:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Wakaty w KPP Ciechanów. Policjanci zapraszają na Dzień Otwarty dla zainterowanych służbą

Rynek Pracy, Wakaty Ciechanów Policjanci zapraszają Dzień Otwarty zainterowanych służbą - zdjęcie, fotografia

Ponad 130 funkcjonariuszy zostanie jeszcze w tym roku zatrudnionych w jednostkach policji na terenie garnizonu mazowieckiego. Nowi policjanci trafią też do ciechanowskiej komendy, gdzie obecnie panuje sześć wakatów.

Właśnie w związku trwającą rekrutacją Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie zorganizuje dla wszystkich zainteresowanych służbą Dzień Otwarty. - W najbliższy piątek, 15 września, od godz. 8:00 do godz. 18:00 będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, wymagań, dokumentów jakie należy złożyć oraz dotyczące pracy w Policji. Czas dyżurowania został wydłużony o dwie godziny dla tych, którzy uczą się, studiują bądź pracują - informuje podkom. Jolanta Bym.

Osoby zainteresowane powinny zgłaszać się do Zespołu Kadr i Szkolenia w głównym budynku KPP Ciechanów przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych, pokój nr A108. Dodajmy, że w tym roku na terenie garnizonu mazowieckiego w sumie pracę znajdzie ponad 200 nowych funkcjonariuszy. Najbliższe terminy przyjęć to 2 listopada i 28 grudnia.

Wakaty w KPP Ciechanów. Policjanci zapraszają na Dzień Otwarty dla zainterowanych służbą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się