie można ponownie dopuścić go do władzy.

  • Adam - niezalogowany 2018-04-16 09:21:24

    Trzeba naprawdę być ślepcem, żeby podjąć taką decyzję. Trzeba być oderwanym od rzeczywistości. To jest totalna kompromitacja PO i Nowoczesnej. Aż trudno uwierzyć! Kto ich do tego namówił?????

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 09:32:59

    Ci którzy wystawiają kandydaturę p. Wardzińskiego chyba nie są z Ciechanowa. A jeśli są z Ciechanowa to znaczy, że mają poważny problem z myśleniem.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 09:33:35

    Ci którzy wystawiają kandydaturę p. Wardzińskiego chyba nie są z Ciechanowa. A jeśli są z Ciechanowa to znaczy, że mają poważny problem z myśleniem.

  • gość 2018-04-16 10:00:34

    Brawo! Nareszcie będzie jak było! Ruszą dalej inwestycje na Krubinie. Będzie więcej miejsc pracy dla zwykłych ludzi a nie tylko dla PSL-u i PiS.

  • gość 2018-04-16 10:02:47

    Niech ktoś mnie uszczypnie. Facet nie ma poczucia wstydu.

  • gość 2018-04-16 10:09:33

    Waldek miałeś 12 lat na uzdrowienie miasta. A teraz jak mówią Japończycy SAYONARA. I jeszcze jedno, odrobina pokory bo bez tego podobno ciężko.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 10:29:17

    Dokładnie, mobilizacja! I Kosiński w pierwszej turze przejdzie.

  • Leon - niezalogowany 2018-04-16 10:35:41

    Panie Wardziński daj pan spokój, wstydu oszczędź.

  • gość 2018-04-16 10:37:41

    Do PSL-u nic nie mam, ale Kosiński po prostu nie nadaje się na prezydenta. On się ciągle jeszcze uczy wszystkiego - tylko niestety kosztem miasta... Kostka brukowa na Sienkiewicza, światła na Ranieckiej, wieża ciśnień - te i inne wywalone w błoto pieniądze już się nie wrócą... co nowego nam zaserwuje w następnej kadencji? Wardziński da nowe miejsca pracy (ściągnie inwestorów) i ożywi to miasto. To akurat potrafi.

  • gość 2018-04-16 10:42:15

    AAAAHAHAHAHAHHAHAAAAAAA

  • wać Pan - niezalogowany 2018-04-16 10:43:09

    O znowu będzie modernizacja "Wardzinówki" tfu Krubina!

  • gość 2018-04-16 10:50:19

    Przynajmniej coś się zacznie dziać.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 10:57:29

    Pło to dno!!

  • Anal - niezalogowany 2018-04-16 11:29:53

    Hahaha Wardzinski, zapomnij!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 12:06:02

    Hahaha równie dobrze mogli tuska wystawić. Byłoby jeszcze śmieszniej

  • gość 2018-04-16 12:07:35

    Ale bzdury gościu 2018-04-16 10:37:41 piszesz. Wardziński miał 12 lat na rozbudowę miasta i ściągnięcie tutaj przedsiębiorców. I nie zrobił nic. Oj przepraszam Krubin odnowił bo miał tam swoje inwestycje. Więc się człowieku nie ośmieszaj i nie pisz głupot.

  • KZ - niezalogowany 2018-04-16 12:30:25

    Ten gość się już nakradli, czego on jeszcze szuka niczego dla Ciechanów nie zrobił prawie przez 12 lat. Powiem tak Kosiński przez 1rok zrobił tyle czego on nie zrobił przez 12 lat krótka piłka nie spada na bambus. Niech się cieszy ze KOSINIAK mu drogę wyremontować na kobietę bo on nawet tego kie potrafił zrobić

  • gość 2018-04-16 12:42:00

    Kiedyś na niego głosowałem ale obiecuję poprawę i gwarantuję że pan biedronka nie dostanie odemnie ani od mijej rodziny pół głosu

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 13:23:54

    Pan Kosiński wygrał z bardzo małą przewagą...pomógł mu PiS. Dziś liczył na Nowoczesną... A tu taki numer...

  • gość 2018-04-16 14:29:34

    ponad 2500 głosów to mała przewaga

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 14:49:49

    Ale debilskie komentarze

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 16:27:32

    Tylko kandydat Prawa i Sprawiedliwości wyzwoli nas od prezydenta malczika z zielonej partii chopków.

  • gość 2018-04-16 16:46:03

    Po pierwsze Pan Kosiński obiecał prace dla młodych że młodzi będą mieć gdzie pracować i co Jestem za Wardzińskim

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 17:00:03

    Każdy kandydat pis to szmata

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 17:00:33

    Każdy kandydat pis to szmata

  • Ciechanowianin - niezalogowany 2018-04-16 17:13:48

    Głosujcie na Wardzińskiego to prace remontowe chociaż wstrzyma i zostaniemy z tym co było wcześniej. Czy wszyscy są ślepi co są za Wardzińskim ? Kosiński nam remontuje i Ciechanów na prostą wyciąga a nie jak Wardziński na siebie kase kładł. W pół roku Kosiński zrobił więcej niż tamten przez 12 lat. Nie jest istotne kto z jakiej partii jest, ważne co zyskało miasto i mieszkańcy. Ludzie z innych miast oczy stawiają jak się Ciechanów podciągnął i to tylko dzięki działalności Krzysztofa - ja jestem w szoku. Samo gadanie nie wystarcza, liczą się czyny, czyny moi Drodzy! Dla mnie Kosiński nie ma sobie równych w starciu na ponowny urząd prezydenta. Wardziński teraz przejrzał na oczy, że jednak się da jak zobaczył to co Krzysztof zrobił. Miał swoją szansę, a inwestycja w Krzysztofa to inwestycja w Ciechanowian i miasto.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 18:02:01

    Pięknie Pan siebie opisał

  • gość 2018-04-16 18:12:13

    Myślę że to żart. Kabaret raczej. Przecież nie ma szans nawet na mandat radnego miejskiego. Z ich listy to teraz raczej już nikt nie wejdzie do rady i pis będzie rozdawał karty . Naprawdę nie mają jakiegoś sensownego kandydata.

  • Michał - niezalogowany 2018-04-16 18:23:16

    Ten człowiek nie ma wstydu, pokory, honoru i twarzy. Przez 12 lat czerpał korzyści ze stanowiska a nie miasto którym rządził. Niech pędzi na manowce bo nadaje się do macania kur. A ci co go wystawiają to chyba jakieś ćwierćmózgi i niedorozwoje.

  • gość 2018-04-16 21:05:32

    Jak wygra PiS, to w Ciechanowie nastąpią spore zmiany. Zmienią się nazwy ulic, postawią kilka pomników smoleńskich i co dwa tygodnie będzie jakaś manifestacja patriotyczna z jakiejś rocznicy (albo miesięcznicy) bardzo ważnej. Może jeszcze przy okazji zamkną parę sklepów monopolowych. W zasadzie do tego ogranicza się program PiS-u.

  • gość 2018-04-16 21:19:51

    Zaufajcie mieszkańcom, oni widzą co się dzieje teraz a co się działo kiedyś . Nie ważne z jakiej partii, ważne żeby robił dobrą robotę. A jak będzie robił dobrą robotę to może być nawet z Pisu...

  • Słoneczko - niezalogowany 2018-04-16 21:33:09

    Precz z sitwo

  • gość 2018-04-16 21:35:24

    Wszyscy ci, którzy zarzucają jakieś łamanie prawa Wardzińskiemu, powinni iść z tym do sądu, a nie coś insynuować. Prezydent Kosiński w kampanii wyborczej oczerniał Wardzińskiego, zarzucał wszystkim, że niegospodarni, że nie mają umiejętności, nie znają się na niczym - a co sam teraz robi? Wyrzuca nasze pieniądze na jakieś kostki brukowe, albo kupę złomu, która dawno powinna być rozebrana, bo wstyd... Gdzie te miejsca pracy? Gdzie te teatry? Gdzie to wszystko, co było obiecywane? Co - że się nie da w pięć lat?... to po co to było gadać, że się da, a inni nie umieją? Wardziński o nic nigdy nie był oskarżony i nic nie spaprał. Rządził dwie kadencje i nie było takich niedoróbek jak teraz. A zanim został prezydentem, to jednak coś osiągnął, a nie że nic nie znaczył, nic nie umiał - to może by tak kandydować na prezydenta (jak to z prezydentem Kosińkim miało miejsce).

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-16 21:45:19

    Ja bym dał szansę innemu kandydatowi na prezydenta miasta. Głosując na Pana Kosińskiego lub Wardzińskiego nic się nie zmieni, oni już byli. Może i wyremontował Kosiński drogi itp..... ale z funduszy unijnych, czyli tak jak pozostałe miasta w kraju. Obiecywał mega inwestorów, którzy mieli zainwestować w Ciechu, nawet pamiętam o jakiś tam Amerykanach, ale nie z Alabamy;)))). Zagłosujmy na innych kandydatów, a nawet błagam o jakiś odzew przyszłych kandydatów, którzy postawią przede wszystkim na pracę......Jeśli będzie praca, godna praca to ludzie młodzi zostaną w mieście i będą mogli korzystać z tych wszystkich atrakcji, które funduje nam Pan Kosiński, czyli place zabaw i ścieżki rowerowe. W jednym się zgodzę z Panem Wardzińskim, ale tylko w jednym nic się nie dzieje pod względem inwestowania w miejsca pracy, bo pudrujemy trupa, który powoli umiera nam... taka moja opinia..

  • komuch - niezalogowany 2018-04-16 21:56:21

    kogo wystawia liszaje z pisu ?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-16 22:07:17

    Wyrzucić chopków i banksterów z lewactwem z Ciechanowa i będzie pięknie. Wardziniaki, oddajcie Krubin. Walcowa kamienice a wy osiedla.

  • gość 2018-04-16 22:50:13

    Krubin jest własnością Wardzińskiego?

  • gość 2018-04-18 00:55:30

    Jeżeli oczekujecie od któregokolwiek z kandydatów cudów, to jesteście po prostu naiwni.

  • gość 2018-04-18 01:11:16

    Cudów z pewnością nie. Ale żeby nie kłamał, że jest cudotwórcą (jak Prezydent Kosiński) - i nie obrzucał w kampanii wyborczej (jak Prezydent Kosiński) - rywala fekaliami - mówiąc, że rywal jest złodziejem i niecudotwórcą.

  • gość 2018-04-18 11:39:53

    blebleble,akurat te inwestycje są OK gość 2018-04-16 10:37:41 Do PSL-u nic nie mam, ale Kosiński po prostu nie nadaje się na prezydenta. On się ciągle jeszcze uczy wszystkiego - tylko niestety kosztem miasta... Kostka brukowa na Sienkiewicza, światła na Ranieckiej, wieża ciśnień - te i inne wywalone w błoto pieniądze już się nie wrócą... co nowego nam zaserwuje w następnej kadencji? Wardziński da nowe miejsca pracy (ściągnie inwestorów) i ożywi to miasto. To akurat potrafi.

  • gość 2018-04-18 12:27:58

    Kosiński to kłamca. Ma prawomocny wyrok sądowy. Ludzie pamiętają.

  • gość 2018-04-19 07:19:14

    Pan Wardziński powinien wykazać się pracą jako Developer i zagospodarować ten stworzony dla siebie " KRUBIN " .

  • gość 2018-04-19 07:24:28

    Ta propozycja to kolejna porażka Platformy . Człowiek z Ciechanowa robi krecią robotę w strukturach krajowych PO . Fajnie byłoby się dużej grupie ludzi związanych z Panem Wardzińskim ponownie przykleić się do stołeczków w Ratuszu , ale niestety , LUD nie jest głupi. Nie ma szans. Kompromitacja Platformy i Nowoczesnej . Utrata kolejna Wyborców . Nie konsultowano z dołami. I tak PO wpada w przepaść.

  • gość 2018-04-19 07:28:59

    Panie Wardziński , proszę w końcu wykazać się pracą . Ludzie czekają na piękne szeregowe domki na Krubinie za przystępną cenę . Tylko tak można się zrehabilitować i na kadencję za 4 lata to może . Budować bez ZYSKU dla mieszkańców Ciechanowa . Był ZYSK to teraz niech będzie po cenach , bez ZYSKU.

  • gość 2018-04-19 09:30:10

    Najlepiej niech te domki za darmo rozdają. Madkom, bo majom chore curki.

  • ola - niezalogowany 2018-04-20 10:43:31

    Wardziński jeśli coś zrobił to tylko tyle, żeby jemu było dobrze i jego bliskim. W ciągu kadencji Kosińskiego w Ciechanowie zaczęło się dziać. Niezależnie czy z funduszy unijnych czy innych, ale się dzieje. Wardziński niech siedzi w Warszawie na ciepłej posadzie. Przez 12 lat niewiele zrobił, ale nauczyli go co może obiecać wyborcom jak już dojdzie do stołka, mając te fundusz, którymi dysponuje obecny prezydent. Ale jeśli zostanie,(oby nie!!!!!) to z tych funduszy dostaniemy wielkie NIC!

  • gość 2018-04-20 11:09:40

    Kosiński to Kłamca. Zbajerował swoich wyborców, a teraz oni chodzą i powtarzają bzdury o Wardzińskim i mówią, że dzięki Kosińskiemu coś się w Ciechanowie dzieje - ale nigdy nie napiszą konkretnie co, bo w zasadzie nic... Posprzątał w koło stawu na Krubinie, położył kostkę na Sienkiewicza, zrobił światła na Ranieckiej i wmurował w Armii Krajowej światełka ledowe i będzie odrdzewiał wieżę ciśnień. Cieszta się wszyscy - bo się w Ciechanowie tak zadziało, że za Wardzińskiego tego nie było.

  • gość 2018-04-22 14:11:43

    Każdy kto odwiedza nas twierdzi iż bardzo dużo dzieję się w Ciechanowie pozytywnego .Dla mnie jako mieszkańca nie ważne jest ugrupowanie lecz czyny ! Bzdury piszecie o braku pracy gdzie jeśli ktoś obecnie chce pracować może przebierać na rynku pracy (nie mylić z leserami) Pisał ktoś o pomnikach Smolenskich itp. a jeśli Pamiętam obecny Prezydent nie wyraził zgody na coś takiego. Ja obecnie jestem zadowolony bo widzę jak Ciechanów się zmienia. Każdy ma prawo głosować na kogo chce ale wydaje mi się iż P.Kandydant miął już swe 5 minut ale Swiat do odważnych należy -))

  • gość 2018-04-22 21:02:41

    Niech ktoś napisze konkretnie o jakie zmiany chodzi, bo wszyscy piszą o jakichś "zmianach", ale nikt nic nie chce powiedzieć... Ktoś pisał o zmianie kostki brukowej na przykład - i to jest konkret... można wtedy o takiej zmianie powiedzieć, że to niewypał (po Sienkiewicza nie dość, że trzęsie, to jeszcze jeździ się slalomem, a na dodatek spod kostki piach zaczął wyłazić)... a takie tam bez gadanie o jakichś "zmianach" bez konkretów... ale żeby te zmiany jeszcze dobre były... ta kostka - to była i wcześniej... i też się po niej byle jak jeździło... w zasadzie - żadna zmiana... i wieża ciśnień - też wcześniej nie działała, a jak była nowa, to nie była zardzewiała... też w zasadzie - żadna zmiana... to jak z tymi "zmianami"?

  • seba - niezalogowany 2018-04-23 07:28:40

    @gość 2018-04-22 21:02:41 Kostki niestety nie można było wyrzucić, bo nie pozwolił konserwator zabytków. Co do slalomu... można się zgodzić, ale pewnie pasują tym, którzy mogą tam zaparkować.

  • gość 2018-04-23 14:46:19

    Jest demokracja może kandydować.Demokracja zweryfikuje jego aspiracje.Nowoczesna to nawiedzeni dawni palikociarze im bym nawet grosza nie dała na chleb.

Dodajesz jako: |

Wybory, Miasto Ciechanów - więcej informacji